To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bidony z rurkÄ…

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Jakie? Mam juz trzy rodzaje, z tych się leje, te za trudno ciagnie itd, najlepiej zamykane co by na dworze osa nie wpadła do środka przez rurkę
MamaJulki
my mamy coÅ› takiego https://www.tommeetippee.pl/product/bidon_sportowy/

i naprawdę nie cieknie, wszystkie inne, które do tej pory mieliśmy niestety ciekły
biedronka83
Również szukam sprawdzonych bidonów zamykanych z których się nie leje.
pati.n
CYTAT(MamaJulki @ Fri, 27 Apr 2012 - 13:23) *
my mamy coÅ› takiego https://www.tommeetippee.pl/product/bidon_sportowy/

i naprawdę nie cieknie, wszystkie inne, które do tej pory mieliśmy niestety ciekły


a on ma jakies zamknicie? ta góra jest taka gumowata? do jakiego jest wieku?
MamaJulki
nie wiem DO jakiego jest wieku ale jeśli dobrze pamiętam to OD 24 m-cy

ten "dziubek" jest twardy ale powleczony gumą, nie ma już dodatkowych zatyczek
szczurki2
Z czystym sumieniem mamy taki
https://allegro.pl/kubek-bidon-z-rurka-slom...2286018407.html
Minus -trzeba się trochę nagimnastykować ,żeby ta rurke czyścić-ale to chyba jak w każdym bidonie. Plus-zawsze mozna dokupić nową. Są dostępne.
Mamy taki juz drugi. Są super. A kubko-bidonów i innego badziewia z kubkami Lovi 360 st włącznei mam mnostwo. I ten jest ok i przyzwoita cena .
szczurki2
A i nie cieknie:)
katarakta
Tez mielismy taki jakies 3 latat temu. Tzn bez tych " kolcow" ozdobnych.
pati.n
CYTAT(szczurki2 @ Fri, 27 Apr 2012 - 23:11) *
Z czystym sumieniem mamy taki
https://allegro.pl/kubek-bidon-z-rurka-slom...2286018407.html
Minus -trzeba się trochę nagimnastykować ,żeby ta rurke czyścić-ale to chyba jak w każdym bidonie. Plus-zawsze mozna dokupić nową. Są dostępne.
Mamy taki juz drugi. Są super. A kubko-bidonów i innego badziewia z kubkami Lovi 360 st włącznei mam mnostwo. I ten jest ok i przyzwoita cena .


cena mi sie podba icon_smile.gif
chyba zaryzykuje icon_smile.gif a dwulatek pociagnie tÄ… rurka bez problemu picie?
MamaJulki
moja prawie dwulatka fajnie umie z rurki pić już dawno
cenę rzeczywiście ma fajną nawet ja chyba dokupię jako drugi icon_wink.gif
pati.n
CYTAT(MamaJulki @ Mon, 30 Apr 2012 - 12:57) *
moja prawie dwulatka fajnie umie z rurki pić już dawno
cenę rzeczywiście ma fajną nawet ja chyba dokupię jako drugi icon_wink.gif


mój tez, ale jak sie okazuje nie z każdej rurki.
agnese
moja młoda sobie radzi z takimi rurkami, wiec 2-latek spokojnie tez
szczurki2
Bez problemu da radę. A rurka fajna , bo miękka. No i cena nie powala. A i fajny bo rurkę chowa się pod ta przesuwaną częścią. Problem czyszczenie tej rurki. A i trezba uważać , bvo czasem , zaraz po po pierwszym otwarciu wylatuje fontanna napoju.Nie wiem czemu bo nie zawsze.
agnese
o tak fonntanna:) ale to sie dzieje najczęściej jak sie coś ciepłego wleje icon_smile.gif
katarakta
U mnie ten bidon tez najlepiej się sprawował. I co najważniejsze rurką się chowa. Nie ma problemów ze wpadnie jakiś owad, rurką się zabrudzi.
Cieżko się myli to i owszem. Ja miałam sposób ze wkładając potyczki do uszu jeden za drugim aż bedą czyste.

agnese
tez tak myłam icon_smile.gif
szczurki2
ja też patyczji do uszu wkorzystałam.
Agnieszka_82
O fajny patent z tymi patyczkami icon_wink.gif trzeba spróbować. Bidon oczywiście też taki mamy, sprawuje się super !
A po wlaniu ciepłego napoju rzeczywiście jest fontanna ...
pati.n
Zakupiłam dwa - bo jakże by inaczej icon_wink.gif Zobaczymy. Wiki ma pić przez rurkę- zalecenie logopedy- to bęzie jak znalazł. Od razu dokupiłam zapasowe rurki,bo własnie w bidonach najgorze domć te rurki-spróbuję Wasz patent z patyczkami, a jak juz będzie bardzo źle, to wymiana icon_smile.gif
Agnieszka_82
Kurcze w sklepach nie widziałam zapasowych rurek a nie powiem, przydały by się na wyjazdy ...
goralka
u nas w entliczkach sÄ… te rurki, pakowane po 2 sztuki, za jakieÅ› 3 zeta 06.gif
u nas szybko je mały przegryza, ale i tak trzeba zmieniać dla higieny, więc nic straconego icon_wink.gif
pati.n
Przyszły-zobaczymy!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.