To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Peugeot 206 i skody - opinie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

semi
Dziewczyny, może któras ma/miała Peugeota 206?Zastanawiam sie nad kupnem, ale w necie opinie tak sprzeczne, ze nie bardzo wiem, co robić. samochód z 2002 roku,benzyna 1,3.
gosiagosia
kolega mial chyba wszstkie mozliwe peugeoty. moge napisac od siebie - a kazdym razem jak jechalismy nad morze to cos sie psulo icon_smile.gif
Ammm
Moja koleżanka zostawiła swojego (nowiutkiego) na 2 tygodnie latem na parkingu (fakt, że w Chorwacji) i się jej uszczelki w drzwiach stopiły i nie mogła go otworzyć 29.gif
semi
tak własnie sobie czytam i widzę, ze to głupi pomysłicon_wink.gif. dzieki dziewczyny.
katiek
Mieliśmy, prawie 10 lat i całkiem miło go wspominam.
grzałka
teściowa miała i tragedia, co chwila coś się psuło, mielismy nawet podejrzenie, że warsztat specjalnie przy naprawie jednego psuje następne

brat miał i szybko się pozbył
Sokolica
Peugeoty mają to do siebie, że często mają drobne awarie. A już spalona żarówka w peugeocie to norma icon_wink.gif
monte
CYTAT(katiek @ Wed, 25 Apr 2012 - 00:51) *
Mieliśmy, prawie 10 lat i całkiem miło go wspominam.

Mój mąż też miał, nawet od nowości, też super go wspominam (to był nasz pierwszy wspólnie jeżdżony samochód), ale sama bym sobie nie kupiła i innym nie polecała. icon_wink.gif Zwłaszcza dziesięciolatka tej marki.
agaa.
Kuzynka miala przez niecale 2 lata i włożyła na naprawy w w niego 6 tys 37.gif
bumbum
A my mamy i sobie chwalimy ale 307 06.gif
chaton
CYTAT(semi @ Tue, 24 Apr 2012 - 21:19) *
Dziewczyny, może któras ma/miała Peugeota 206?Zastanawiam sie nad kupnem, ale w necie opinie tak sprzeczne, ze nie bardzo wiem, co robić. samochód z 2002 roku,benzyna 1,3.

Mam! Ostatnio zespul sie... wczoraj. Strasznie awaryjny! Tyle mnie juz kasy kosztowal, ze za kazdym razem sie odgrazam, ze sprzedam i kupie nowy... do nastepnej awarii. Samochod nie ma 10 lat, a juz drugi akumulator wysiada. Ja zaluje, ze go kupilam.
semi
dziekuję Wam bardzo. oczywiście zrezygnowałam, teraz mam na oku Opla Corse;). O opinie nie pytam, bo od lat jeździmy oplami i darzę je uczuciem gorącym (chociaz fakt, ze corsy jeszcze u nas nie było).

Gdyby się to jeszcze komuś miało przydac:zadzwonilam do instrktora jazdy, ktory mnie uczył. Tam jeźdżą własnie na pegueotach - 206 i 207. Powiedział, zeby absolutnie nie wybierac tego auta, że 206 to jest największy niewypał pegueota, najbardziej awaryjny samochód w dziejach tej marki. Chaton, sprzedaj;), bo nastepna awaria będzie pewnie wkrótce-choć życze, zeby nie. Ale autko jest ładne, zgrabne, widzę, ze podoba się kobietom - w opiniach w necie najwięcej właśnie informacji "kupiłem dla zony, bo jej sie podobał z wyglądu".
mama_do_kwadratu
a VW Polo?
semi
Mama, nie stać mnie. te powyżej 1999 roku przekraczają moje mozliwości finansowe (11,5 tys. to maks) , a starszego nie chce. Szukam teraz opla corsy, albo skody fabii. opel astra tez wchodzi w grę.
skanna
A opel agila? Ja mam bliźniaka - suzuki wagon i kocham go za to, że jest mały a jednocześnie duży icon_smile.gif
semi
nastapiła zmiana pomysłu-chyba bedzie skoda fabia. ewentualnie oktavia-dla mnie ona za duża, ale najwyżej przejmę naszą zafirę )też zresztą dla mnie za dużą 29.gif ),a mąż się przesiądzie w octavię. co myślicie o skodach?
grzałka
mam Octavię od 4 lat, w zasadzie same zalety- bezawaryjna, dobrze się prowadzi, wieeelki bagażnik, dużo miejsca w środku
AmiLa
semi, ja mam fabie. bardzo fajna, ciuchutka, malutka, zgrabna, malo koni i i tak szybko sie rozpedza, bo lekka. jako auto dla kobietki super. ja ogolnie kocham duze auta, ale to jako takie "zastepcze" mamy i jestesmy bardzo zadowoleni. klasyka, prostota i solidnosc rodem VW:-)
Agnieszka_82
Semi a jak corsa to może i fiesta ??
Skody też podobno dobre, ale mój mąż siedzi tylko w Fordach dlatego namówił mnie na Fiestę icon_wink.gif
semi
dzieki dziewczyny:).szukamy wiec skody.

