To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

mini parasolka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

xxyy
Potrzebuje jako dodatkowy wozek dla dziecka 1,5 roku, glownie na bardzo krotkie trasy, by bylo latwo go uzyc w komunikacji publicznej.
Najlzejszy jaki znalazlam to 5 kilogramowy Hauck Buggy Go-S. O cos takiego mi chodzi ale nie wiem czy sie latwo sklada.

Znacie podobne ?

Parasolki o wadze ok 7-8 kg odpadaja. Kazdy kilkogram sie liczy, a taka tez mam zamiar kupic jako wozek glowny.
Joka
ja polecam Maclarena Questa - waży ok. 5,5 kg
jak dla mnie łatwo się składa, można go rozłożyć prawie do leżenia, łatwo się prowadzi i podbija, jak dla mnie super
mamuśka81
Popieram, McLaren Quest!
xxyy
Dzieki za podpowiedz , przeoczylam go.
Planowalam, ze kupie nowe Techno ( prawie 7 kg) dla malego ( przy starszym sie sprawdzil znakomicie) i jakis bardzo prosty 5 kilogramowy dodatkowo , ale teraz widze , ze Quest zalatwi sprawe 2 w 1 icon_smile.gif
użytkownik usunięty
jeszcze maclaren volo jest super i jeszcze lżejsze chyba icon_smile.gif
Joka
volo chyba się nie rozkłada
rtonka
CYTAT(Joka @ Thu, 22 Mar 2012 - 10:36) *
volo chyba się nie rozkłada


tak nie rozklada i wazy okolo 4kg, ja niedawno kupilam dla mojego 1,5 roczniaka i jest super
xxyy
Tak, nie rozklada, ale faktycznie jest super lekki. Musze przemyslec, bo bede potrezbowac cos do transportu publicznego , bede czasem jezdzic sama z dwojka dzieci lekkie co sie nie musi rozkladac. Ale tez na wakacje cos lekkiego co sie rozklada do spania.
Nie kupie kilku ( wiecej niz 2 ) wozkow ale kusza mnie teraz oba i Quest i Volo.
Bardzo mi zalezy by jeden byl super lekki.

Dalyscie mi do myslenia icon_smile.gif
rtonka
Ja jak przymierzalam sie do kupna volo to zastanawialam sie nad Questem, ale wybralam volo bo ma dluzsze plecy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.