To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Peeling kawitacyjny i mikrodermabrazja diamentowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Użytkownik usunięty
Dziewczyny, tak się czaję czy iść na te zabiegi.
Potrzebuję opini czy warto,bo w reklamie to oczywiście, że tak.icon_wink.gif
e_Ena
Jesienią roibiłam mikrodermobrazję (całą serię:8 czy 9 zabiegów w odstępach 2-tygodniowych). Liczyłam, że rozwiąże to mój problem z krostami/zaskórnikami głównie na brodzie - tak średnio pomogło. Skóra na twarzy po tych zabiegach na pewno w lepszej kondycji niż przed, taka bardziej jędrna, ale nie były to jakoś rzucające się w oczy efekty icon_wink.gif. Jesienią chyba znowu zdecyduję się na serię, ale bardziej w ramach pielęgnacji/profilaktyki niż oczekiwania cudownej poprawy icon_wink.gif
Lila_
Peeling kawitacyjny jak dla mnie zdecydowanie łagodniejszy i daje oczyszczenie ale bez większych ogromnych zmian na twarzy - skóra jest gładka i ładnie wygląda - jak dla mnie normalny peeling tylko z dłuższym efektem.
Zazwyczaj robioną mam później maseczkę algową, która daje świetne efekty icon_biggrin.gif

Natomiast z mikrodermabrazja miałam zle doświadczenie i to chyba zasługa mojej skóry a nie zabiegu więc to tylko moje przeżycie a mianowicie tam gdzie miałam większe zakórniaki porobiły mi się zwykłe ranki, które później zarastały ze strupkami co się goiło dłuuugo a blizny miałam widoczne ponad pół roku więc nigdy więcej takiego zabiegu nie zrobię bo coś poszło nie tak icon_sad.gif
I nie była to wina gabinetu bo chodziłam tam na inne zabiegi i kosmetyczka była wykwalifikowana.

lena77
kawitacja jest delikatnym zabiegiem, dla mocno zanieczyszczonych skor to za slaby efekt daje. ja sobie kawitacje zafundowalam jako pierwszy zabieg w gabinecie kosmetycznym. przez jakis czas chodzilam regularnie, fajne uczucie ale na moje pryszcze nie pomoglo, zadnych przebarwien tez nie rozjasnilo. na mikro sie czaje od dluzszego czasu ale raczej sie nie zdecyduje. teraz mysle powaznie o mezoterapii i chyba jesienia wybiore sie.
Użytkownik usunięty
Dzieki dziewczyny za opinie, o to własnie mi chodziło, jak buzia wyglada po kilku zabiegach. Potrzebuję takiego peelingu co głęboko oczyści skórę. Mam problemy z podskórnymi grudkami, ktore są bez stanu zapalnego. Wkurza mnie toto niemiłosiernie, chyba ładniejszą cerę miałam jako 20 latka. 21.gif
Lila_
Blue możesz też zrobić sobie zwykłe manualne oczyszczanie twarzy a później peelingiem kawitacyjnym czy enzymatycznym ( ten też sama w domu możesz sobie stosować) pilnować stanu skóry.

