To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ostrzeżenie z ulotki leku

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

oliwka1983
Skonność do krwawień - znalazam takie osrzeżenie. I powiem szczerze nie wiem co to znaczy. A do lekarza ide w środę. To jest lek przeciwbólowy.
Ewelinek
Czy jest to może Aspiryna?
oliwka1983
To jest Ketonal. A do lekarza nie poszłam, nie było go, muszę jeszcze czekać. A boje się, że znowu ból mnie złapie....
Tigerek
Ketonal biorę (jasne że nie cały czas) od lat, ale nie kilka razy dziennie czy tygodniami ale doraźnie i nigdy nic się nie stało. A z natury mam kłopoty z krwawieniami z powodu złej budowy naczyń krwionośnych.

Na ile sprawdziłam to chodzi o krwawienia z przewodu pokarmowego, zaleca się wtedy leki zmniejszające wydzielanie kwasu żołądkowego (na nadsoczność choruję też od kilku lat i nigdy mi ketonal nie zaszkodził). Myślę, że profilaktycznie mogłabyś brać coś jak Ranigast Max, zamienniki IPP - może w aptece coś dobiorą.
oliwka1983
A Ketonal mam na ból zęba. Apap extra ani panadol extra nie pomaga. Ząb do wyrwania, ale na wizyte czekam, nie boli cały czas, ale jak zacznie to masakra...

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.