To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czym się różni Hot wheels od Action city?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

biedronka83
Dziewczyny jeśli napisałam w złym miejscu to przepraszam, przenieście mnie.

Mój syn upodobał sobie od jakiegoś czasu resoraki a że niedługo ma urodziny to pomyślałam że kupię mu 5-pack. Oczywiście mam go na oku jak się bawi tym maleństwem bo boję się żeby nie wkładał do buzi bo ma jeszcze takie zajawki. Głównie wkładam to do torebki bo jest małe i zawsze go uspokoję np w kolejce do lekarza 29.gif

Dzisiaj wybrałam się do sklepu i zobaczyłam 5-packi z Action City. Chciałabym wiedzieć czym się różnią od Hot wheels-ów bo że ceną to już wiem. Chodzi mi głównie o to czy są tak samo solidne czy to zwykłe plastiki. Bo w opakowaniu według mnie niczym się nie różnią. Proszę pomóżcie!
katarakta
Action city raczej nie mamy.
Hot wheels mamy sporo. Resoraki sa dobrze wykonane. Mamy metalowe. Wlasnie wpadl mi jakis Dodge w rece, nie jest porysowany, poobijany. Kolejny tez solidny. Inny troche poobijany. Mam tez cos ala Maniek z Aut z zygzakiem . Naczepa metalowa , przyczepa plastik ( solidna), resorak metalowy. Kilka lat i ladnie sie trzymaja.
Kolejnym jaki wyszperalam to Matchbox troche stłuczek zaliczyl i sa widoczne otarcia. Dalej sprawny.
Mattela i Welly rowniez dobrze sie sprawuja. Mattel ma wiecej obtarc ale to moze i wiecej kolizji na koncie

Wlasnie zauwazylam ze w Macu sa hot wheelsy. W zeszlym tyg syn byl i jednego przytachal. Wyglada jak plastik ale ciezki jest.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.