To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wózko- rower

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

corti
https://www.we-dwoje.pl/wozek;i;rower;w;jed...ykul,19885.html ma ktoś coś takiego?? Jak to się sprawdza w rzeczywistości. Bo zastanawiam się nad zakupem
ATeFKa
37.gif 9 tysięcy to ja bym na coś innego wydała. Mnie się nie podoba.
Inkusia
widziałam to na tvn style, ciężkie do składania i przekładania

W życiu bym tego nie kupiła za 9 tysięcy 37.gif
Żoanna
rewelacja...ale cena ...
corti
na allegro z ekspozycji jest za 750zł , nowe 1750-2999zł; 9tys to i ja nie mam icon_smile.gif zastanwiam się nad tym ekspozycyjnym
Żoanna
to nie tak tragicznie 06.gif
moko.
Ekstra, gdybym planowała więcej dzieci, to bym zakupiła sobie taki rower z wózkiem!
Fajny pomysł, ale na długoplanowe wożenie dzieci w wózkach i dla tych, którzy lubia jeździć na rowerze i mają na to czas icon_wink.gif
corti
No ja codziennie chodzę 40 min na plac zabaw z maluchami w jedna stronę, więc takie coś byłoby super. Poza tym odkąd są maluchy moja przygoda rowerowa umarła zupełnie icon_smile.gif Na razie czasu to mam w nadmiarze, do września na pewno...

Ciekawe jak to w użytkowaniu sie sprawuje w rzeczywistości.
Martucha_
Świetne. Tylko zastanawiam się, jak tym na krawężnik wjechać. Ale jeśli masz ścieżkę, w miarę wygodną, bez krawężników i innych przeszkód, to wg mnie rewelacja.
pirania
Moim zdaniem 30 kilo (plus dzieci)- moze byc ciezko.... i to na przednim kole..... z drugiej strony wazyc to to musi zeby sie do przodu gibnelo....

Wozek nie wyglada lekko i zwrotnie. Rozdzielona kierownica mnie nie przekonuje.

szczerze? Chcesz jezdzic na rowerze- idz w przyczepke. Te lepsze maja opcje zamiany w wozek. Sie rozwije- nie bez przyczyny ludzie proferuja ciagniecie niz pchanie. Przyczepki sa sprawdzone- to moim zdaniem jest gadzet.

https://store.myzigo.com/

to fajniej wyglada i kosztuje tez fajnie icon_smile.gif na pewno fakt ze rower przy okazji jest po prostu rowerem- lest kuszaca. Ale mimo wszystko ja sie zastanawiam czy to najzwyczajniej nie gruchnie, albo nie wyszarpie ci kierownicy.....
milutka
Ale extra icon_smile.gif

Widziałam kiedyś na zdjęciu jak Tori Spelling woziła się takim, miała dwójkę dzieci z przodu, ale siedziały jeden obok drugiego.

Tutaj pojedynczy, może mi się zdawało, że miała podwójny

Naz
Oglądałam program, gdzie była żona Krzysia Ibisza testowała ten wózko-rower. Jej zdaniem ( i w zasadzie było to widać po tym jak jechała, a była bez dziecka) siedzenie z przodu dla malucha to pomyłka. Ciężko było, wóz mało zwrotny, podjechać pod krawężnik nie da rady, ciężko manewrowało.

My mamy przyczepkÄ™, dwuosobowÄ…, o takÄ… https://allegro.pl/przyczepka-rowerowa-2-os...2264200020.html
Jak dla mnie rewelka, po pierwsze bo dwuosobowa, po drugie, bo ma pakowny tył, gdzie dało się załadować sporo rzeczy, a po trzecie, można było rozmątować. Jak podczas wycieczki się rozpadało, chłopaki mieli gdzie się schować i odpocząć. I cena nie jest tragiczna.
milutka
CYTAT(solveig @ Thu, 12 Apr 2012 - 21:38) *
Oglądałam program, gdzie była żona Krzysia Ibisza testowała ten wózko-rower. Jej zdaniem ( i w zasadzie było to widać po tym jak jechała, a była bez dziecka) siedzenie z przodu dla malucha to pomyłka. Ciężko było, wóz mało zwrotny, podjechać pod krawężnik nie da rady, ciężko manewrowało.

My mamy przyczepkÄ™, dwuosobowÄ…, o takÄ… https://allegro.pl/przyczepka-rowerowa-2-os...2264200020.html
Jak dla mnie rewelka, po pierwsze bo dwuosobowa, po drugie, bo ma pakowny tył, gdzie dało się załadować sporo rzeczy, a po trzecie, można było rozmątować. Jak podczas wycieczki się rozpadało, chłopaki mieli gdzie się schować i odpocząć. I cena nie jest tragiczna.


Teraz musisz kombi przyczepkę kupić dla swoich muszkieterów icon_smile.gif
Naz
Najstarszy ma swój rower i niech trenuje mięśnie do następnego lata, bo w tym, to ja mogę z najmłodszym tylko pieszo icon_wink.gif
Ale przyczepka fajna rzecz, jest lekka i "płynnie" się nią manewruje, czy ręcznie, czy podczas jazdy. I trzech też tam zmieściłam, tylko już pasów brakło.
truska
CYTAT(Inkusia @ Thu, 29 Mar 2012 - 07:34) *
widziałam to na tvn style, ciężkie do składania i przekładania

W życiu bym tego nie kupiła za 9 tysięcy 37.gif


tez oglądałam ten program , ciezko się składa, nie jest zwrotny, ja bym jednak wolała rower z siedzeniem dla dziecka icon_smile.gif
Agnes-3
Mialam taka przyczepke jak Slovig.Polecam.Dzieciaki tam spaly,jak padalo to maialy schronienie pod daszkiem a czasami sluzyl jako bagazowka na zakupy 29.gif
milutka
Takie przyczepki za granicą są bardziej popularne niż w Polsce, zresztą u nas kiepskie drogi na rowery są.
rysa154
a tym można legalnie po drodze jezdzić? bo mi sie wydaje,ze kiedys czytałam,ze nie....
Naz
Nie można, z tego co pamiętam. Ale ja bym się wcale nie pchała z przyczepką na nasze ulice.
Inkusia
Od zeszłego roku można z dzieckiem w przyczepce po drodze dla rowerów jeździć.

My mamy taką jak solveig pokazała 2-osobową, jest super. Super lekko się prowadzi jako wózek, z przyczepioną do roweru jeździ mąż więc się nie wypowiem icon_smile.gif

Nam się udało kupić na aukcji nówkę za 300zł, więc dla dwójki dzieci to nie jest tragicznie. Dla nas było to lepsze rozwiązanie niż 2 foteliki rowerowe.
m4rusia
możesz zapodac jakieś namiary na taka przyczepkę? Planujemy kupic teraz rowery i M co prawda uparł się na fotelik dla Leny ale mi się bardziej widzi taka przyczepka
Leonidas
Przyczepkami rowerowymi można jeździć legalnie już dawno, a co do tanich przyczepek rowerowych to warto zadać sobie pytanie, czy wykonane są z bezpiecznych dla dziecka materiałów, co może być potwierdzone posiadaniem takiego certyfikatu
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.