Miałam kiedyś robione właśnie w ten sposób i zaskórniaki zotały usunięte.Twarz wyglądała trochę nieładnie przez kilka dni jak po normalnym usuwaniu pryszczy ale nie była tak zmasakrowana jak po mikrodermabrazji 37.gif
marta_29
Ja bardzo dobrze wspominam peeling kawitacyjny w bellisanie przy wilanowskiej. Jesli mogę coś doradzić, to zwróćcie uwagę czy przy takim peelingu w salonie nie ma dodatkowych zabiegów np. tam gdzie ja robiłam peeling dodatkowo jest jeszcze masaż i maska, które bardzo odżywiły i nawilżyły twarz, efekt póxniej jest dużo bardziej zadowalający niż przy zwykłym peelingu przez dodatkowych bajerów ;_)
Moina
Ja byłam na peelingu kawitacyjnym i jestem bardzo zadowolona z efektów, wreszcie moja skóra może normalnie oddychać i czuje się dużo lepiej. Próbowałam używać jakiś tam peelingów, ale to nie było to. Więcej sobie szkody zrobiłam, niż pożytku. Poszłam z koleżanką na ten zabieg, bo strasznie zachalała Gabinet Yasumi Epil, że tam zrobią mi fachowo i wreszcie będę zadowolona. Nie zawiodłam się, a wręcz przeciwnie - wreszcie przekonałam się do zabiegów w profesjonalnych salonach kosmetycznych.
pcola
Mam cerę ultrawrażliwą, pracuję w zapyleniu (zdarzają mi się nawet wbite w naskórek opiłki metalu), chodzę na kawitację. Jest to zabieg łagodny dla mojej skóry, a zarazem
skuteczny. Chciałabym zafundować sobie mikrodermabrazję na plecy (blizny potrądzikowe) ale się boję.
Arwena.
Ja robiłam mikro w zeszłym roku - taki cykl 6 miesięczny. Poszłam ze względu na problemy z cerą - generalnie z każdym zabiegiem było coraz lepiej. Ale jeśli chodzi o blizny to ja efektu nie widziałam, przebarwienia owszem, rozjaśniły się, stan skóry zdecydowanie się poprawił ale blizna ma się dobrze icon_wink.gif.



wrona_j
Wczoraj zakupiłam mikrodermabrazję do wykonania samemu w domku. Kupiłam w saszetkach. Wypróbuję jak tylko przyjdzie, niemniej jednak cudów się nie spodziewam.
mama_do_kwadratu
CYTAT(wrona_j @ Tue, 02 Oct 2012 - 14:00) *
Wczoraj zakupiłam mikrodermabrazję do wykonania samemu w domku. Kupiłam w saszetkach.

ale mikro robi siÄ™ maszynkÄ… przecie icon_wink.gif
wrona_j
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Tue, 02 Oct 2012 - 18:36) *
ale mikro robi siÄ™ maszynkÄ… przecie icon_wink.gif


Ano przecie i dlatego napisałam, że nie spodziewam sie jakichś cudów 29.gif (obym się myliła).
Ale na opakowaniu jest napisane, że to właśnie mikro, więc czekam cierpliwie co przyjdzie.
Assalia
CYTAT(Lila_ @ Tue, 15 May 2012 - 13:25) *
Blue możesz też zrobić sobie zwykłe manualne oczyszczanie twarzy a później peelingiem kawitacyjnym czy enzymatycznym ( ten też sama w domu możesz sobie stosować) pilnować stanu skóry.

Miałam kiedyś robione właśnie w ten sposób i zaskórniaki zotały usunięte.Twarz wyglądała trochę nieładnie przez kilka dni jak po normalnym usuwaniu pryszczy ale nie była tak zmasakrowana jak po mikrodermabrazji 37.gif

Podpiszę się. Dodam,że wszystkie znane mi osoby, które robiły mikrodermabrazje, jesienią lub zimą, tak czy siak latem po styczności ze słoncem nabawiły sie plam. Oczywiście,że używały blokerów. Poprostu tak jakby straciły pewną warstwe ochronną na twarzy. Mowie tu o kilku osobach, ktore wykonywały zabiegi w różnych miejscach, i mają tą samą opinię. Ja do nich też należe. Nigd wcześniej nie mialam problemów z plamami na twarzy po słoncu, po mikrodermabrazji (jak wcześniej napisalam, wykoennaej kilka długich miesięcy przed opalaniem), nadal musze chodzić w czapkach na plaży, chustach na czole, bo inaczej jestem upstrzona brązowymi plamami.
Także wg mojej opinii, plus kilku koleżanek peelingi kawitacyjne - tak, mikrodermabrazja - nie.
goodeye
Nigdy nie byłam zwolenniczką takich zabiegów, ale od kiedy zaczęłam częściej chodzić do kosmetyczki jestem otwarta na takie innowacje. Świetna sprawa dla kogoś, kto nie ma dużo czasu. Makijażu pernamentnego nigdy nie próbowałam, ale często stosuje takie zabiegi jak peeling kawitacyjny czy mikrodermabrazja diamentowa (edycja moderatora). Wrocław ma kilka wspaniałych salonów, które świetnie potrafią zadbać o kobietę i podobno makijaż pernamentny też robią nieźle.
renata19750702
CYTAT(wrona_j @ Tue, 02 Oct 2012 - 12:00) *
Wczoraj zakupiłam mikrodermabrazję do wykonania samemu w domku. Kupiłam w saszetkach. Wypróbuję jak tylko przyjdzie, niemniej jednak cudów się nie spodziewam.