Agnieszka, forda tez rozwazalismy, ale jakos te skody bardziej.
Pysiaczek
Mam skodÄ™ Fabie combi - REWELACJA!!!!!!

Na początku bałam się strasznie, bo to większe auto od tego, na którym uczyłam sie jeździć. Miałam kłopot z parkowaniem itd. Ale teraz nie oddałabym za żadne skarby świata. Mam combi ale to taka fajna wersja - nie przebudowana. Taka jak tu
Moja jest z 2004 roku, nic się jeszcze nie popsuło (odpukać) wymieniłam jedynie klocki. W mieście dość sporo pali bo to diesel. Ale w trasie jest niezastąpiona!!!
Justina
Mamy skodę Fabię rocznik 2002. Mamy ją już 4 lata i przejechaliśmy nią prawie 100 000km. Bezawaryjna, mało pali, pojemna. Jestesmy z niej bardzo zadowoleni.
Anorektyczna Laska
CYTAT(grzałka @ Tue, 01 May 2012 - 22:27) *
mam Octavię od 4 lat, w zasadzie same zalety- bezawaryjna, dobrze się prowadzi, wieeelki bagażnik, dużo miejsca w środku



Nooo, tylko ze sasiedzi obgaduja. 29.gif
Ale spoko emi, moze u was nikt nie pomysli, zes burak.
Ha.

Ja skode chwale.

Skanna, witaj w klubie suzuki 06.gif
grzałka
nie wiem, czy obgadujÄ…, ale poczytaj sobie fora typu auto-moto icon_wink.gif
ja tam jestem przyzwyczajona do obciachu, samo posiadanie hałaśliwej trójki dzieci na mojej ą- ę- uliczce jest obciachowe, skoda dopełnia obrazu 29.gif
AmiLa
a czemu skoda jest obciachowa, bo nie kapuje?
ja tam sie mojej nie wstydze:-)
A.L. no szczegolnie Niemcy przeciez lubia skody, bo juz je zniemczyli:-)

semi, daj znac jak znajdziesz. jak to ma byc drugie auto, lepsza normalna niz combi, bo mala i mniej pali.
dla mnie super. hoch suzuki swift tez mi sie bardzo podoba
mazia
Mój tata jest fanatykiem skody. Teraz ma fabie. Jest z niej baardzo zadowolony.
semi
Małż pojechał oglądac. jedną. jutro w planie obejrzenie..hm...9...mam nadzieje, że coś znajdzie.
Edi Zet :)
Semi, ja mam w planacg kupno skody fabii. Będziemy się wymieniac uwagami icon_smile.gif
semi
Samochód wybrany. Po obejrzeniu kilkunastu skód stanęło na...golfie 29.gif . Na dodatek dwudrzwiowym. Golf jest absolutnie cudny:))). I czyściutki w środku, zadbany, z klimatyzacją, elektrycznymi szybami. Rozwazaliśmy jeszcze Skodę Fabię w tej samej cenie i roczniku, pięciodrzwiową, ale jednak "wygrał" golf. Między innymi dlatego, ze sprowadzony przez człowieka znajomego, który gwarantuje jakość. Bałam się dwojga drzwi-jednak to kłopot przy wożeniu dwójki dzieci, ale chyba niepotrzebnie - jakoś tak sprytnie mu się siedzenia do przodu przesuwa, że fotelik włozylismy bez problemu. Przeraża mnie jego dynamika 37.gif , ale może jakoś sobie poradze;). Bardzo Wam dziękuję za pomoc.
grzałka
golf też jest super, golfa miałam przed skodą, niech Ci się dobrze jeździ
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.