To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Aneciedr i innym forumowym bibliotekarkom

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka AZJ
Wszystkiego najlepszego wub.gif

niech Wasza praca będzie dla Was źrodłem nieustającej radości 06.gif
Edi Zet :)
Sto lat zadowolenia z pracy icon_smile.gif
candace
Wszystkiego najlepszego...!!
pcola
Wszystkiego najlepszego ! icon_smile.gif
Fragosia
100 Lat!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Wszystkiego dobrego!!!
Joanna 81
dziękuję (choć wymieniona byłam w tych innych icon_wink.gif ) i również życzę wielu sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy 06.gif
A_KA
No to ja też dziękuję icon_wink.gif

I dołączam do życzeń dla koleżanek po fachu... satysfakcji z pracy, sukcesów, awansów i podwyżek 06.gif
xxyy
Wszystkiego najlepszego dla naszych bibliotekarek icon_smile.gif
Kitka*
Aaa, to dlatego nasza gminna biblioteka dziś była zamknięta na trzy spusty icon_twisted.gif
Mimo to, wszystkiego najlepszego icon_biggrin.gif
Paula.
Wszystkiego najlepszego!!!
anetadr
Aaaaaaaa! Dopiero teraz zauważyłam ten przesympatyczny wątek. Baaardzo dziękuję za wszelkie życzenia icon_smile.gif.
U nas w Dzień Bibliotekarza mieliśmy dzień otwarty w naszej nowej przyszłej bibliotece (przeprowadzamy się w wakacje). Przyszło kilkaset osób. Wróciłam do domu i padłam ze zmęczenia i bólu głowy.

Kto ma ochotę może zobaczyć krótki filmik, w którym wypowiadam całe jedno zdanie icon_wink.gif. Zdań było o wiele więcej i mądrzejszych icon_wink.gif, ale dziennikarze wycięli, co chcieli. I wyszło, że najważniejszą osobą będzie kierownik obiektu (nie mylić z Dyrektorem Biblioteki) icon_biggrin.gif.

Aneta


xxyy
CYTAT(anetadr @ Sat, 12 May 2012 - 22:28) *
Aaaaaaaa! Dopiero teraz zauważyłam ten przesympatyczny wątek. Baaardzo dziękuję za wszelkie życzenia icon_smile.gif.
U nas w Dzień Bibliotekarza mieliśmy dzień otwarty w naszej nowej przyszłej bibliotece (przeprowadzamy się w wakacje). Przyszło kilkaset osób. Wróciłam do domu i padłam ze zmęczenia i bólu głowy.

Kto ma ochotę może zobaczyć krótki filmik, w którym wypowiadam całe jedno zdanie icon_wink.gif. Zdań było o wiele więcej i mądrzejszych icon_wink.gif, ale dziennikarze wycięli, co chcieli. I wyszło, że najważniejszą osobą będzie kierownik obiektu (nie mylić z Dyrektorem Biblioteki) icon_biggrin.gif.

Aneta


Filmik obejrzany, milo Cie poznac icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
najlepszego!
głównie dla Anety
a pamiętacie taką fajną, pyskatą bibliotekarkę z Bełchatowa? Jak miała na imię?
Agnieszka AZJ
Sylwia ???
anetadr
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Sun, 13 May 2012 - 00:01) *
Sylwia ???



To była Sylwia M, choć nie jestem pewna, czy tak dokładnie brzmiał jej nick (chyba lepiej pamiętam jej nazwisko niż nick).

Aneta
Agnieszka AZJ
Dobrze pamiętam, że śpiewała w chórze gospel (albo coś w tym rodzaju) ?
anetadr
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Sun, 13 May 2012 - 00:56) *
Dobrze pamiętam, że śpiewała w chórze gospel (albo coś w tym rodzaju) ?


Bardzo dobrze pamiętasz. I ten chór miał spore sukcesy.

Aneta
Agnieszka AZJ
A wydawało mi się, ze nie mam pamięci do nicków icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.