Wiesz co, ta mikro ze sklepu, to zupełnie inna bajka. Na żaden sposób nie przypomina mikro wykonywanej w gabinecie kosmetycznym.
Ja u siebie efekty widzÄ™.
Agula9
Ja robiłam kilka razy mikrodermabrazję diamentową i zawsze byłam zadowolona (może to zależy od salonu) skóra wygładzona i miła w dotyku, nigdy żadnych plam nie dostałam ale to chyba od cery zależy i ilości jakiegoś pigmentu, ja w ciąży np też nie miałam żadnych plam, nawet kreseczki na brzuchu.
wrona_j
CYTAT(renata19750702 @ Thu, 11 Oct 2012 - 16:03) *
Wiesz co, ta mikro ze sklepu, to zupełnie inna bajka. Na żaden sposób nie przypomina mikro wykonywanej w gabinecie kosmetycznym.
Ja u siebie efekty widzÄ™.


Ja też efekt widziałam choć jak dotychczas wykonałam jeden "zabieg". Ale bardziej bym to porównała do dobrego peelingu. Choć tak prawdę mówiąc to nie potrafię powiedzieć czy jeden zabieg w salonie dał mi lepszy efekt.
skrzynia
Ja jestem uzależniona od mikro. Jesień i wiosna. Ale moja cera raczej zalicza się do dojrzałych 41.gif . Uwielbiam ten odkurzacz, który z kwasami AHA daje super oczyszczające efekty. Przy czym oprócz starości, na cerze nic mi nie dolega 06.gif . Skrzynia
MamaOliwci
Byłam na peelingu kawitacyjnym i OGROMNIE POLECAM! Od razu miałam skórę gładszą, jakby "lżejszą", takiego efektu nie mogłam osiągnąć ani żadnymi maskami, ani kremami. Rewelacja.
KasiaRybka
Blue manualne oczyszczanie twarzy i kawitacyjny dla mnie najlepszy sposób na podskórne grudy. Przez dobę mam naciśniętą twarz, ale efekt świetny, na cały rok dosłownie.
tuLena
CYTAT(KasiaRybka @ Sat, 17 Nov 2012 - 19:07) *
Blue manualne oczyszczanie twarzy i kawitacyjny dla mnie najlepszy sposób na podskórne grudy. Przez dobę mam naciśniętą twarz, ale efekt świetny, na cały rok dosłownie.


