To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Autograf

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mama_do_kwadratu
Nie wiem, gdzie to umieścić.

Mam nietypową prośbę. Mój przyjaciel ma w tym roku okrągłe urodziny. Chciałabym Mu podarować coś fajnego, między innymi książkę, lub płytę z autografem i osobistą dedykacją pisarza/poety/artysty.
Najlepiej byłoby, gdyby był to autograf Bono, albo P. Gabriela icon_wink.gif (idę na koncert co prawda, ale nie liczę na cud)- no, ale zejdźmy na ziemię.

Stąd moje pytanie- czy ktoś z Was nie ma przypadkiem "dojść" do jakiejś fajnej osoby? Nie wiem, Świetlicki, Kazik, Nosowska, jakiś kultowy człowiek icon_wink.gif Może ktoś inny?
Oczywiście kupiłabym płytę, książkę, opłaciła przesyłkę itp.

Takie luźne pomysły mam na razie.

Dzięki!
ajlonka
ja niestety znajomości nie mam. Nie wiem na kiedy potrzebujesz prezentu, ale niedługo zacznie się czas imprez typu " dni...(tu nazwa miejscowości) " i wtedy są koncerty może wtedy łatwiej by było zgarnąć autograf jakiejś polskiej gwiazdy
mim0za
Stahurskiego spotykam na zebraniach w szkole. Ale pewnie jego autografu nie chcesz. 06.gif
A tak na poważnie, to kojarzę że Ty mieszkasz koło Bielska (kiedyś o laryngologach pisałyśmy).
Pod moim biurem jest klub muzyczny, często są tu koncerty i gwiazdy po parkingu chodzą. Całkiem niedawno był Nergal na przykład. Myślę, że nie byłoby problemu z autografem. Może zobacz na stronie internetowej czy będzie występował ktoś kto Cię interesuje.
https://www.rudeboyclub.pl/Default.aspx
Dorotka25
Może sprecyzuj "upodobania" przyjaciela, bo nie jestem pewna, czy ucieszyłby go autograf od kogoś, kogo nie lubi...? Ja mam np. kontakt ze Sławkiem Łosowskim (były lider Kombi), ale to już chyba nie to pokolenie icon_wink.gif
mama_do_kwadratu
Dzięks, dobre kobiety.
Stachurski i Kombi- pokolenie OK (czterdziechę ma), ale nie te klimaty.

Kombinuję.
Próbuję dotrzeć do Świetlickiego, ale to twarda sztuka, może się nie udać icon_smile.gif
Meggi
Perkusista Kobranocki???

Jak dobrze by sie zgadało to i reszta bys ie podpisała icon_wink.gif
tissaia
Obstawiam, że skoro Kazik i Świetlicki, to Piasek raczej odpada...? icon_wink.gif
mama_do_kwadratu
Dziękuję, Wam, Drogie Kobiety icon_smile.gif
Za Kobranockę i Piaska muszę podziękować icon_smile.gif

Eliszka
Dżej Dżej z Big Cyca?
mamami
Mama będziesz w Oświęcimiu na koncercie, tak? Nic nie obiecuję, ale popytam, może jednak stanie się cud. W ciągu kilku dni dam Ci znać czy jestem w stanie coś wskórać w tym temacie.
mama_do_kwadratu
Jesuuuuuuuu, mamami, chyba bym Cię pod niebiosa wyniosła icon_smile.gif
Bosko icon_smile.gif
Dzięki!
mamami
Kurde na razie kicha, właśnie rozmawiałam z jednym źródłem i temat upadł na starcie... no nic popytam jeszcze...

edit: druga opcja jest bardziej obiecująca, jutro będę wiedzieć coś więcej. Trzymaj kciuki.
mama_do_kwadratu
Trzymam, kochana jesteś przytul.gif
mama_do_kwadratu
mamami, i co? tup_tup.gif
bo już przebieram nóżkami icon_smile.gif
mamami
Mama nie wiem nic, ani w jedną ani w drugą stronę. Czekam na odpowiedź czy sie uda. W każdym raziem pamiętam, trzymam rękę na pulsie, myślę że max kilka dni i będzie wiadomo.
mama_do_kwadratu
Dzieki icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.