To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kantor internetowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

amo
Czy któraś z Was spłacając kredyt walutowy korzysta z możliwości spałacania go w walucie? I przy okazji z kantoru internetowego? Czy to bezpieczne? Czy wiąże se z jakimiś dodatkowymi opłatami? Czy waluta jest przelewana bezpośrednio na konto walutowe i stamtąd pobierana przez bank?
grzałka
tak, tak, tak, nie, tak- wczesniej nie zauważyłam tego watku, ale spłacamy kredyt walutowy właśnie w ten sposób
Tomciak1
Polecam ci skorzystanie przy spłacie rat z oferty, jaką daje ci kantor online. Spróbuj, a na pewno ci się spodoba.
celina20
Jeśli chodzi o wybór kantoru to mogę CI polecić ten kantor internetowy: https://www.kantor.pl/
Korzystam od ponad pół roku i polecam icon_smile.gif
kokosankaana
Czym się różni ten kantor od stacjonarnego że ceny są niższe?
Joanna38
ja od ok roku spłacam kredyt dzięki dobrykantorpl, jak dla mnie świetne rozwiązanie bardzo dobre kursy , bezpiecznie szybko z konta na konto. Polecam !
Stella25
my spłacamy kredyt w obcej walucie i korzystamy z Alior Kantor.icon_smile.gif
jjusti18
A ja poszukuję miejsca gdzie mogłabym wymienić kryptowaluty, znacie może jakiś dobry kantor? Przejrzałam internet i najbardziej odpowiednią firmą wydaje mi się ta https://bitbay.net/pl . Z tego co dowiedziałam się oferują najkorzystniejsze kursy cyfrowych walut, a założenie konta osobistego u nich jest w zupełności darmowe. Dlatego wydaje mi się, że ich oferta jest naprawdę dobra. A wy co sądzicie?
Martin34
Tutaj masz obszerny artykuł o bitbayu - myślę, że rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości icon_smile.gif
śrubka
Z kantorów internetowych nie korzystałam jeszcze, jakoś nie umiem się przekonać.
dalthon
Nie spłacam co prawda kredytu w walucie (zresztą bym się nigdy na takie zobowiązanie nie zdecydował) ale kantor online znacznie mi upraszcza przewalutowania na celu służbowe, związane z firmą. Od strony technicznej mniej więcej to działa tak jak bankowość elektroniczna- nic trudnego. Kursy są korzystniejsze niż w bankach czy tych zwykłych kantorach na mieście. Zaletą jest też do że internetowo walutę mogę wymienić w każdej chwili- dosłownie.
dalthon
To nic trudnego jeśli korzystasz z bankowości elektronicznej- w przypuszczam, że tak:) Kantor online działa bardzo podobnie. Na pewno bez kłopotu połapiesz się zatem jak wymienić walutę i na pewno też zaoszczędzisz sobie czasu, nerwów i pieniędzy.
Alinka33
Ja od niedawna spłacam kredyt we frankach i wymieniam walutę na Cinkciarzu. Wcześniej robiłam to w banku, ale znajoma uświadomiła mi, że sporo tracę, bo kurs jest wyższy, niż w Cinkciarzu. Rzeczywiście w skali roku są to odczuwalne oszczędności. Początkowo bałam się w taki sposób wymieniać, ale to nic strasznego - działa podobnie, jak bankowość elektroniczna, do której też się przekonywałam jakiś czas. Cóż, taka już moja natura, ale ważne, że finalnie płacę mniej.
dalthon
Od niedawna? To kredytyw walucie jeszcze funkcjonują? Myślałem że już nie i po porażce sprzed paru lat nikt już nie jest nimi zainteresowany. W każdym bądź razie dobrze robisz, że kupujesz CHF w kantorze internetowym. Banki przeważnie zawyżają kurs czego kantor online absolutnie nie robi i oferuje CHF po kursie niewiele różniącym się od rynkowego. Dzięki temu raty są niższe.
muppet
Można sobie radzić w ten sposób, ale kredyt we frankach to poważna sprawa, warto, żeby zajęli się tym specjaliści. Jednym z rozwiązań w sprawie kredytu we frankach jest jego odfrankowienie. Możne o tym procesie przeczytać więcej tutaj https://a.edu.pl/odfrankowienie-kredytu-czy...-korzystniejsze. Opcją jest także unieważnienie kredytu.
muppet
Można sobie radzić w ten sposób, ale kredyt we frankach to poważna sprawa, warto, żeby zajęli się tym specjaliści. Jednym z rozwiązań w sprawie kredytu we frankach jest jego odfrankowienie. Możne o tym procesie przeczytać więcej tutaj https://a.edu.pl/odfrankowienie-kredytu-czy...-korzystniejsze. Opcją jest także unieważnienie kredytu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.