To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poproszę o kciuki w środę 04.04

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
pcola
Jeśli któraś z Was kochane ma jeszcze siły i chęci potrzymać kciuki, to nieśmiało proszę. W środę rano czeka mnie zabieg w znieczuleniu zewnątrzoponowym. Będą mi wyciągać
zespolenia kości prawej stopy po ubiegłorocznym połamaniu (trójkostkowe spiralne złamanie prawej stopy). Nie boję się bólu, nie boję się ran itd. Boję się, że coś może iść nie
tak ze znieczuleniem 37.gif
W domu zgrywam chojraka, bo nie chcę denerwować rodziny (zwłaszcza Dzidka), no ale coś tam na dnie duszy nerwowo drga ...
Edi Zet :)
Kciuki odpalone icon_smile.gif
Patimati
Pewnie, że będę trzymać!!!!!
Agnes-3
No czywiscie kciuki masz zapewnione &&&&&&&&
Dobrze bedzie,zobaczysz 06.gif
gozar
nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki.
Użytkownik usunięty
pcola, Ty wiesz... Jestem, myślę. Wiem, że będzie dobrze!
pcola
Dzięki Wam, jesteście kochane ! Zaraz się lżej człowiekowi robi, jak wie że ma tak silne wsparcie duchowe.
Agnes-3
CYTAT(pcola @ Sun, 01 Apr 2012 - 22:34) *
Dzięki Wam, jesteście kochane ! Zaraz się lżej człowiekowi robi, jak wie że ma tak silne wsparcie duchowe.


Tez tak uwazam 06.gif
Zuzka80
Trzymamy również &&
semi
Trzymam mocno.
lornetka
Oczywiście, że zaciskam! I szybkiego powrotu do formy po UDANEJ operacji icon_smile.gif
Fiefiora
Trzymam!
xxyy
Bede trzymac !
Wiewi
ja też potrzymam icon_smile.gif Na pewno wszystko będzie dobrze!
jaAga*
Kciuki zaciskam!
Zelda
będe trzymać mocno:) przytul.gif
Adriannna
Moje kciuki rowniez masz jak w banku &&
wrona_j
Wszystko musi być dobrze!
&&&&&&
Marta M
&&&&&
A_KA
Trzymam z całych sił!!! &&&&& przytul.gif
pcola
Dziękuję Wam jeszcze raz icon_smile.gif Muszę sobie poszykować literaturę i filmy na zapas. No i nie ukrywam, że liczę na aktywność forum icon_wink.gif Byłam rano upuścić sobie profesjonalnie krwi, żeby mieć jak najświeższe wyniki dla doktorów 06.gif
Dorotka25
Potrzymam i za Ciebie.
Madziara.
Ja również mocno &&& zaciskam za Ciebie.
wiewiórczak
Kciuka zacisnÄ™!
Pcola, powodzenia i szybkiej rekonwalescencji.
Wiewi
powodzenia jutro! icon_smile.gif cały czas trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze icon_smile.gif
Agnes-3
Pcola kciuki odpalone.Trzymaj sie kochana i daj znac jak juz bedziesz po. przytul.gif
Użytkownik usunięty
pcola, jestem ZAWSZE tam, gdzie Ty...
Pecia
Trzymam kciuki, będzie dobrze !!!

i dawaj znaki po
Paula.
Będę mocno zaciskać!!!
malgosia1968
i ja dołączę się ze swoimi &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
04.04 to piękna data tym bardziej, że w tym dniu urodziłam córkę (20 lat temu)
ATeFKa
&&&& będzie dobrze

małogsiu, sto lat dla córki icon_smile.gif
lornetka
To już dziś. Kciuki od rana zaciśnięte!
Wiewi
też dziś pamiętam o Tobie i trzymam kciuki!
Dabriza
trzymam kciuki!
Ciocia Magda
pcola, trzymam kciuki!
Dorotka25
myślę pcola o Tobie dziś wyjątkowo mocno i ciepło.
Zelda
trzymam mocno!!
Agnes-3
Dostalam wiadomosc ze Pcola juz jest po. i wszystko ok i czucie w nogach wrocilo.Czyli za troche moze juz tancowac 06.gif
Dostala zelastwo na pamiatke 06.gif

edit.dopisek.
Dirty Diana
Ufff. Super.
Wiewi
cieszę się! To teraz pozostaje życzyć szybkiego powrotu do formy icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(Agnes-3 @ Wed, 04 Apr 2012 - 13:59) *
Dostalam wiadomosc ze Pcola juz jest po. i wszystko ok i czucie w nogach wrocilo.Czyli za troche moze juz tancowac 06.gif
Dostala zelastwo na pamiatke 06.gif

edit.dopisek.


Jezu, jak siÄ™ cieszÄ™! Pcola, kocham CiÄ™!
xxyy
Wracaj do formy ! icon_smile.gif
malgosia1968
dobre wiadomości
teraz będę trzymać &&&&&&&&&&&&&&&&& za szybki powrót do zdrówka
pcola
dziekuje wam icon_smile.gif pisze z komórki, czekam aż mi każą stąd spadać. Wasze kciuki mają taką moc, że przeciwbólowe środki są prawie zbędne ! Więcej napiszę z domu.
Agnes-3
Spadaj,spadaj stamtad szybko 03.gif
Dorotka25
przytul.gif super, że już po i że nie boli. Tylko nie fikaj teraz za dużo - porozpieszczaj się przedświątecznie.
pcola
Dziękuję Wam jeszcze raz baaaardzo mocno za kciuki i zbiorowo przytul.gif icon_wink.gif

Leżę już przed kominkiem na kanapie, obłożona zwierzakami i laptokiem. Było bardzo sympatycznie i bezstresowo
ale w domu jest najlepiej icon_smile.gif Moje stare przyjaciółki czyli kule czekają, by mnie wesprzeć w potrzebie. Cięcia takie same jak
ostatnio, czyli sporawe. Na dodatek drut z popręgu Webera oblał się kością i musiał być odkuwany, ale mój ulubiony ortopeda
dał radę 06.gif
Dostałam dormicum, (działa nasennie i uspokajająco). Doktor wlatuje na salę, patrzy na rtg mojej stopy, i pyta z uśmiechem
na twarzy:" O, a co to za jeden pani tego beznadziejnego Webera założył ? Przez niego wszystko będzie trwało nie 15 minut, tylko dłużej ..."
Ja: "A taki jeden wysoki przystojny doktor, ale nazwiska nie podam". Usnęłam przy wtórze ogólnego rechotu na sali operacyjnej 37.gif

Wiewi
ten dormicum to coś jak głupi jaś rozumiem? Oj szczerość i dowcip bo głupim jasiu może być zabójcze, to fakt icon_wink.gif
Dobrze, że już w domu i że wszystko się udało. Zdrowiej teraz szybciutko! Tego Ci życzę icon_smile.gif
pcola
Jak widać na moim przykładzie działa ogłupiająco icon_wink.gif Dzięki za życzenia !


wiewiórczak
Pcola, miło Cię czytać!
Zdrowiej i na tańce z Tobą się zapisuję icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.