a jak mam cienką skóre i raczej przesuszon. Nie zedrze mi to naskórka ?? Kosmetyczka mnie zachęca,a ja się boję, ze potem będę miała podrażnioną skórę ....
KasiaRybka
tuLena musiałabym zobaczyć tą Twoją skórę, cholera ciężko tak via net odpowiedzieć, ale skoro kosmetyczka Cię namawia i widzi jaką masz cerę to może się skuś. Później zrobisz sobie intensywną kurację nawilżającą i powinno być ok icon_smile.gif
lena77
kasiu, ale ty wyciskasz te podskorne gule podczas manualnego oczyszczania? czy po prostu omijasz je podczas manualnego zabiegu i potem traktujesz kawitacja?
Użytkownik usunięty
Zbieram się i zbieram do tej kosmetyczki i zdecydowalam się w końcu na peeling kawitacyjny. W przyszłym tygodniu idę i oczywiscie PO, napiszę, czy to było dla mnie icon_wink.gif
Kasiu, ja na manualne oczyszczanie się boję , bo mam tendencje do pękającym naczynek... icon_sad.gif
KasiaRybka
Lena no Mariolka mi wyciska, podczas manualnego, a potem jeszcze kawitacyjny. Wiesz to cięzko tak okreslic przez internet, czy Ktos może, czy nie powinien icon_smile.gif
Nessi
a ja mogę polecic zakupienie pilingu kawitacyjnego wraz z sonoforeza (wszystko w jednym urzadzeniu) do użytku domoewgo. cena ok 400zł, wiec zroci sie szybko icon_wink.gif
harkon
Byłam dzisiaj pierwszy raz ma mikrodermabrazji.. Na razie skórka jak pupcia niemowlęcia, ale nie wiem czy nie jest to efekt wszystkich zabiegów, które miałam robione (najpierw zwykły peeling, później mikrodermabrazja, pózniej ampułka z wit c, maska i kremiki na koniec - baaardzo to było przyjemne 06.gif ). Ostrzezono mnie, że się moge złuszczać, ale chyba o to w tym chodzi, nie?
Mam pytane do KasiRybki - po ciąży mam przebarwienia na twarzy, kosmetyczka zaproponowała mi zabiegi z kwasu migdałowego na rozjaśnienie - pomogą?
KasiaRybka
Harkon ja na rozjasnienie stosuję emulsję z owsemw Artistry, rewelacyjnie rozjaśnia przebarwienia i jest jednocześnie bardzo delikatna, fajnie nawilża.
Zależy jaką masz skórę, jesli bardzo wrazliwą, trzeba bardzo uważac z kwasami.
Wydaje mi sie też, że jeden zabieg nie wystarczy, bo według mojej wiedzy, taką kurację rozpoczyna się od ampulek o najmniejszym stężeniu kwasu i stopniowo się je zwiększa.
pomidorro
znam dwie osoby , które pozbyły się przebarień dzięki kwasom- całą serie przeszły. Teraz filtry stosują.
Nessi- napisz mi na pw co masz icon_smile.gif i czy zadowolona jesteś...ostatnio koleżanka ( kosmetyczka) mi polecała coś takiego ale mówiła o koszcie ok 200 zł.
Nessi
kosmetyczką jestem z wykształcenia icon_wink.gif
Ja kupiłam mamie coś takiegi
https://sklep.strefa-urody.pl/bezprzewodowy...nic-p-1711.html
czyli 2in1 icon_wink.gif Mama zadowolona.
pomidorro
Nessi- dziękuję, I to raz na np. dwa tygodnie uzywać ? potem maska, ew. serum?
Nessi
Raczej 2 razy w tyg - na pewno nie zaszkodzi icon_wink.gif
oczyścic twarz, piling kawitacyjny z urzyciem wody, sonoforeza (czyli wtłaczanie aktywnych składników) można zrobi na ampułce dostosowanej do cery, w necie za ok 30zł mozna kupic serum specialnie do sonoforezy np kwas hialuronowy https://www.kuracjeantyaging.pl/preparaty-d...ezoterapia.html , po tym oczywiście maska i zabieg domowy gotowy icon_wink.gif a kaska zaoszczędzona. U kosmetyczek sprzęt jest o nieco wyższych parametrach, ale jak na warunki domowe taki zabieg jest lepszy niz najlepszy krem za grube pieniadze.
harkon
Dzięki Kasiu, oczywiście tych zabiegów z kwasem ma być cała seria.
