To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

koko euro spoko

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

cymru_na_wygnaniu
Nie moje klimaty ale sie ciesze - IMO to pop wersja tego co robil Ciechowski i inne kapele. Szkoci, Walijczycy sa dumni z folku i to jet mainstream. Ciesze sie ze to nie "goralpop" i nie przekombinowany folk "kapeli ze wsi wawa". A troche sie to da lubic...
użytkownik usunięty
[post usunięty]
tolala
Majteczki w kropeczki; bo wszyscy Polacy to jedna rodzina itp itd.


Na początku się załamałam, ale jak przesłuchałam oficjalne piosenki z wcześniejszych euro, to poprawił mi się humor.
lornetka
Przeczytałam, że tę piosenkę wybrali widzowie oddając na nią swój głos. Tak jak z wyborami, jeśli nie brało się udziału to nie ma co narzekać.
Ja w tym nie brałam udziału icon_wink.gif
kasiunia
https://wiadomosci.onet.pl/wideo/ko-ko-euro...485,w.html#play

jezu, powiedzcie że to jakiś żart, spóźniony 1 kwietnia czy coś icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Ketmia
Niestety nie! 37.gif
jaAga*
Wczoraj ciężko się jej słuchało, dziś już mi wpadła w ucho i nawet znam słowa refrenu icon_wink.gif.
Nie głosowałam, więc nie będę krytykować, kobiety są z moich rejonów, więc zgodnie z lokalnym patriotyzmem, zaczęłam się nawet cieszyć icon_wink.gif.
tissaia
No cóż.... na tle innych propozycji piosenek ta i tak nie wypada najgorzej 37.gif
milutka
Fakt, wczoraj było już późno w nocy, chyba 2, ale daję sobie rękę uciąć, że taki temat wczoraj założyła cymru_na_wygnaniu, gdzie on zniknął ?
Tylko, że Cymru zachwalała zespół , może i słusznie icon_smile.gif

Edit: proszę bardzo jest , został tylko przeniesiony do odpowiedniego działu.

https://www.maluchy.pl/forum/koko-euro-spoko-t88324.html
minka.
Kto to zrobil?
JA!
PAN? Dlaczego?
To ja sie pytam KTO?! PYTAM SIE? 37.gif
...bosz..
Adriannna
Nie kojarzy sie wam z tym icon_wink.gif

https://www.youtube.com/watch?v=WKNRGc71hjc

Swoja droga koko spoko bedzie niezlym hitem jestem tego pewna. Jedyne co mnie w tej piosence tak naprawde razi to "spoko" - mam awersje do tego slowa ogromna.

Edit: Bledy
Adriannna
Mamy dwa watki o koko (bosze, tak wola moje dzeicko gdy narobi w pampka) icon_smile.gif Moze da sie to jakos polaczyc? Ja mam podobnie jak jaAga -w pierwszym momencie reakcje byla taka 37.gif , a teraz "cholerstwo" ciagle nuce 06.gif Czyli chyba zamiar zostal osiagniety icon_wink.gif Bedzie hit - zobaczycie icon_wink.gif
Wiewi
sam zamysł może i nie jest zły, takie to z jajem i słowiańskie icon_wink.gif
hiciorem będzie, tego jestem pewna. Euro z zasady nie kojarzy mi się z ambitną muzyką więc po pierwszym szoku przestałam się dziwić.

Jedno co mi działa na nerwy w tym kawałku to te rymy. Raz tak raz śmak. Raz co linijke, raz co drugą. I rzuca mi się to w uszy i psuje ogólny choć i tak nieambitny i raczej dowcipny efekt....

ps. przepraszam za tak "fachowe" icon_wink.gif określenie - typu "co linijke" ale pisze w biegu.
anax
moje zdanie jest takie.W sumie na pierwszy słuch to wiocha jakich mało ale wolę to niż jakieś smętne piosenki.Oj będzie się działo zobaczycie.Muzyka wesoła i skoczna.może je inaczej ubiorą.mniej obciachowo i będzie git.
Pilawianka
Ile na tym forum można się dowiedzieć. Obiło mi się o uszy, że będzie jakiś konkurs na euro piosenkę ale nie miałam pojęcia kto i z czym bierze udział. Gdy zobaczyłam tytuł wątku zastanawiałam się o co chodzi.
Posłuchałam tego "koko spoko", początkowo zrobiłam wielkie oczy, później zaczęłam się śmiać a teraz... chodzi za mną ta piosenka.
Będzie hit jak nic icon_cool.gif
kasiunia
CYTAT(Adriannna @ Thu, 03 May 2012 - 14:09) *

o matko jedyna!!! 37.gif 37.gif
Adriannna
Kasiunia - no cos ty 06.gif

Rozkoszne te babcinki 06.gif
monilka
CYTAT(użytkownik usunięty @ Thu, 03 May 2012 - 09:48) *
cytowany post usunięto

