To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Idziemy na basen Olimpijski - sobota g.14

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ice100
Ide na basen Olimpijski z Oki i mężem na brodzik. Bardzo dobre warunki do przebierania dzieci. Bierzemy troche zabawek i czekamy na towarzystwo.
użytkownik usunięty
Ice, a ile kosztuje wstęp?

Paka
ice100
CYTAT(Paka)
Ice, a ile kosztuje wstęp?

Paka


za bilet normalny 10, za ulgowy 7 zł. oczywiście za malucha też się płaci icon_rolleyes.gif dziemy też w tą sobotę więc zapraszamy.

można też pomyśleć o wynajęciu brodzika (godzina 150 zł) jeśli się uzbiera trochę chętnych icon_wink.gif .

pozdrawiam
użytkownik usunięty
Ja chyba jednak poczekam, aż się zrobi trochę cieplej. Poza tym jakoś mi głupio tak z brzuchem latać, a nie mam odpowiedniego stroju icon_wink.gif

Paka
gwiazdeczka2
Hihihi....Czesc Marta icon_smile.gif
Co slychac? Moze wybierzemy sie niedlugo na jakis spacerek? Ja bym chcialam isc na basen, ale nigdy z Majka nie bylam. Boje sie, ze ona bedzie plakac, a i ja nie wiem za bardzo co robic. Ty chodzilas wczesniej na zajecia prawda? Chociaz z drugiej strony Majka ma juz 9 mieisiecy...Hm...A jak Ty myslisz, czy jesli nie chodzilam na nauke z Majka to isc czy lepiej nie? Pozdrawiamy
moonk *
na Nowym Dworze jest podobno nowy basen w którym są dwa brodziki z ciepluteńką wodą - podobno dużo lepszy niż na Olimpijskim... i tam nie płaci się za maluszki i można w ramach biletu korzystać z wszystkich 3 basenów...
pozdrawiam
Dorka
Chciałabym się wybrać z młodszym w najbliższą sobotę, czy Wy też będziecie? Jeśli tak to daj znać, na którą się wybieracie to może się spotkamy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.