To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

DopingujÄ…cy dla karolinyp-t

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
niunia23
no więc karolinap-t termin ma na 30 marca ale już w sumie mogła by urodzic bo ja się nie mogę doczekać mojej chrześniaczki przyszłej co by już po tej stronie brzucha była icon_biggrin.gif także proszę was o doping żeby sie przed 7 kwietnia wyrobiła z porodem icon_biggrin.gif no i żeby wszystko poszło bez komplikacji i na tyle szybko na ile poród może być szybki icon_razz.gif
malgosia1968
to dopingujemy GO!GO!GO! maluszku wychodź
i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za szybki i bezproblemowy poród będę trzymać
dorsim
to i ja się dołączam icon_smile.gif &&& && mały nie ociągaj się icon_wink.gif
niunia23
dorism icon_biggrin.gif Mała Emilka icon_biggrin.gif na nia czekamy icon_biggrin.gif
dorsim
CYTAT(niunia23 @ Thu, 22 Mar 2012 - 17:28) *
dorism icon_biggrin.gif Mała Emilka icon_biggrin.gif na nia czekamy icon_biggrin.gif


sorka , czytałam że nie możesz chrześniaczki się doczekać, i nie wiem czemu wyszło mi mały icon_wink.gif taka zakręcona jestem ostatnio.
ale kciuki nadal trzymam, za małą Emilkę icon_smile.gif
szczurki2
Emilko, czekamy na Ciebie po tej naszej stronie brzucha. zapraszamy. Wiosna czeka.
semi
Karolina, dopinguję gorąco moją imienniczkę do wyjścia:)) Żeby było szybko, bezbolesnie i tak , jak byś chciała.
karolinap-t
bardzo dziekuje za watek i dopingi ale mala Emilka sie chyba nie spieszy icon_smile.gif Juz myslalam ze mam skurcze ale po badaniach okazalo sie ze to bol od nerek, pewnie kamyk albo piasek.. bo sladowe ilosci krwi w moczu
niunia23
karolina dlatego wlasnie dopigujacy watek założyłam bo forum maluchowe działa cuda icon_biggrin.gif
green
no to się przyłączę icon_smile.gif Karolina - dawaj, dawaj icon_smile.gif Szybkiego i łatwego porodu życzę icon_smile.gif
As-ia
no to Karolina do dzieła icon_wink.gif,Emilka wychodzimy,wychodzimy icon_biggrin.gif
matylda315
Karolina ! - no to go go go !!! icon_smile.gif Emilko wychodź ...my tu już czekamy icon_smile.gif
niunia23
karolina no weź zacznij rodzić bo jak tak dalej pojdzie to w moje urodziny beda Ci porod wywoływać icon_smile.gif
Carrie
Emilka-wyłaź!
Piękna pogoda, ciepło.Razem z siostrą pisanki trzeba szykować icon_smile.gif
karolinap-t
mi sie wydaje ze ona kierunki pomylila bo pcha sie do gory zamiast na dol!!!!
niunia23
Karolina a może ona chce z rozpędu wyjść i dla tego idzie do góry teraz a za chwilkę szybko się nóżkami odepchnie i będzie po porodzie icon_razz.gif
czekam czekam i już sie doczekać nie mogę mojej malutkiej córeczki icon_smile.gif
karolinap-t
jakos odnosze dziwne wrazenie ze wszystkim na okolo w rodzinie bardziej sie spieszy nic mi icon_smile.gif mi sie raz spieszy raz nie a moze widzac podejscie coniektorych do roznych spraw to dlatego mi sie odechciewa..??? icon_sad.gif
ATeFKa
I jak? Dziś termin Karolina na porodówce a Emilka już na tej stronie?
niunia23
Emilka jeszcze w brzuchu czeka z narodzinami na urodziny mamy chrzestnej icon_razz.gif
Dorotka25
Karolinko, jak byś się dziś / jutro uwinęła to akurat na święta z maleńką do domu wrócisz. Trzymam kciuki za najlepszy moment i pogodny, przyjemny icon_wink.gif poród.
komunikacja
To ja tez trzymam kciuki.....wszyscy czekają...wychodź maleńka,wychodź.
Szybkiego porodu życze i bezkomplikowego.. icon_smile.gif
4kasiula
wychodź mała icon_smile.gif ile mamy na Ciebie czekać icon_smile.gif
Wiewi
No malutka, zapraszamy na tÄ… stronÄ™ brzucha! icon_smile.gif
Karolina go go go ! na porodówkę! icon_smile.gif
karolinap-t
Dorotko, uwierz mi bardzo bym chciala...... ale nic na to nie wskazuje icon_sad.gif
karolinap-t
a za doping bardzo wszystkim dziekuje icon_wink.gif
Fiona89
To ja również dołączę się icon_smile.gif
Maluszku wychodź do mamusi icon_smile.gif
No i przede wszystkim bezproblemowego, szybkiego porodu życzę.
weda
oj,Karolina,Karolina
trzebaby w końcu urodzić,nie?podobno każda ciąza ma swój koniec ?
icon_cool.gif icon_wink.gif

Emilko,bądż grzeczną dziewczynką i wychodz

bo raczej powstrzymać się do poświętach Karolina nie chcesz?

