To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

żłobek rzeszów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tashal
Dla mam z okolic Rzeszowa icon_wink.gif Polecam prywatną placówkę [edycja moderatorska; powód reklama] Moja Daria czuje się tam jak w domu co było widać już podczas okresu adaptacyjnego. Opiekunki są świetne i łatwo nawiązują kontakt dodam, że są bardzo pomysłowe jak chodzi o gry i zabawy edukacyjne. Testowałam wiele żłobków z Darią (te w których jest okres adaptacyjny) i tylko [edycja moderatorska; powód reklama] wypadał dobrze. Na wszystkie pytania z chęcią odpowiem. Pozdrawiam Marta
Moina
W Rzeszowie powstał też żłobek [edycja moderatorska; powód reklama] jest on skierowany do tych rodziców, którzy chcą wrócić z urlopu macierzyńskiego/tacierzyńskiego do pracy i chcą zostawiać swoje dziecko pod nalezytą opieką.

Miesięczny koszt pobytu malucha w żłobku to 350 zł brutto.
ania_1986
W Rzeszowie otwierają się dwie nowe placówki żłobków[moderacja: powód reklama] Placówki posiadają system monitoringu dla rodziców do bieżącej obserwacji dziecka. Żłobki też dla zapotrzebowania rodziców są dostępne od godziny 6:30 do godziny 18:30. Placówki posiadają wykwalifikowaną kadrę oraz przestronne słoneczne sale. Koszt miesięczny to tylko 460 zł. Polecam
malgosia1968
edit
chciałam wysłać raport a wcisnęłam odpowiedź 37.gif
ania_1986
W Rzeszowie otwierają się dwie nowe placówki żłobków. Placówki posiadają system monitoringu dla rodziców do bieżącej obserwacji dziecka. Żłobki też dla zapotrzebowania rodziców są dostępne od godziny 6:30 do godziny 18:30. Placówki posiadają wykwalifikowaną kadrę oraz przestronne słoneczne sale. Koszt miesięczny to tylko 460 zł. Polecam Więcej informacji [edycja moderatorska - powód reklama]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.