To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy mogłam zajść w ciąże?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dwudziestojednoletnia
Witam, wszystkie mamy,
chciałabym zapytać czy istnieje możliwość iż zaszłam w ciąże. Postaram się w skrócie opowiedzieć mój przypadek. Otóż,
Dzisiaj mija 6 dzień od kiedy powinnna pojawić się miesiączka. Cykle miewam idealnie punktualne,czyli równo po 28 dniach przychodzi okres. Teraz mija znacznie dłużej. Ze swoim narzeczonym kochałam się w dni płodne bo wychodził 15 dzień cyklu, bez zabezpieczenia jednak nie doszło do wytrysku we mnie. Później byłam chora i zażywałam antybiotyk Duomox, jednak po zrobieniu testu ciążowego po 6 dniach od stosunku wynik wyszedł negatywny.
Teraz nie odczuwam nic specjalnego, oczytałam się wiele na forach,że już dziewczyny czuły nabrzmiałe piersi, mdliło je.
Ja jedynie czuje się bardzo zmęczona, senna i dzisiaj mam zawroty głowy. Być może przez pogodę. Dodatkowo co pare dni zdarza mi się iż mam bardzo silne kłucie w podbrzuszu, aż nie mogę się wyprostować i złapać oddechu, dzisiaj miałam podobne.
Czy test mógł się pomylić? Bo ktoś mi na innym forum napisał,że wykonałam go za wcześnie.
Jestem umówiona na wizyte u ginekologa w poniedziałek, jednak boje się robić następnego testu, ponieważ znowu może wyjść negatywny a prawda może okazać się zupełnie inna. Już sama nie wiem,co mam zrobic.
Myślałam,że okres nadejdzie,bo troszke dziwnie się czuje, ale go nie widać ani nie słychać. Poza tym nie wiem dlaczego ale nigdy przed okresem nie miałam podobnego do teraz białego śluzu, jest biały jak mleko. Nie wiem dlaczego ico się dzieje, czy któraś z was miała coś podobnego? Czy po prostu to tylko moja wyobraźnia już zaczyna powoli działać?
Dirty Diana
Test zrobiłaś za szybko.
Być może jesteś w ciąży. Dbaj o siebie. Wizyta u ginekologa prawdopodobnie nie rozwieje Twoich wątpliwości, bo może nie być widać zarodka. Jednak dobrze, że się do niego wybierasz, bo tylko on powinien odpowiadać na nurtujące Cię pytania w tej kwestii.

edit. styl
Edi Zet :)
Hmmmmm.....
Rób testy z moczu co dwa dni. Albo zrób jeden test z krwi raz a porządnie. Wtedy się przestaniesz bać.
Preejakulat może zawierać plemniki, a jak zapewne wiesz do zapłodnienia zwykle wystarcza jeden....
dwudziestojednoletnia
wiem, zdaje sobie z tego sprawe. owszem pojde zaptac ale wiem,ze tez nie rozwieje to moich wątpliwości. Dziękuje wam za rady. Zrobie test ale nie wiem czy wwyjdzie mi prawdziwy wynik.
Edi Zet :)
Teraz wyjdzie ci prawdziwszy niż 6 dni po stosunku....
Po zapłodnieniu poziom bhcg wzrasta proporcjonalnie więc już po terminie miesiączki musi być wychwycony testem z moczu.
dwudziestojednoletnia
Wiem, wiem.
Zrobie go jak najbszyciej bo caly czas mam objawy miesiączkopodobne i myśle poczekać jeszcze dzień albo dwa żeby na darmo go nie robić. Boje się,że przesunięcie okresu tylko przez chorobe i antybiotyki jest spowodowane. Dltaego tak odwlekam zrobienie kolejnego testu.
ewita 77
Objawy miesiączko podobne są również objawami ciąży.
zuza1313
Zrób test, bo będziesz sie stresować, być może niepotrzebnie. U mnie zawsze po Duomoxie sie miesiączka spozniała nawet do 2 tygodni. Jeżeli nie chcesz teraz mieć dzieci to lepiej zacznij sie zabezpieczać, bo stosunek przerywany nie jest zabezpieczeniem.
dwudziestojednoletnia
Ja wiem,ze taki stosunek nie jest bezpieczny,ale na dziecko jezeli sie pojawi jestem przygotowana . Bo zdaje sobie sprawe z tego jaka odpowiedzialnosc na siebie siÄ™ bierze, jezeli kocha siÄ™ bez zabezpieczenia. Poczekam jeszcze dzien. icon_wink.gif
matylda315
A ja tu czekam wieści icon_smile.gif i jak ? robiłaś sikańca ? a może b-hcg ?
Kocurek
Jak jest kilka dni po terminie miesiączki, to nie ma na co czekać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.