To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Opinie o wypoczynek.pl pilnie poszukiwane

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Martucha_
Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu, ale dość pilnie potrzebuję opinii o nich. Wakacje.pl i wypoczynek.pl, bo to ta sama firma. Może ktoś korzystał? Muszę dość pilnie zarezerwować za ich pośrednictwem (znaczy nie muszę za ich pośrednictwem, aczkolwiek jeśli nie oni to niewiele mi pozostaje) majowy wyjazd, ale nic o nich nie wiem. I pierwszy kontakt średnio korzystnie (dla nich rzecz jasna) wypadł. Może znacie? Może nawet polecacie? Będę wdzięczna za chwilowe nieprzenoszenie wątku.
Żoanna
widzę mój hotel,więc z nimi współpracujemy.
czyli z naszej strony jako sprzedajacy jest ok....
Martucha_
O, no i to już niezła wiadomość icon_smile.gif Dzięki!
yellow
Moja siostra dwa razy korzystała z oferty wypoczynek.pl i jest zadowolona.
Martucha_
A ja już tak średnio jestem. Mieli na stronie ofertę z podaną ceną za pobyt. Zarezerwowałam, przysłano umowę do podpisania, ale z dużo wyższą ceną. Babka tłumaczy, że hotel w tym okresie ma wyższe ceny i musi zastosować tę wyższą, tamta oferta zniknęła już ze strony.
Martucha_
Dziewczyny, a czy ja mogę wymagać od nich, by jednak cena była taka, jak w ofercie? To wcale nie jest mało, bo za 5 dni ok 1000 zł więcej chcą. Nie ukrywam, że nie lubię, jak robi się mnie w balona.
Filip_inka
we wrzesniu korzystalismy z wakacji.pl, bylismy w Egipcie i ogolnie nie mam zastrzezen.
użytkownik usunięty
Moi rodzice byli dwa razy i właśnie wykupili 3 raz więc sobie chwalą. Jeśli chodzi o ceny, to nie mają się prawa zmienić, chyba, że zmieniane są warunki umowy (np. chcecie wylecieć z innego miasta) albo jest zaznaczone, że cena może ulec zmianie, ze względu na i tu jakieś obwarowania.
Martucha_
To była oferta na ich stronie. Była podana cena za osobę, zarezerwowałam i przysłali już zupełnie inne warunki. Także ja nic nie podpisywałam wcześniej. Pewnie cena podana w ogólnej ofercie nie jest wiążąca... Ale wg mnie to niezbyt ładnie. No nic, w miarę się dogadałam, a raczej skorzystałam z innej ich oferty... Dzięki dziewczyny.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.