To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Depo Medrol

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ATeFKa
Będąc u ortopedy przepisał mi taki właśnie lek Depo Medrol i oznajmił, że mam się umówić z pielęgniarką na wizytę ZA 4 TYGODNIE i przyjść z tym lekiem i on mi zrobi zastrzyk w kolano. Tylko nie wiem po co mi to... mówiłam mu że kolano mnie już nie boli, że jak przestałam biegać to po czasie przestało boleć i potem znowu próbowałam i znowu zaczęło boleć, więc powiedział ze mam nie biegać, że moje stawy są słabe i będzie mnie bolało.

Z tym że nie zapytałam go, po co mi te zastrzyki i dlaczego mam czekać aż 4 tygodnie. Poczytałam że to jest steryd. Na lekach sie zupełnie nie znam. I nie wiem co mam robić- brać czy nie brać? ( bieganie sobie odpuściłam, mam zamiar rowerem jeździć... )

rozwiejcie moje wątpliwości...
ewela
jestem w tej chwili w spzitalu ortopedycznym...tez bede rozmawiała z moim lekarzem o zastrzykach w kolano i zapytam się o Twoja sprawę(na co i po co)

pozdrawiam
ATeFKa
ewela, dzięki, w takim razie czekam na informację, co się dowiedziałaś.
Kocurek
CYTAT(ATeFKa @ Sat, 28 Apr 2012 - 19:01) *
Będąc u ortopedy przepisał mi taki właśnie lek Depo Medrol i oznajmił, że mam się umówić z pielęgniarką na wizytę ZA 4 TYGODNIE i przyjść z tym lekiem i on mi zrobi zastrzyk w kolano. Tylko nie wiem po co mi to... mówiłam mu że kolano mnie już nie boli, że jak przestałam biegać to po czasie przestało boleć i potem znowu próbowałam i znowu zaczęło boleć, więc powiedział ze mam nie biegać, że moje stawy są słabe i będzie mnie bolało.

Z tym że nie zapytałam go, po co mi te zastrzyki i dlaczego mam czekać aż 4 tygodnie. Poczytałam że to jest steryd. Na lekach sie zupełnie nie znam. I nie wiem co mam robić- brać czy nie brać? ( bieganie sobie odpuściłam, mam zamiar rowerem jeździć... )

rozwiejcie moje wątpliwości...


Nie brać.
Sterydy w staw są rzeczą cudowną: działają szybko, przynoszą natychmiastowa ulgę, znoszą ból. Niestety, przy dłuższym stosowaniu niszczą chrząstkę... Skoro już Cię nie boli, po cholerę pakować steryd w kolano?
P.S. Mam starego ortopedę icon_wink.gif pytałam.
ATeFKa
Dziękuję Kocurku. Też mi się tak wydaje, że jak nie boli, to po co faszerować czymkolwiek...? Kolano nie boli, rowerem jeżdżę od kilku dni, po 20-30 km i jest ok.

ewela, a Tobie co powiedział lekarz?
grzałka
dokładnie- nie brac, zwłaszcza depo-medrolu
jak byś miała problem z kolanem dalej to służe namiarami na fajnego ortopedę od kolan w Ol
ewela
hejka
rozmawialam z ortopedą...nie poleca takich zastrzyków, więcej szkody niz pożytku.

Pozdrowienia ...z odziału ortopedycznego (ja chce do domu!!!! )
ATeFKa
Dzięki. W takim razie zapominam o wizycie u tego ortopedy i na żadne zastrzyki się nie piszę.

dzięki grzałka, jeżeli będę miała jakiś problem, uderzę prosto do Ciebie 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.