To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pamiatka z majowki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agabr
W gorach cos mnie masakrycznie pogryzlo , tzn stopy i lydki (czyli tu gdzie mialam odsloniete) i dlonie .Mam potezne slady a nade wszystko swedzi mnie to okrutnie , za kilka dni mam b wazne spotkanie , a w tej chwili nie moge sie na niczym skupic tylko na drapaniu i rozdrapywaniu , smaruje fenistilem ale przynosi chwilowa ulge , co jeszcze moge ?b
gozar
Duża dawka wapna, Clemastin , a ok swędzenia doraźnie może pomóc Akut taki w malutkim sprayu.
Ewentualnie mocno miętowa pasta do zębów icon_biggrin.gif MNie kiedyś mama zawsze tak ratowała.
zilka
Agnieszko, ja nie mam porady ale jak zobaczyłam na zdrowej mamie pamiątka z majówki to miałam nadzieję na coś bardziej sensacyjnego 29.gif 06.gif
agabr
Ale w sensie , ze ciaza czy choroba weneryczna icon_smile.gif no wez w moim wieku to sie z majowki co najwyzej wilka przywozi .b
Agnieszka AZJ
CYTAT(zilka @ Tue, 08 May 2012 - 14:50) *
Agnieszko, ja nie mam porady ale jak zobaczyłam na zdrowej mamie pamiątka z majówki to miałam nadzieję na coś bardziej sensacyjnego 29.gif 06.gif


Ja tak samo 08.gif

I przypomniał mi się spektakl w Przeglądu Piosenki Aktorskiej, gdzie najpierw facet śpiewał w konfesjonale "To była blondynka", a później w gabinecie lekarskim słuchał od lekarza "Nie zapomnisz o letniej przygodzie..." icon_wink.gif
zilka
CYTAT(agabr @ Tue, 08 May 2012 - 15:00) *
Ale w sensie , ze ciaza czy choroba weneryczna icon_smile.gif no wez w moim wieku to sie z majowki co najwyzej wilka przywozi .b


No w każdym razie coś przenoszonego drogą płciową 37.gif z tym proboszczem 29.gif
skanna
CYTAT(agabr @ Tue, 08 May 2012 - 13:07) *
W gorach cos mnie masakrycznie pogryzlo , tzn stopy i lydki (czyli tu gdzie mialam odsloniete) i dlonie .Mam potezne slady a nade wszystko swedzi mnie to okrutnie , za kilka dni mam b wazne spotkanie , a w tej chwili nie moge sie na niczym skupic tylko na drapaniu i rozdrapywaniu , smaruje fenistilem ale przynosi chwilowa ulge , co jeszcze moge ?b


Pudroderm, jak przy wiatrówce. I doustnie coś przeciwalergicznego - jakaś loratadyna na przykład (Claritine, Loratan, Flonidan - jeden pies).
agabr
Wy chyba kompletnie powariowalyscie , czlowiek tu sie po stopach drapie a Panie sobie szutki robia.b
agabr
Skanna mam clemastinum (czy ja dobrze pamietam , ze nie moge po tym prowadzic?) pudodermu nie moge bo ide wsrod ludzi icon_smile.gif .b
skanna
Dość przyjemnie działa doraźnie rozpaćkana tabletka wapna przyłożona w miejscu ukąszenia.
Wiewi
słyszałam też o pocieraniu ugryzionego miejsca tabletką polopiryny, podobno pomaga. ALE ja nie próbowałam no i rozumiem, że Ty masz kilka takich miejsc więc dwie ręce niewystarczą icon_wink.gif
agarad
CYTAT(zilka @ Tue, 08 May 2012 - 12:50) *
Agnieszko, ja nie mam porady ale jak zobaczyłam na zdrowej mamie pamiątka z majówki to miałam nadzieję na coś bardziej sensacyjnego 29.gif 06.gif



i ja też miałam taką nadzieję icon_smile.gif a tu krosty tylko....
Adriannna
W BR pokaszenia traktuje sie octem jablkowym. Probowalam - przestaje swedziec przynajmniej.

I jakby ktos mial jakies watpliwosci... - intensywny zapach jest tylko na poczatku potem nie czuc nic icon_wink.gif
bb
CYTAT(Adriannna @ Wed, 09 May 2012 - 22:54) *
W BR pokaszenia traktuje sie octem jablkowym.


W GR octem winnym a nastepnie wykwaterowuje pokaszonego malzonka z sypialni na tydzien
Dziala, ale...cos za cos 29.gif
agabr
Adrianna dzieki , ocet jablkowy zniwelowal swedzenie , co prawda strupy mam okropne i mysle czy na impreze na ktorej mam wystapic z golymi rekami nie zrobic napisu "to nie hiv to meszki".b
cybermama
Fenistil którego używasz w zelu jest też w kroplach do stosowania doustnie.
Świetnie pomaga bo działa antyświadowo i zdecydowanie dłużej niż sam zel, który jak sama piszesz przynosi ulgę na chwilę
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.