To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dojazd do Karpacza

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

katiek
Mąż ma szkolenie w Karpaczu i musi na nie dojechać. Samochodem nie pojedzie, bo samochodu ja będę wówczas potrzebowała. Na razie znalazłam opcje
1. pks Warszawa-Karpacz-jedzie w nocy, w Karpaczu jest o 4.30 rano, cena 76 zł
2. lot Warszawa-Wrocław-ok. 100 zł + autobus na dworzec (dzięki skanna) + z Wrocławia pks - spędzi ok. 4 h we Wrocławiu sądząc po pks-ach które znalazłam (mało ich jakoś)
3. polskibus Warszawa-Wrocław-na dziś 20 zł + pks do Karpacza, ale tu albo ja nie mogę znaleźć, albo jest dziura w pks-ach i nie zdąży na czas
Będę wdzięczna za sugestie i pomoc.
basiaw
Są też autobusy z Wawy do Jeleniej Góry, a stamtąd do Karpacza są i autobusy i busy co chwilę, ale cenowo około 210 zł w dwie strony. Myślę że ta opcja jest najwygodniejsza, bo z Jelonki do karpacza to 20 km.
skanna
Nie wiem, który kurs poskiegobusa brałaś pod uwagę, ale jeśli ten, co przyjeżdża do Wrocławia o 4.15, to o 6.25 jest jakiś autobus do Karpacza,
Żoanna
autobus

Warszawa Okęcie NŻ 22.10- Jelenia Góra DA 7.28, ceny nie ma

Jelenia Góra DA 8.00- Karpacz Bachus 8.43 -9 zł

gdzie to szkolenie?
przystanek bachus to w centrum Karpacza.

w razie czego służę pomocą
ALushchevsky
Dzień dobry! Często podróżuję autobusem. Nie raz podróżowałem tymi trasami, zamawiałem bilety na busfor.pl i byłem zadowolony. Bilety są różne na różnych trasach, a ceny są najbardziej optymalne. Radzę spróbować, jeśli chcesz iść do Karpacza. wink.gif
Andrzej_32
Też jechałem z rodziną niedawno do Karpacza busfor.pl i kożystałem z tego servisu . Jest bardzo wygodny iszybko znalazłem potrzebny bilet . Dostaem eście zniżkę 03.gif 03.gif 03.gif
muppet
Podróżowanie jest teraz łatwiejsze, bo na wielu przystankach czy dworcach zlokalizowane są biletomaty. Jeśli nie wiesz, co to za urządzenia, to zobacz tutaj, w tym artykule wszystko zostało opisane. Ja z nich często korzystam, bo bilety zwykle kupuje na ostatnią chwile.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.