To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spacerowka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Adriannna
Dziewczyny - miedzy 20 a 27 maja bede z rodzicami i swoimi dziewczynkami w Krakowie. Wozek u rodzicow w K-gu mam, ale to kolos i nie damy rady go zapakowac do samochodu z naszymi bagazami i lozeczkiem turystycznym dla Noemie. Niebardzo chce wydawac kase na wozek, ktory mi posluzy jedynie przez 7 dni. Moze ktoras z was ma w domu jakas spacerowke (moze byc zwykla parasolka, byla miala daszek), ktorej nie uzywa, a w ktorej moglabym wozic Noemie w razie potrzeby? Mloda ogolnie lubi chodzic, ale wiadomo zbyt dalek nie pochodze z 2-latka na piechote.

Naprawde bylabym ogromnie wdzieczna icon_smile.gif

Edit:Zmienilam tytul
amania
Być może mam. Dam Ci znać za kilka godzin.
Adriannna
OK, w takim razie czekam na info. A tak swoja droga bede potem w Poznaniu wiec moze uda nam sie spotkac. Na zlot sie zglosilam, ale wiadomo roznie bywa. Poznan za to jest pewny. Musze rodzinke odwiedzic i po starych katach sie przejsc icon_wink.gif Dam znac ci jeszcze dokladnie kiedy bedziemy.
amania
No więc mam taką z daszkiem, tylko ma maleńkie kółka i nie rozkłada się do spania. Taka typowa przewozówka na bardzo równe podłoża.
Jeśli nie znajdziesz nic lepszego to daj znać, bo od poniedziałku będę nad morzem i może mogłabym ją jakoś przekazać.
Inkusia
[b]amania[/b] a gdzie będziesz dokładnie nad tym morzem? icon_wink.gif
Fragosia
Adrianna ja się zorientuje i dam Ci znać wieczorem.
Może będę miała.
amania
CYTAT(Inkusia @ Thu, 26 Apr 2012 - 12:09) *
[b]amania[/b] a gdzie będziesz dokładnie nad tym morzem? icon_wink.gif


w GÄ…skach
a Ty? icon_smile.gif
Inkusia
w Kołobrzegu icon_smile.gif
Adriannna
CYTAT(amania @ Thu, 26 Apr 2012 - 08:20) *
No więc mam taką z daszkiem, tylko ma maleńkie kółka i nie rozkłada się do spania. Taka typowa przewozówka na bardzo równe podłoża.
Jeśli nie znajdziesz nic lepszego to daj znać, bo od poniedziałku będę nad morzem i może mogłabym ją jakoś przekazać.


Super Amaniu dzieki. icon_biggrin.gif Poczekam jeszcze, moze ktos znajdzie sie z rozkladana do spania, a jak nie to pisze sie na ta od ciebie. Dam ci znac jak ja ewentualnie odbierzemy tzn. moj tato poki co icon_smile.gif Rozumiem, ze nie ma problemu abym ja oddala po 27 maja?
Adriannna
CYTAT(Sam @ Thu, 26 Apr 2012 - 10:55) *
W Krakowie wszystkie dzieci już chyba powyrastały ze spacerówek icon_wink.gif
Adrianna - czy znajdziesz chwilÄ™ na spotkanie?
Amaniu - pozdrów morze moje ukochane ode mnie icon_wink.gif


Sam - mam ogromna nadzieje ze uda mi sie spotkac kilka krakowianek icon_smile.gif Jeszcze bede pisac odnosnie tego tuz przed moim wyjazdem do Krakowa. Wspominalam juz o tym Oli77 i mowila, ze cos sie zorganizuje icon_smile.gif
Mućka
Ja mam zbędną spacerówkę i chętnie pożyczę.
Muszę tylko sprawdzić w jakim jest stanie (przezimowała schowana)
nie jest to parasolka ale spacerówka. w miarę lekka,
do spania jak najbardziej się rozkłada - Julka potrafiła spać w niej 2-3 h więc sprawdzona
mam też parasol na słońce do niej więc jakby było mega słońce dacie rade icon_smile.gif

ale tak jak mówiłam musze ją zobaczyć czy żyje.
z Krakowa jestem icon_smile.gif
Adriannna
Super Mucka, to sprawdz w wolnej chwili prosze i daj mi znac icon_smile.gif Noemie lubi pospac w wozku wiec opcja z mozliwoscia rozlozenia go bylaby idealna icon_smile.gif
rtonka
ja mam coneco trafic rozkladana do spania, moge pozyczyc, bo jej nie uzywam .. tylko ze ja z kielc jestem
Adriannna
Rtonka o Kielce z pewnoscia nie zachacze podczas tego pobytu w PL. Ale dziekuje ci bardzo o chec pozyczenia mi wozka. Naprawde doceniam to icon_smile.gif

