To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Piersi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agrafkaa
Od maja nie karmię Agaty piersią.Do tej pory mam pokarm.Ostatnio w czasie owulacji zalałam się mlekiem.Zrobiłam na polecenie gina prolaktynę z testem wynik chyba ok.Wizyta miała być dziś ale niestety będzie dopiero za tydzień.Dlaczego tak się dzieje?Jak odstawiłam syna od piersi też pokarm mi długo zanikał ale nie rok.
Dabriza
Ja też nadal mam pokarm-Ani nie karmie jakieć 1,5 roku..Nie tak żebym się zalewała oczywiście..no ale jest..
przyznam, że nie robiłam w tym kierunku badań
agrafkaa
Dabriza ja pewnie tez bym nie robiła gdyby nie to że zalałam się mlekiem...
Zelda
moja przyjaciółka miała ponad 1,5 roku od ostawieniu.wszystkie wyniki było ok.
agusi
Ja mam mleko w jednej piersi, kiedy nacisnę pojawiaja się kropelki, nigdy jednak mleko samo nie wypływa, nie zalewa mnie mlekiem. Nie karmię od 1.5 roku.
Eliszka
Ja miałam jakieś dwa lata, dopiero co mogę powiedzieć, ze już śladu nie ma po nim.
Wyniki dobre.
Sam nie wypływał, ale mi nigdy sam nie wypływał, nawet w szpitalu, nawet w początkach karmienia nie zużyłam jednej wkładki laktacyjnej.
Za to wystarczyło, że mocniej ucisnęłam przy kąpieli albo samobadaniu to fontanna na metr leciała 37.gif
dorotii
Mi pokarm zanikł w ciągu 4 dni..... i potem już nigdy się nie pojawił.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.