To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

niedoczynnosc tarczycy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mariola233
witam mam juz wyregulowane hormony tarczycy ale mam nadal brac tabletki i mam pytanko jak juz jest wszystko oki z hormonami to moge sie czasami zle czuc tak jakby mi choroba z nowy powrócila kreci sie w glowie nie mam sily.
mamuśka81
Ja mam Hashimoto , ale też w niedoczynności. Hormony biorę od ok 4 lat i wyniki mam dobre. A są okresy kiedy nie mam siły wstać z łóżka, jestem zmęczona potwornie.
Właśnie ostatnio fatalnie się czuję i okazało się , że poziom hormonów mi się zmienił, chociaż jest nadal w normie to endokrynolog porównując te wyniki z poprzednimi twierdzi że nawet takei wahanie może wpływaćna samopoczucie.
Mam powtórzyć za miesiąc badania, zobaczymy co się dzieje.

Ale powiem Ci , że odkąd mam problemy z tarczycą moje samopoczucie bardzo się zmieniło. Kiedyś miałam siłę i nie męczyłam się, a teraz wiecznie chodzę"na rzęsach", mam niskie ciśnienie, kręci mi się w głowie, słabo mi i ogólnie czuję się jak staruszka 32.gif .
Martucha_
Ja mam dokładnie tak jak mamuśka81. Hormony już od kilku miesięcy mam w normie, nawet leków nie biorę, a czasami czuję się, jakbym miała conajmniej osiemdziesiątkę. Kręci mi się w głowie, jest mi albo za zimno, albo się pocę, albo pocę się, mimo, że mi zimno, męczę się potwornie szybko, no ogólnie tragedia.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.