To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

depilatora mi się zachciało

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

oluśia
Jak w temacie 06.gif chcę kupić , spróbowałam u siostry kawałek nogi wydepilować i wcale nie było tak źle jakoś dałam radę wiem , że w różnych częściach ciała jest różnie boli bardziej .
Siostra ma jakis stary model więc potrzebuje jakiś podpowiedzi na co zwrócić uwagę przy zakupie bo wybór ogromny icon_smile.gif
Lizia
Ja używałam Brauna i Philipsa. Byłam z obu zadowolona.
Moim zdaniem nie ma sensu przepłacanie za jakieś nakładki masujące-cudujące i inne wynalazki. Mi nic one nie dawały. Jeśli nie jesteś bardzo wrażliwa na ból, to możesz sobie wszelkie bajery odpuścić.
Ostatnio kupowałam w Media Markcie. Podeszłam do pani i poprosiłam o doradzenie depilatora bez żadnych wynalazków, który po prostu najlepiej wyrywa włoski, a nie urywa w połowie. Wyszło na Philisa. Mam, używam, jestem zadowolona
anita
Ja mam jakis wysoki model brauna, juz kilka lat, jestem bardzo zadowolona. Używam różnych nakładek w zależności od miejsca depilacji. Mam taki co go mozna uzywac pod prysznicem czyli na mokro jak i normalnie na sucho.
Nogi to dla mnie pikuś, jak bym mi ktos robił to bym sie nawet nie obudziła, najgorzej pachy, jeszcze nie odważyłam się wąsika icon_wink.gif
Magnezja
CYTAT(anita @ Thu, 10 May 2012 - 13:36) *
jeszcze nie odważyłam się wąsika icon_wink.gif

masochistka 37.gif 06.gif

Z depilatorów miałam Philipsa i obecnie posiadam Rowentę. Podpisuję się pod przedmówczynią - nie ma sensu przepłacać i wyszukiwać nakładek, podmuchów i innych bajerów. To działa chyba bardziej na psychikę. Philips miał jakieś nasadki masujące ale nawet ich nie wysuwałam potem. Nie zmniejszają bólu (jeśli to można nazwać bólem). Rowenta ma wydmuch powietrza - ale ten co prawda w upały mi się bardzo przydaje bo natychmiast osusza mi skórę i się mniej noga poci podczas depilowanie, a ślizgający się depilator dość mocno mnie irytuje. Ten wydmuch w żaden sposób nie powoduje, że ból wyrywania staje się mniejszy.
matunia
Ja także mam Philipsa, zwykłego, najzwyklejszego i w zupełności mi wystarczy. Ale uważam, że jest bardzo jedna istotna rzecz na którą warto zwrócić uwagę przy kupnie - ilość pęset na tej okrągłej głowicy. Mój depilator ma pęsety na całej powierzchni głowicy, czyli coś około 40 szt. dzięki temu depilacja jest szybsza, choć bardziej bolesna. Inne mają tych pęset mniej więc podejrzewam, że czas depilacji jest długi.
anita
ja nogi depiluje zwykłą nakładką z dużą ilością penset na wierzchu, ręce taką co ma masujące krążki, pachy taka nakładka z której wystaje tylko kilka penset a do wasika jest jeszcze węższa nakładka, Jest tez osobna głowica z golarką. Można go normalnie umyć pod bieżącą wodą co bardzo ułatwia czyszczenie
kiedyś miałam zwykłego philipsa i do nóg w zupełności wystarczało
walizka
dla mnie też nakładki są bezużyteczne. Za to bardzo przydała się golarka, bo miejsc intymnych i pach nie odważyłam się potraktować depilatorem icon_smile.gif

Ale ja w ogóle nie lubię tego urządzenia. Depilacja trwa za długo, zawsze udaje mi się coś przeoczyć, a najbardziej irytują mnie wrastające włosy icon_sad.gif
Jaśminka
Podpiszę się. Najzwyklejszy w zupełności wystarcza. Wszelkie nakładki się nie sprawdzają, boli tak samo.
ATeFKa
Mnie po depilatorze strasznie wrastały włosy. Nie polecam. Zdecydowanie bardziej polecam maszynkę do depilacji z woskiem na ciepło. rewelacja.
Edi Zet :)
Niedawno p. Anna Ibisz w "Pani Gadżet" w TVN Style testowała depilatory i na sucho i na mokro. Ale zabij mnie, nie powiem jakich firm, nie pamiętam, ale konkluzja była taka że te gadżety, nakładki, nadmuchy, światełka są całkiem zbędne. Nie wiem czy ostatecznie z testu nie wynikała że najprostsza Rowenta najmniej sprawiała bólu. Może poszukasz tego odcinka w necie, albo trafisz na powtórkę w TVN.
Ja nie używam, wrastają mi włoski.
o tu:
https://tvnplayer.pl/seriale-online/pani-ga...01E02,2634.html
Jaśminka
CYTAT(ATeFKa @ Thu, 10 May 2012 - 18:06) *
Mnie po depilatorze strasznie wrastały włosy. Nie polecam. Zdecydowanie bardziej polecam maszynkę do depilacji z woskiem na ciepło. rewelacja.


Ja również zrezygnowałam z depilatora, tylko wosk:)
oluśia
Dzięki bardzo dziewczny icon_smile.gif to stawiam na prostą wersię bez żadnych dodatkowych bajerów
Edi zet ja lubię i ogladam "Pania gadżet " ale ten o depilatorach nie ogladałam muszę koniecznie poszukać i ogadnąć
beata1104
CYTAT(anita @ Thu, 10 May 2012 - 12:36) *
, jeszcze nie odważyłam się wąsika icon_wink.gif

Ja próbowałam, o matko co za ból, tysiac razy wole plastry z woskiem- szybciej idzie icon_razz.gif



To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.