edit:bo literkę zjadłam
niunia23
hej icon_biggrin.gif ja tylko informacyjnie karolina jest w szpitalu jutro - w sumie juz dzisiaj - bedzie miala indukowany porod albo cc . temp jej skacze z 37 do 38,6 karo i emilka maja wysokie tetno crp ma minimalnie podwyzszone wyniki krwi w miare ok na reszte wynikow czekaja ....... prosze o kciuki &&&&&&&&
Kaczuszka3Kaczorki
Kciuki &&&&&&&&&&&& za szczęśliwe rozwiązanie....
As-ia
Karolina trzymam kciuki za Was &&&& ,aby wszystko skończyło się bez komplikacji
Basia:)
Trzymam kciuki za szybki i w miarę bezbolesny poród.
Emilka,tyle osób tu na Ciebie czeka icon_smile.gif
Dorotka25
Oj oj trzymam mocno, mam nadzieję, że Karolinka jest już na finiszu. Kurcze, niunia, skąd ta temperatura?
niunia23
narazie nie wiem nic wiecej jak dostane jakies info od Karoliny bede pisala odrazu tutaj
Wiewi
trzymam kciuki za szybkie i szczęśliwe rozwiązanie!
właśnie - wiadomo skąd temp? i podwyższone crp?
niunia23
Dostalam sms od Karoliny , tetno małej sie unormowalo Karo ma dalej wysokie , temp po lekach spadła , dostała oksy jak sie po oksy nic nie ruszy to do domu ja puszcza jednak ..... dzisiaj jej tak lekarz powiedział więc co lekarz to inna decyzja.....
Wiewi
to się wymęczy biedna... Trzymam kciuki żeby się dziś ruszyło jednak.
w jakim szpitalu leży?
malgosia1968
malutka wychodź szybciutko na drugą stronę brzuszka
będę trzymać &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby się wreszcie ruszyło
Karolina Go! Go! Go!
Wiewi
wiadomo coś? wypuścili ich jednak czy może Emilka już na świecie?
niunia23
Po oksy nic sie nie ruszylo icon_biggrin.gif karolina zostaje do jutra , lezy w swissmed icon_razz.gif jutro dostanie oksy do szyjki i ewentualnie jezeli to nie ruszy bedzie miala opcje zadecydowac o cc ....
karolinap-t
dziewczyny dzieki za kciuki pozwolicie ze wkleje to co na marcowkach

mam internet. I mam juz tez dosc. Co czlowiek to opinia a mi latwo zawsze bylo komus doradzac a teraz mam dosc i nic juz nie wiem. Wlasnie slyszalam jak laska rodzi i z nerwow dobrze ze nie umarlam icon_wink.gif Tak jak niunia i cath pisaly, jutro dostane oksy do szyjki i jak sie nie ruszy to powiedzialam ze chce cc. Mam jeszcze czas na podjecie decyzji ale boje sie juz o mala. Niby ok ale to juz dzisiaj 5 dni po terminie. Ja mysle ze sporo. strach mnie zjada , chce do mojej malej duzej niuni ktora dzisiaj w nocy plakala tacie ze chce do mamusi i szukala mnie po calym mieszkaniu. Dzisiaj wyla tacie pol ranku po czym przyjechala babcia na ratunek pozniej kuzynka z ciocia (niunia23) i zabraly ja do siebie bo chciala z kuzynka spac. ale mi sie i tak serce kraja i uwazam ze powinna byc z mamusia!!!! Dlatego chyba wole cc mimo ze jestem jej ogromnym przeciwnikiem, trudno przemecze sie , moze nie malo ale nie bede narazac zycia wewnetrznej i nerwow zewnetrznej bo lekarze daja male sszanse ze po oksy sie cos ruszy icon_sad.gif

syl_wia9
Trzymam kciuki,aby dobrze się wszystko zakończyło&&&&
As-ia
Karolina trzymaj się przytul.gif ,nie martw się o Monię Ona ma cały sztab kochającej rodziny w około icon_wink.gif,teraz najważniejszy jest bezproblemowy poród,nie zapominaj,że Monia czeka na Twój powrót z nowym członkiem rodziny icon_wink.gif
Nadal trzymam &&&&
Kaczuszka3Kaczorki
&&&&&&&&&&&& za jak najspokojniejsze pojawienie siÄ™ na tej stronie brzuszka
niunia23
No to Karo dzwoniła ze sie zaczeło po oksy w szyjke icon_biggrin.gif
Dorotka25
Karolinka - go go go, żebyś święta już w domu z małą spędziła!
angielk
Karolina wreszcie urodziła!!!

Emilka ma 3820 i 59 cm!!!


Gratulacje!! balety.gif
Wiewi
ale jej szybko poszło!! gratulacje!!
Witaj na świecie maleńka! icon_smile.gif

dawaj fotkÄ™ icon_biggrin.gif
Basia:)
Gratulacje icon20.gif
Witaj Emilko po tej stronie brzuszka icon_smile.gif
As-ia
Poszło ekspresem 06.gif Także Karolina gratulacje ogromne brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif ,maluszek słusznej wagi jest ... Witaj Emilko brawo_bis.gif brawo_bis.gif
syl_wia9
Gratulacje!!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.