Sam, wzajemnie icon_smile.gif
anax
Jakby co to ja też mam spacerówkę czerwoną inglesina rozkładana do spania z daszkiem.Jest w piwnicy i pewnie zasługuje na pranie więc jak byś od dziewczyn nie wzieła to pisz do mnie żebym ją zdążyła odświeżyć.
Adriannna
Anax - to jest spacerowka - parasolka, czy sama spacerowka. Wlasnie tato mnie uswiadomil, ze bedziemy mieszkac w apartamencie w starej kamienicy na II pietrze gdzies przy rynku i bedzie trzeba z tym wozkiem conajmniej 2 razy schodzic i wchodzic...wiec jego waga i mozliwosc zlozenia tez zaczela byc istotna (bosze...glupio sie czuje - coraz wiecej wymagan icon_wink.gif )
anax
CYTAT(Adriannna @ Fri, 27 Apr 2012 - 23:17) *
Anax - to jest spacerowka - parasolka, czy sama spacerowka. Wlasnie tato mnie uswiadomil, ze bedziemy mieszkac w apartamencie w starej kamienicy na II pietrze gdzies przy rynku i bedzie trzeba z tym wozkiem conajmniej 2 razy schodzic i wchodzic...wiec jego waga i mozliwosc zlozenia tez zaczela byc istotna (bosze...glupio sie czuje - coraz wiecej wymagan icon_wink.gif )

taki mam
Adriannna
Anax - poczytalam wlasnie. Ten wozek ma dokladnie wszystko to co mi potrzebne - daszek, rozkladane siedzisko no i jest z tego co wyczytalam bardzo lekki. Czyli co? Moglabym na ciebie liczyc Anax?
Tym samym podziekowalabym Mucce za chec wozkowej pomocy icon_smile.gif. Jednak ten anaxowy wozek lepiej sie sprawdzi przy wbieganiu po schodach tak mi sie wydaje.

Amaniu - wyslalam priv.
anax
spoko adrianna -W takim razie muszę się postarać i go wyprać icon_smile.gif Wózek jest trochę rozklekotany i nie wiem w jakim stanie jest materiał bo siedzi 2 rok w piwnicy.
Adriannna
Anax - nie rob sobie roboty z tym wozkiem. Nie dosc, ze mi go pozyczysz to bedziesz jeszcze prala. Wystarczy troche odkurzyc. icon_wink.gif Odezwe sie w takim razie do ciebie w maju icon_smile.gif Dziekuje z gory za pomoc icon_smile.gif

Ps. A tak swoja droga - tak jak juz wspominalam Sam - mam nadzieje na jakas wspolna kawe/ciacho/cokolwiek z krakowiankami icon_smile.gif
anax
jasne jasne ciacho musi być i jakiś procencik icon_smile.gif
Adriannna
icon_biggrin.gif Juz sie ciesze na spotkanie!
Mućka
przepraszam że dopiero dzisiaj.. miałam ślub koleżanki, aktualnie siedzę z gorączką.

sprawdziłam i jak najbardziej działa icon_smile.gif
czytałam że anax oferuje swój.
No w każdym razie jakby miało się coś zmienić to moja oferta aktualna icon_smile.gif

p.s. nasz też się składa icon_biggrin.gif

no i oczywiście jak się uda to również z przyjemnością poznam tak sympatyczne dziewczynki icon_mrgreen.gif
Adriannna
Mucka nie doczytalam twojej wiadomosci - przepraszam. Chcialam zyczyc szybkiego powrotu do zdrowia, ale pewnie juz zapomnialas ze chorowalas icon_wink.gif

Dziekuje, jeszcze raz za chec pozyczenia spacerowki. Jak by co bedziem w kontakcie icon_smile.gif

Zaloze moze osobny watek o spotkaniu w Krakowie i ustalimy cos wspolnie, ale to juz jak bede na miejscu, czyli pojutrze.
anax
adrianna nie czekaj aż przyjedziesz bo nasze dziołchy potrzebują czasu na przetrawienie spotkania.Zakłądaj natychmiast icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.