To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pierścień antykoncepcyjny NuvaRing

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agaa.
Dziewczyny miałyście styczność z tymi pierścieniami? Bo sie zastanawiam nad tą formą antykoncepcji ale nie wiem czy jest dobra 29.gif
Mafia
Mam styczność. icon_smile.gif Dla mnie dobra. O co konkretnie pytasz?
agaa.
Mafia- czy są jakies skutki uboczne? Np nudności czy zawroty głowy? Nie przeszkadza jak sie go nosi? Od jakiego czasu go stosujesz jesli można wiedzieć?
Mafia
Stosuję ponad pół roku (chyba od sierpnia czy września), nie mam żadnych skutków ubocznych, nic nie czuję.
Pierwsze dni pamiętam, że miałam obawy, że wypadnie i trenowałam ostro mięśnie icon_wink.gif, ale minęło. Pierwsze wkładanie i wyjmowanie też było stresujące, ale dałam radę. icon_wink.gif

Dla mnie to super rozwiązanie - muszę mieć hormony, spirala odpadła, więc w ten sposób omijam żołądek i mam hormony.
agaa.
Czyli jednym słowem polecasz? A ile to u Ciebie kosztuje?
Mafia
Daleka jestem od polecania komukolwiek tego typu leków. Dla mnie jednak jest to najlepszy wybór z możliwych.
Kupuję w trójpakach przez internet w dozie i odbieram w pobliskiej aptece. Taniej nie znalazłam - 127.99 za 3 sztuki..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.