We mnie wzgrzwa frakcja jajcarska i pryznajmniej sie posmialam. Koko koko Euro spoko, a najbardziej spoko jest babcia frontmenka icon_mrgreen.gif
niki
Na poczatku lekki szok, a potem ...
Wesoło, optymistycznie, pogodnie, bez patosu i z dystansem.
Cieszy mnie, ze Polacy maja poczucie humoru icon_wink.gif
goralka
zabawna piosenka, bo i my na EURO jesteśmy dla zabawy icon_wink.gif
trochÄ™ dystansu siÄ™ przyda 06.gif

A ktos wie, co ma znaczyć to "koko"? 06.gif 06.gif 06.gif
kasiazielonka
czyli to konkurencja dla waka waka shakiry???
Adriannna
koko - no jak to - imituja panie kury icon_biggrin.gif
Ketmia
Właśnie leci w tiwi. Słyszę to trzeci raz i już mi się wbiło pod czaszkę 04.gif

edit lit.
AsiaKG
Koko bo im się rymowało do spoko:)
Żenada.. ale jak jakiś internauta napisał "jaki poziom polskiej piłki taki i hymn na euro" 03.gif

OT: Goralka jakim cudem suwak pokazuje Ci że masz jeszcze 42 dni? 48.gif
~Luna~
CYTAT(AsiaKG @ Thu, 03 May 2012 - 16:09) *
... "jaki poziom polskiej piłki taki i hymn na euro" 03.gif ...

to samo chciałam napisać .
Edi Zet :)
To całe Euro działa mi na nerwy. I to koko szoko czy inne rokkoko także.
matylda315
Dla mnie żenada...ale tak , jak myślałam...niski poziom piłki to i hymn nie odbiega 37.gif
biedronka83
CYTAT(AsiaKG @ Thu, 03 May 2012 - 17:09) *
Żenada.. ale jak jakiś internauta napisał "jaki poziom polskiej piłki taki i hymn na euro" 03.gif


icon_biggrin.gif dokładnie icon_smile.gif Hymn jest czadowy!!! icon_wink.gif
anetadr
No cóż, ja typowałam, że wygra albo "Koko koko", albo "Czyste szaleństwo". Obie mają wpadające w ucho muzykę, nieskomplikowane refreny i łatwe do zapamiętania słowa i rymy. Nie sądzę, żeby zbyt wiele osób głosujących analizowało tekst pod względem głębi intelektualnej. I zarówno Ci, którym się zwycięska piosenka podoba, jak i jej krytycy, będą na pewno ją znać i nucić. A czy "Wyginam śmiało ciało" jest czymś ambitnym? Na pewno nie, a jednak chyba nie było człowieka, który po wyjściu z kina nie podśpiewywał tego pod nosem.

Aneta
Agnieszka AZJ
Ponieważ całe to Euro obchodzi mnie tylko w takim stopniu, w jakim ograniczy moje poruszanie się po mieście, więc i piosenka na nie średnio mnie rusza. Wysłuchałam i jak dla mnie jest OK. Wpada w ucho, a to koko koko euro spoko jest tak absurdalne, że się zapomnieć nie da icon_wink.gif
ajlonka
ja też w pierwszym momencie pomyślałam "co to" a teraz wpadło w ucho. Jest wesoła skoczna, słowa bez patosu. I chyba o to chodzi. A że śpiewają Panie w wieku 35-80 tym weselej się na nie patrzy 03.gif 03.gif , Obiciach był by gdyby wygrała piosenka OT.TO 37.gif 37.gif
Ika
Ile ludzi tyle gustów, ja akurat uważam hymn OT.TO za fajny. Chociaż gdybym głosowała (no właśnie... zostawiłam wybór w rękach narodu icon_smile.gif), to zapewne sms poszedłby na Poparzeni Kawą Trzy.

