To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Władysławowo w maju

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

A_KA
TÅ‚oczno?
Czy pootwierane są już jakieś punkty, gdzie możnaby zjeść obiad?

Kaczuszka3Kaczorki
Bylam kiedys w maju tam i nie wykluczone ze w szkole podstawowej niedaleko stacji mozna zjesc obiad..
znam tez miejsce do spania z ktorego jest w sumie niedaleko na deptak ale wystarczajaco na ubiczu zeby bylo spokojnie.. nie wykluczone ze tam tez moga byc obiady domowe, jak chcesz to poszukam adresu tego miejsca
mamuśka81
Ja byłam z dzieciakami w zeszłym roku w terminie 15 maj-15 czerwiec 06.gif . Knajpy były pootwierane tylko te przy plaży i to niektóre. Pierwszy tydzień było pusto, dosłownie garstka ludzi, potem powoli coraz więcej. Od początku czerwca otworzyli więcej knajpek (chociaż też tych nie daleko plaży) , a sezon podobno rusza tam ok 15 czerwca.
Jak wyjeżdżaliśmy to już było w miarę tłoczno, chociaż podobno jak na Władysławowo to pustki (nie chcę wiedzieć jak jest tam w lipcu 43.gif )
okruszek
w maju zależy kiedy... na pewno większa część knajp jest otwarta na weekend majowy i na weekendy. Ale inne też są otwarte. Mieszkam w Chałupach 8 km od Władka w razie czego służe pomocą i odpowiem na pytania.
A_KA
Zastanawiamy się nad pojechaniem na przełomie kwietnia i maja. Czyli przedłużony długi weekend majowy. Tylko, że byłabym sama z dziećmi, bez samochodu (w ogóle się zastanawiam czy ja sobie poradzę, czy wygramolę się z pociągu z bagażami 29.gif ). A skoro bez samochodu to trzebaby mieć wszystko w zasięgu ręki (a raczej nóg niespełna 3 latka, który w dodatku nie jest zbyt ruchliwy).

Poproszę o jakieś sprawdzone namiary jeśli macie icon_smile.gif
okruszek
CYTAT(A_KA @ Fri, 16 Mar 2012 - 10:05) *
Zastanawiamy się nad pojechaniem na przełomie kwietnia i maja. Czyli przedłużony długi weekend majowy. Tylko, że byłabym sama z dziećmi, bez samochodu (w ogóle się zastanawiam czy ja sobie poradzę, czy wygramolę się z pociągu z bagażami 29.gif ). A skoro bez samochodu to trzebaby mieć wszystko w zasięgu ręki (a raczej nóg niespełna 3 latka, który w dodatku nie jest zbyt ruchliwy).

Poproszę o jakieś sprawdzone namiary jeśli macie icon_smile.gif



szukaj kwatery na ulicy morskiej. wszedzie blisko. na plaze, dworzec. moge polecic takze hotel,jakbys byla zaintersowana
KlaudiaGuza
Ja tam byłam w lipcu, pociągiem właśnie jechaliśmy. Mogę spokojnie polecić pokoje u Piotra https://www.piotr.wladek.pl/wczasy-wladyslawowo_248.html blisko stacji PKP, czyściutko. Właściciele bardzo mili. Z tym że ja do Władka już nigdy nie pojadę. Ciasno że gęsiego trzeba chodzić i nudy, nudy i jeszcze raz nudy a drogo jak........
biedronka83
Byliśmy w Chłapowie 2 tygodnie ,dokładnie na przełomie września i października. Pogoda była cudowna w ostatni dzień zaczęło padać jak już do domu wracaliśmy 06.gif Oczywiście wszystko było pozamykane i cisza. Zależy czego oczekujesz. My jechaliśmy odpocząć z dala od tłumów ludzi (tak jest w sezonie). Było cudownie. Byliśmy z czwórką dzieciaków w wieku od 6 miesięcy do 10 lat. Wybraliśmy super pensjonat w którym była sala zabaw więc wieczorem gdy pichciliśmy w kuchni dzieciaki bawiły się albo oglądały tv. Więcej info na priv jeśli chcesz.
izabell30
Ja z mężem i synkiem wybieram się w tamte strony właśnie w lipcu dokładnie od 2 na 20 dni mówicie że aż tak tłoczno będzie?

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.