To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy są tu jakieś mamy z Bielska????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

magdalenka
No właśnie - czy są tu jakieś mamy z Bielska?
Na edziecku sie poznalyśmy, może tutaj też zrobiłybyśmy liste?

Ja sie zapisuję icon_smile.gif i czekam na resztę!
iwo1
Są ,są,są......
anonimowy
Są, te same co zwykle. icon_lol.gif
Joel
maja27
Cześć,
A my jesteśmy z Pszczyny! Ja (Ewa) i moja córa Julka (18 ms). Pszczyna to już prawie jak Bielsko, więc może kiedyś spotkamy się u nas w parku. Zapraszamy!
PA ewa icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
anonimowy
CYTAT(maja27)
Cześć,
A my jesteśmy z Pszczyny! Ja (Ewa) i moja córa Julka (18 ms). Pszczyna to już prawie jak Bielsko, więc może kiedyś spotkamy się u nas w parku. Zapraszamy!
PA ewa icon_biggrin.gif  :D  :D


Maja zazdroszcze Ci tego Parku Pszczynskiego ,czasem jeżdzimy tam z męzem na pikniki ,uwielbiam ten Park

Ja mieszkałam kiedyś w Tychach i często tam jeżdziąłm z dziadkami ,zamieniałam sie wtedy w królewnę i cały park +dziedziniec zamkowy był mój


Pozdrawiam

Iwo
Grajka11
No to odnalazłam się, icon_biggrin.gif melduje się Graga. szukałam nie tam gdzie trzeba, czyli na gazecie edziecko, ale tutaj jest o wiele sympatyczniej!
Pozdrawiam wszystkie znajome mamy i dzieciaczki.
Grażyna wink.gif
GabrysiaH
i ja tez icon_surprised.gif)))
mieszkam w bielsku, mam 9 miesieczna coreczke olenke i ciesze sie ze pojawil sie taki post bo juz myslalam ze z bielska to nikt nie bywa na takich forum
pozdrawiam wszystkie bielszczanki i nie tylko!
magdalenka
Gabrysia!

Dobrze, ze sie odezwalas.

Gdzie mieszkasz w Bielsku? Ja mieszkam na Polskich Skrzydel, mam 3 miesiecznego syna, Tymoteuszka.

Moze jakas wspolna kawa?

Pisz na forum lub na priva.

pozdrawiamy
Grajka11
Magdalenka jak będziesz miała możliwość pochwal się Tymkiem - jakieś zdjątko, albo mały opisik albo i duży. Czekam. Mam nadzieję, że kojarzysz mnie ze spotkania u Joel.
pozdrawiam i życzę dużo radości i usmiechów od maluszka dla mamusi.
Grajka.
GabrysiaH
ja mieszkam na beskidzkim i jestem chetna na wszelakie spotkani i pogaduchy przy kawie o dzieciach i nie tylko!
pozdrawiam
yda
Tak, tak,ja też tu jestem:D [color=green][/color]
magdalenkad
... strasznie Cie przepraszam, wtedy pisalam prace, a potem mi "ulecialo" icon_sad.gif
Wlasnie ucze sie robic strone internetowa, ale poki co, pomysle o wrzuceniu jakiegos zdjecia icon_smile.gif. A moze mialabys ochote na kawe albo na spacer? icon_smile.gif
Do zobaczenia, magdalenka
Grajka11
Bardzo chętnie, ale dopiero w lipcu bedę miała trochę luzu, bo póki co wożę codziennie o 16.00 Kasię na treningi i właściwie nie mam popołudniu chwilki dla siebie. Ale w lipcu będę miała popołudnia dla siebie i dzieci więc możemy się umówić nawet w większym gronie. Może odezwą się i inne "internetowe mamuśki" (jak to mówi moja Kasia).

Pozdrawiam i buziaki dla Tymka.
magdalenka
Swietnie, czekam wiec na kontakt z poczatkiem lipca

Pozdrowionka, magdalenka i tymek, chwilowo spiacy
yda
a ja też na kontakt Magdalenko czekam!
magdalenka
Gaba!
rozmawialam z Januszem, zadzwoni. Co Ty sadzisz o sobocie? Ale pytam wstepnie, bo Janusz jedzie do klienta gdzies na granice z Niemcami. Jednak mam nadzieje, ze szybko wroci i wieczor sobotni przeznaczylibysmy na kaaawke (no i herbatke icon_smile.gif)
Wytrzymaj icon_smile.gif
yda
nie wytrzymam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!icon_wink.gif)))))))))))))))))))
Na razie mamy klopot,naciagnelam Ani sciegno i strasznie plakala,zasnela,ale jak sie obudzi pojedziemy do szpitala....papa
sela_
Ja też się dopisuję, jestem tu co prawda od niedawna ale zaczynam się w tym wszystkim orientować icon_rolleyes.gif . Chętnie nawiążę kontakt z mamusiami z BB, icon_razz.gif
anonimowy
Hej!
A gdzie mieszkasz? Zapraszam Cie serdecznie na kawke, ale w przyszlym tygodniu - ten tydzien spedzam u Taty w Gliwicach.
A moze odpowiada Ci sobotni poranek? Jesli tak, zapraszam!
Pa, pa!
yda
Magdalenka, a ja dzwonie i dzwonie i nikt nie odbiera....
yda
Elka, ja mieszkam na Złotych Łanach i do południa zapraszam na kawe, jeśli chcesz podam tel. na priv
Yda
sela_
Dziewczyny strasznie dziękuję za zaproszenie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif ... ale ja pracuję icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif i z porannej kawki nic nie będzie, no chyba że u mnie w biurze.
yda
Spokojnie, zapraszam w takim razie na popołudniową lub wieczorną, albo sobotnią-gdzie mieszkasz?
magdalenka
Hej!
ten anonim na gorze, to oczywiscie bylam ja!
Gabula - jestem juz w domu, czekam na telefon... z niecierpliwoscia i kubkiem herbaty icon_smile.gif.
Pozdrawiam cieplo na przekor pogodzie
magdalenka
Jezeli chcesz dowiedziec sie, jakie zamiary i pragnienia ma Bog wobec Ciebie, przyjdz na Spotkanie Swiateczne, ktore odbedzie sie w prywatnej szkole policealnej, na ulicy Sobieskiego 118 w Bielsku - Bialej, o godzinie 18.

Zapraszamy icon_lol.gif
joel, ivo, magdalenka
sela_
Dziewczyny a kiedy dokładnie odbędzie się to spotkanie???
magdalenka
oj, faktycznie, zabraklo tego "drobiazgu" w zaproszeniu: Spotkanie bedzie w srode, 10.12.
Sobieskiego 118 to okolice Starego Bielska, zaraz za kosciolem ewangelickim.
Zapraszamy!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.