To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

SKANDAL, prawo chroni pedofilów!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MamaJiP
Najpierw ukrywają że, pedofil ma aids a teraz nie wiadomo gdzie jest po opuszczeniu szpitala. icon_twisted.gif
To jest SKANDAL że, pedofil jest chroniony zamiast ofiary.
I to że, rodzice za wszelką cenę chcieli kariery dla swojego dziecka nie zważając na jego zboczenie, nosicielstwo icon_twisted.gif
Nawet książka którą napisał nie wzbudziła ich czujności że, coś nie tak jest z tym dyrygentem.
Poprostu nie rozumiem tych rodziców że, stawiają dyrygenta nad dobro własnego dziecka icon_rolleyes.gif

Jestem jak najbardziej ZA żeby, pedofila zdjęcie zostało opublikowane i żeby społeczeństwo wiedziało czy nie mieszka w ich dzielnicy pedofil. Bo trzeba pamiętać że, oni krzywdzą nasze dzieci.

Jestem ciekawa jakie jest WASZE zdanie na ten temat icon_question.gif

Bo mnie bulwersuje ochrona pedofila zamiast dziecka icon_twisted.gif
Agnisma
CYTAT(Dorota mJ)
...Jestem jak najbardziej ZA żeby, pedofila zdjęcie zostało opublikowane i żeby społeczeństwo wiedziało czy nie mieszka w ich dzielnicy pedofil...

Uważam , że to bardzo dobry pomysł icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Co do dyrygenta, to wciąz jest to dla mnie zaskakująco-przerażające, że rodzice woleli przymknąć oko na jego skłonności i na krzydwę jaką wyrządzał ich własnym dzieciom... i to w imię czego?... sławy, podrózy za granicę... icon_evil.gif icon_question.gif
Eta
To co dzieje sie wokół tej sprawy jest skandalizujące

Pisze pracę magisterska o osobowości pedofila

Wiesz w rzeczywistości jest tak że pedofil z krwi i kości nie skrzywdzi dziecka fizycznie, nie bedzie z nim dosłownie współżyć
ten facet zakrawa dal mnie na wiecej jeszcze niż pedofilie

Wkurza mnie nie tylko to co dzieje sie z nim a raczej dla niego ale tez to że przez ochronę danych i takie tam rózne prawa człowieka nie mam dostepu zeby przeprowadzic prawdziwe badania

wiec kogo tu chronimy zboczeńców?
Aldoniec
a facjatę pana K. można nadal zobaczyć na głównej stronie chóru.
Fuj!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.