To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

papilotki do muffinów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Orinoko
Miałam 60 szt. z Ikei, ale nie po drodze mi ostatnio do Ikei. Szukałam w marketach - nie ma.
Gdzie kupujecie?
basiau
Allegro
Joka
ja zawsze kupuję w markecie, niedawno Netto miało w promocji, a najczęściej w Simply (dawniej Elea), nie wiem, czy któryś z tych sklepów jest blisko Ciebie, o, kiedyś też w Realu kupowałam
Agnieszka AZJ
W różnych sklepach, w których są produkty Fackelmanna. Poza tym - u Marksa i Spencera i w Red Onion.
Dor
W Tesco
Tigerek
Tesco, zwykłe sklepy z drobnym AGD, Allegro.
semi
w tesco. i w lokalnej hurtowni z AGD
bb
Zwykle w carrefourze, wypasione w tortowni np.

edit: choc jak masz forme muffinkowa z IKEA to potrzebujesz wyzsze.
amania
allegro, IKEA
agabr
w mniammniam , Wiltona , nie lubie innych firm bo sa za cienkie.b
Orinoko
No dobra, w moim mniej więcej zasięgu mam tylko małego Carrefoura i małe Tesco (obydwu nie cierpię, C. bardziej 04.gif ) - mówicie o tych małych czy o hiperach? Bo do hipermarketów mam tyle, co do Ikei 04.gif
Dziś pytałam w sklepie AGD, ale pan nie miał akurat, obiecał mi sprowadzić, a w drogerii z działem AGD pani nie chciało się wystawy demontować, ekhm. 37.gif
No to jutro muszę działać z babeczkami, ech.
Next time - testuję Allegro i cześć.
anetadr
Orinoko, jak nie miałam pod ręką papilotek, to pocięłam papier do pieczenia, uformowałam trochę na kieliszku i wyszły idealne. Wyglądały podobnie jak te tutaj.

Aneta
Orinoko
Aneta, dziękuję, będę się ratować dopóki nie nabędę!!!!!!!!
ZobowiÄ…zana O.
Elle_
W Tesco, w Pepco, w Internecie - Stylowazastawa.pl, Allegro.pl. Ponadto, w moim osiedlowym sklepie z tzw. "duperelami" bywają papilotki tematyczne - na Walentynki w serduszka, teraz na Wielkanoc były w pisanki. Gdzie nie pójdę to mi się w oczy rzucają papilotki.
Orinoko
Zaszłam dziś do Pepco, bo akurat po drodze - mieli, owszem, ale takie jakieś hm... gumowe (silikon?), za ok. 15 zł kilka sztuk. I zgłupiałam - czy one mają "robić" za te wkładki do formy czy do nich jeszcze trzeba włożyć te papierowe. Instrukcji obsługi nie miały, w dotyku dość cienkie, więc wyglądały jak te papierowe tylko, że wielorazowe. Takie kolorowe. Ktoś może się z takimi zetknął i używał?
Po papierowe jakoÅ› mi wybitnie nie po drodze ostatnio.
Elle_
Orinoko, ja używałam takich z Pepco i nie wkładałam ich do formy, ani nie wkładałam do nich papierowych papilotek. Używałam ich samych. Może nie były najlepszej jakości, ale babeczki dobrze od nich odchodziły i nie miałam jakiś większych problemów. Generalnie, były jak wszystko z Pepco - tanie, całkiem w porządku, jednak jakość mogła by być lepsza. icon_smile.gif
Orinoko
OK, może się skuszę przy okazji, bo wszystkie inne poza zasięgiem.
Wczoraj przypadkiem kupiłam papierowe Zenkera i dno - kompletnie nie chciały odchodzić od muffinów. Trzeba było muffiny podgerzaać w mikrofalii i dopiero odklejać papier. Co za badziew! &%$$^&*()_
marghe.
Orinoko, ale papilotki mają to do siebie, że się przyklejają do ciastka.
Taki urok muffinów icon_smile.gif
bb
Dokladnie, zdziwilabym sie gdyby muffinek/-ka luzem sie walala w papilocie.
Caly urok w odwracaniu i skalpowaniu gotowego wypieku:ugryzlem sie w jezyk

A silikonowych nie lubie.
Orinoko
No dobra, wiem, że się lekko przyklejają, ale nie do tego stopnia, żeby od ciastka nie można było ich zupełnie oderwać?
Jeśli tak, to te z Ikei są wyjątkowe - łatwo odchodzą. Z innymi nie miałam doświadczenia. 03.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.