To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

elektryczna szczoteczka do zebow dla dziecka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gosiagosia
jaka polecacie ?
okko
Polecam z Rossmana Procudent- ma mozliwosc zmiany z active na sensitive- jest duzo delikatniejsza niz inne szczoteczki elektryczne
mlovea
Podrzucam temat.
Warto dla 4-latka? Elektryczne są lepsze niż zwykłe? Nie mamy problemu z myciem zwykłą, elektryczną chcę kupić jako ciekawostkę, jako alternatywę dla zabawek na urodziny.

Jaką polecacie? Chciałabym się zmieścić do 50 zł.
netty5
nasza pani stomatolog kategorycznie odradza elektryczne szczoteczki do zębów dla małych dzieci.
Honey*
to napisz jeszcze dlaczego
bo ja tez kiedys myslalam o takie szczotecce
Agnes-3
CYTAT(netty5 @ Sun, 06 Oct 2013 - 13:59) *
nasza pani stomatolog kategorycznie odradza elektryczne szczoteczki do zębów dla małych dzieci.


A widziasz a nasza stomatolog jak najbardziej poleca elektryczne szczoteczki.
netty5
CYTAT(Honey* @ Sun, 06 Oct 2013 - 12:09) *
to napisz jeszcze dlaczego
bo ja tez kiedys myslalam o takie szczotecce


nasza pani stomatolog zadała mi pytanie : a w jakim celu? po co?
Przeciez dzieci jeszcze nie maja nalotów z kawy , papierosów , kamienia.....
Po co na poczatkowe zęby szczoteczki z wibracjami i z ilomaś tam obrotami? Zreszta dzieci maja jeszcze delikatne dziąsła i łatwo odsłonić szyjki zębowe i podrażnić.
a poza tym jest za tym żeby dzieci najpierw nauczyć dobrze szczotkować zęby samodzielnie.
Moja Maja rzeczywiście ma delikatne dziąsła i nawet jak myje zwykła szczoteczką to jej dziąsła krwawią.
Helena
Mi od zwykłej też krwawią a od elektrycznej nie.

Nasz dentysta też poleca.

Moi mają Oral-B na baterie ale są też takie z akumulatorkiem tylko dużo droższe. Te jednorazowki sklepowe np. z Rossmana często nie mają wymienialnych i obrotowych końcówek.
mlovea
Dzięki icon_smile.gif Teraz to dopiero mam mętlik w głowie icon_wink.gif
ajakielka
Moja dentystka też poleca, my akurat mamy z Lidla (od drugiego weekendu majowego bodajże), mają regulację 3 stopniową- mocną, słabą i na dziąsła. Chłopaki zachwyceni, ja też a najbardziej zachwycona dentystka, że tak ładnie doczyszczone zęby mamy. Miki, odkąd zaczął szczotkować elektryczną, nie ma ani jednego ubytku, wcześniej na każdej wizycie coś się znalazło. Miłosz jeszcze nie miał ani jednego zęba leczonego. Wcześniej mieliśmy z Rossmanna, takie z postaciami z bajek, bez wymiennych końcówek, ale to nie było to. Tą szczotkują na tym 2gim poziomie, jest ok.
moko.
Mamy Oral-B z miękką nakładką. Super sprawa, bo młody nienawidzi myć zębow, a el. szczoteczka, robi to szybko i dokładnie.
Kaszanka
Nam dentystka tłumaczyła że jak ktoś chce koniecznie myć zęby elektryczną to niech robi to na zmianę ze zwykłą. Elektryczna rozleniwia i szczególnie dzieci myją zęby wtedy tylko w części środkowej, zapominając, że zęby też są koło dziąseł icon_wink.gif Widać to również u dorosłych, to najczęstsze błedy przy myciu zębów.
Od roku uzywamy szczoteczek Curaprox Ultra Soft. Mięciusieńkie, dziąsła już mi za nią dziękują icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.