To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki blender i jaka sokowirowka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Madziulek
Sprzedalam wlasnie swojego Thermomixa, bo zwyczajnie stal i sie kurzyl.
Potrzebuje robota (czy tez blendera, nie wiem) w ktorym zmiksuje maslanke z owocami, zupe. Inne funkcje mnie nie interesuja, bo ich nie uzywam icon_smile.gif
Czy mozecie cos polecic ?

Poszukuje rowniez sokoworowki, mam ochote pic soki z marchewki z dodatkami jablek, pomaranczy.

Dzieki z gory za rady icon_smile.gif
MamaJulki
ja dwa lata temu robiłam rozeznanie blenderów to wychodziło, że najlepszy jest braun ale z racji tego, że bosh miał niewiele gorsze oceny to właśnie jego kupiłam (cena była bardziej przystępna) i jestem zadowolona
używam właśnie głównie do koktajli, zup
ma też dodatkową miskę do siekania, gdzie przeważnie siekam na drobno cebulkę i robię twarożki icon_wink.gif
zależało mi tez na tej "trzepaczce" bo mi się w tym czasie mikser zepsuł więc wybrałam taki:

https://www.nokaut.pl/miksery/blender-bosch-msm-6a70.html
tysia24
Ja długo szukałam blendera podobały mi się Philipsa bądź Bosha, jednak odstraszała cena. Jakieś miesiąc temu skusiłam się na zakup blendera w Lidlu, jakiejś nieznanej firmy, jest z trzepaczką, stalową "nogą", 600W i z pojemnikiem do siekania- genialny, wydałam niewiele 89,90, w porównaniu do cen powyższych sprzętów i jestem mega zadowolona. Gdyby pojawiły się kiedyś raz jeszcze naprawdę polecam!
Pilawianka
Mam blender Braun Multiquick 1, najprostszy z całej serii blenderów Braun. Kupiłam w Biedronce za jakieś śmieszne pieniądze.
Używam właśnie do miksowania jogurtów czy maślanki z owocami, do zup czy robienia ciasta na naleśniki. Zioła też ładnie sieka.
Do takich podstawowych czynności w zupełności wystarcza, uwielbiam go icon_smile.gif
Madziulek
Dzieki za rady icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.