Z Jarzębiną mam jak Rosa - totalnie ambiwalentne uczucia, miotam się między podejściem jajcarskim a poczuciem obciachu. Bardzo mi przeszkadza, ze panie śpiewają potwornie niewyraźnie. Do teraz nie jestem w stanie usłyszeć wszystkich słów tekstu. Ale zapewne nie o tekst chodzi, spoko, koko.
lornetka
Wyobrażacie sobie kibiców siedzących na trybunach, którzy śpiewają koko koko euro spoko? 04.gif
Będzie ciekawie icon_wink.gif
pomarancza
hehe dokładnie:) mi się podoba. To nie wydarzenie kulturalne tylko sportowe. A przy okazji o Jarzębinie usłyszy świat icon_smile.gif
Ciocia Magda
moje dzieci śpiewały to na ostatniej muzyce, w szkole icon_lol.gif
milutka
CYTAT(Magda EZ @ Fri, 11 May 2012 - 23:55) *
moje dzieci śpiewały to na ostatniej muzyce, w szkole icon_lol.gif



Codziennie koło mojego domu przechodzi 6 letnia córka od sąsiadów, i zawsze sobie idzie i śpiewa głośno koko euro spoko, oczywiście całą piosenkę przez drogę zaśpiewa icon_smile.gif
tysia24
Ja nie wierzyłam... myślałam, że to żart jakiś. Byliśmy wtedy na Majówce na Mazurach i już następnego dnia słychać było, że piosenka w trybie natychmiastowym zrobiła się chiciorem... dzieci nuciły, a mój syn śpiewa na okrągło do dziśicon_smile.gif widzę, że czasem w sklepie ludzie oglądają się za nim z uśmiechem, więc kawałek znany wszystkim:)
milutka
A hasło "koko koko euro spoko" dużo ludzi zaczęło używać icon_wink.gif
moko.
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Thu, 03 May 2012 - 22:43) *
Ponieważ całe to Euro obchodzi mnie tylko w takim stopniu, w jakim ograniczy moje poruszanie się po mieście, więc i piosenka na nie średnio mnie rusza. Wysłuchałam i jak dla mnie jest OK. Wpada w ucho, a to koko koko euro spoko jest tak absurdalne, że się zapomnieć nie da icon_wink.gif

Dokładnie tak samo myślę icon_wink.gif

Starszak zna tę pieśn na pamięć..... ciągle podśpiewuje to 37.gif
Kocurek
CYTAT(użytkownik usunięty @ Thu, 03 May 2012 - 09:48) *
cytowany post usunięto


To moja jedyna frakcja, niestety. Zajeżdża mi tandetnym disco polo, którego szczerze nie cierpię.
Wiewi
TU jest wersja która chyba mi bardziej przypadła do gustu icon_wink.gif No i teledysk jest bombowy!
Kocurek
Daj spokój, toż to profanacja Gotye.

Nie, nie i nie.
semi
43.gif

podpisze sie pod Kocurkiem..
Lila_
Melodia "Koko euro..." jest melodią wyjątkowo ludową i do tej melodi na festiwalach piosenki ludowej np. w Kazimierzu wykonywana była piosenka, która w swoim refrenie zawierała właśnie te słowa "kokokoko" - była to piosenka żart, która miała wywoływać rozbawienie u słuchaczy icon_biggrin.gif
Oczywiście można to podciągać pod disco polo ale ta melodia była zanim ktokolwiek słyszał o disco polo i jest zaliczana do piosenek ludowych a że disco polo na nich powstało to już inna sprawa- staję w obronie melodii bo niesłusznie jest wiązana z disco polo.
Początkowo tez byłam zaskoczona ale gdy kilka razy puścili to w radiu to stwierdziłam,że inaczej się ją słucha niż ogląda a kibice czy im się podoba czy nie to i tak będą to śpiewać 04.gif

Swego czasu była już piosenka anglojęzyczna z "koko" w refrenie 29.gif
ajlonka
a ja dziś w radio słyszłam reklamę do tej melodii i z refrenem "hohohoho" . Reklma czegoś na wątrobę 37.gif 37.gif 37.gif 37.gif
maminka43
Od kilku dni w RMF-ie leci ta reklama,przez nią zaczęłam kojarzyć pioseneczkę icon_wink.gif
Głupie to i proste ale w ucho wpada,moje dziecko non stop wyśpiewuje.
Na krakowskich juvenaliach mnóstwo studentów było poprzebieranych za''jarzębinki''szły w przemarszu juvenaliowym śpiewając owy hymn,z odpowiednimi transparentami itp icon_biggrin.gif Czyli sukces odniesiony-jest bardzo popularna!
katarakta
Wszyscy sie z tego smieja a wiekszosc spiewa badz chociaz nuci icon_biggrin.gif
Wczoraj przechodzac kolo szkoly muzycznej slyszalam dzwieki muzyki plynace z pianina i skrzypiec icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.