Maluchy.pl logo

To jest uproszczna wersja wybranego przez Ciebie wątku
sluz w ciazy
Kliknij tutaj aby przejśc dalej i przeczytać pełną wersję


Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowanć i rozszerzoną wersję, nadajšc mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Pełna wersja: sluz w ciazy
Nata
Witam dziewczyny mam pytanie, jaki jest sluz podczas ciazy? Czy w czasie ciazy wystepuje tylko sluz bialy? Czy moze wystepowac tez sluz przezroczysty (czyli plodny)? Jak to bylo u Was?
Tobatka
Ja miałam dosc obfity - taki jak połodny... Zwłaszcza pod koniec ciazy...
i.
U mnie śluzu było dużo i był różnorodny. Najwięcej było go w kocówce ciąży.
Nata
Ale jak to bylo zaraz na poczatku ciazy, czy zauwazylyscie jakies zmiany w sluzie?
Pozdrawiam,
Delfinka
Śluz podobno ma być po tworzy czop który wypada przed porodem, różowy, biały lub beżowy. Ja tez mam taki jak podczas okresu płodnego. Ponoć gdy jest ciemny lub zielony to jakaś infekcja. Natka ale dokładnie czym się niepokoisz??
isllandia
dziewczyny podbijam temat - a czy biały, średniogęsty śluz w dosyć dużych ilościach na początku ciązy to coś normalnego? Jestem w 4-5tygodniu.
ewita 77
CYTAT(isllandia @ Fri, 24 Oct 2008 - 15:41) *
dziewczyny podbijam temat - a czy biały, średniogęsty śluz w dosyć dużych ilościach na początku ciązy to coś normalnego? Jestem w 4-5tygodni


Ja mam taki i uważam ,że nic złego się nie dzieje...tak miałam w poprzednich ciążach.
Nie martw się...a jak nie wystarczą Ci nasze odp. to po prostu zapytaj swojego lekarza.
Pozdrawiam.
Sabina
Potwierdzam, biały gęsty lub rzadki śluz na początku ciąży to norma. Miałam tak 5 razy. To jeden z objawów ciąży. icon_smile.gif

Spokojnie icon_smile.gif

Chyba! Chyba, że swędzi, piecze itd. Wtedy lekarz. Są też testy do wykonania w domu, dostępne w aptece, badają czystość pochwy. icon_smile.gif
Anielicaaa28a
Witaj zgadzam się z dziewczynami wcześniej też na początku a nawet teraz pojawi mi się śluz bezbarwny, czasem biały a nawet żółty jestem w 20tygodniu ciąży i nic złego się nie dzieje.
Jeśli bardzo cię to martwi powiedz o tym swojemu lekarzowi; pozdrowienia od Marcówki
isllandia
Dzięki ja się jeszcze nie ujawniłam, ale wszystko na to wskazuje, że będę czerwcówką, w środę USG, narazie beta potwierdziła ciąże, a jej przyrost póki co prawidłowy rozwój małego Kropunia pod moim serduchem. Śluz nie jest związany z swędzenie ani pieczeniem tylko z kolką w prawym jajniku.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.