To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Harry Potter

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Elak
Chcę kupić synowi kolejną część Harrego, a ponieważ siędzę w księgarni internetowej, to mam tego masę do wyboru.
I teraz zgłupiałam, mam tę samą część Harrego, to samo wydawnictwo, taką samą oprawę, tylko rok wydania różny a cena ok. 10zł różnicy?
I moje pytanie czy te wydania czymś mogą się różnić, czy w tej tańszej może czegoś brakować, czy należy brać nowsze wydanie?
Z opisu nic nie wynika. Syn oczywiście chce droższą, bo pewnie oryginalna 21.gif
Ja nie jestem z tych, co widząc dwie rzeczy wyglądające tak samo, kupuję droższą, raczej odwotnie czynię icon_wink.gif

Sprawa pilna, muszę coś wybrać.
pcola
Może ta droższa jest w sztywnej okładce ? Wydawnictwo wszystkich to Media Rodzina ?

Treścią się raczej nie różnią.
anetadr
Uważam tak samo jak pcola. Droższa o 10 zł będzie książka w twardej okładce. Treść identyczna. Zresztą na stronie wydawcy jest to opisane.

Aneta

Elak
Obie są w twardej okładce, obie w tej samej księgarni, obie wydane przez Media Rodzina, różnica tylko rok wydania. Dlatego się zastanawiam czy może treść być inna.
anetadr
CYTAT(Elak @ Mon, 23 Apr 2012 - 22:13) *
Obie są w twardej okładce, obie w tej samej księgarni, obie wydane przez Media Rodzina, różnica tylko rok wydania. Dlatego się zastanawiam czy może treść być inna.


Dalej stawiam na różnice formalne: lepszy papier, druk, ilustracje? Jeśli w jakikolwiek sposób byłaby zmieniona treść, to w opisie książki powinna być o tym mowa (kto dokonał zmian i jakiego typu). Czasem do droższych wydań są dokładane jakieś dodatki (płyty, zdjęcia z filmu, muzyka itp.)

Aneta
Elak
CYTAT(anetadr @ Mon, 23 Apr 2012 - 22:23) *
Dalej stawiam na różnice formalne: lepszy papier, druk, ilustracje? Jeśli w jakikolwiek sposób byłaby zmieniona treść, to w opisie książki powinna być o tym mowa (kto dokonał zmian i jakiego typu). Czasem do droższych wydań są dokładane jakieś dodatki (płyty, zdjęcia z filmu, muzyka itp.)

Aneta


O nie pomyślałam o papierze. Jutro zadzwonię do księgarni i się dowiem. Ciekawe tylko czy na infolinii będą wiedzieć icon_wink.gif Dzięki.
Elak
Zadzwoniłam i oczywiście tak jak myślałam, pani na infolinii nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie, czy czymś książki się różnią 21.gif Stwierdziała, że nie wie dlaczego taka różnica w cenie.
Chyba powinnam zakupić obie, żeby sprawdzić różnicę diabel.gif
Ale biorę tańszą 08.gif .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.