A po mikrodermabrazji po dwóch danich wyszły mi na jednym policzku takie jakby krosteczki, jakby podrażnienie- to normalne, czy tylko moja specyfika? Teraz zanika. Odrobinę też się złuszczało.
Nasz-Smyk
Znajoma poddała się temu zabiegowi i była bardzo zadowolona. Pierwszy efekt był widoczny już po pierwszym zabiegu. Zdecydowała się na mikrodermabrazję diamentową i twarz miała jaśniejszą już po pierwszej wizycie. Cera po 5 zabiegach była już bardzo gładka, pory zaczęły się zmniejszać. Nie spodziewała się kompletnie takiego efektu.
śrubka
Mikrodermabrazji wprawdzie się poddać nie mogę, bo mam cerę naczynkową, a ona jest przy niej zabiegiem zdecydowanie niepożądanym, ale peeling kawitacyjny już kilka razy miałam i spisał się naprawdę nieźle.
Moina
Ja byłam na peelingu kawitacyjnym w gabinecie kosmetycznym(edycja moderatora - reklama) i z zabiegu jestem bardzo zadowolona. Pozbyłam się zakórników, wągrów i pozbyłam się zrogowaciałego naskórka. Skóra wygląda dzięki temu na wiele świeższą i dużo ładniejszą.
ociupinka99
moim zdaniem to zależy w dużej mierze od naszych potrzeb i wiecie w takich sytuacjach to ja raczej zdaję się na wiedzę pani kosmetyczki, bo mam do niej zaufanie, wiem, że ona mi nie zrobi żadnej krzywdy. Peelingu kawitacyjnego nie miałam nigdy, ale mikrodermabrazja super sprawa.
czarna!
ja polecam zarówno peeling kawitacyjny jak i mikrodermabrazję icon_smile.gif najlepiej zaufać kosmetyczce ponieważ ona lepiej zna się na skórze i potrafi trafniej dobrać zabieg od nas samych ja mam skórę dość wrażliwą mimo że mieszaną i nie taką łatwą do ogarnięcia u mnie lepiej sprawdza się mikro ale u każdego jest inaczej icon_smile.gif nawet w ciąży robiłam sobie mikro i nie miałam wcale większych podrażnień za to wiem że kawitacji nie powinno się wykonywac w ciąży icon_smile.gif
moniqe
całą ciążę czekałam aż będę mogła zrobić sobie mikro i peeling kawitacyjny icon_smile.gif) strasznie egoistycznie ale te zabiegi mnie ratują icon_smile.gif) i moge polecić plus kwasy jeśli mam jakieś przebarwienia czy krostki icon_smile.gif brawo_bis.gif ja robie od lat zabiegi (edycja moderatora - reklama) dobry sprzęt icon_smile.gif pozdrawiam!
Berlong
Jasne, że warto. Skłamałabym, gdybym powiedziała, że mnie to w niczym nie pomogło. Ale też musisz trafić do dobrego salonu. [edit: moderacja]
renatnowa123
Spodobał mi się ten zabieg, po przeczytaniu artykułu na sztuka-makijazu. pl odważyłam się i poszłam na zabieg. Kiedyś miałam ogromne problemy z bliznami po trądziku, skóra teraz jest w zdecydowanie lepszej formie. Jeżeli ktoś ma podobne problemy, to warto odważyć się na taki zabieg icon_smile.gif
NowakAnia
Nigdy jeszcze nie byłam na takim zabiegu, ale sugerując się waszymi opiniami już zapiszę się przynajmniej na jeden zabieg. Być może polecacie miejsce w Pozniu, do którego mogę się udać na pierwszy zabieg?
SandraSandra
A dziewczyny? Jak się już zdecyduję na zabieg to lepiej nie robić go przed ważną uroczystością? Chodzi o to czy są jakieś zmiany, zaczerwienienie itp. ? Bo idę niedługo na wesele i chcialabym chyba zrobić mikrodermabrazję, ale jedyna opcja, żeby zrobić to właśnie dzień przed i trochę się boję.
salama90
Warto icon_smile.gif Oczywiście jeden zabieg to za mało. Ich liczba zależy od stanu Twojej skóry, ale to już Ci doradzą, ile w Twoim przypadku wystarczy. Ja stosowałam i peelingi i mikrodermabrazję (w klinice Bellisana) i mogę polecić obydwa zabiegi. Fajnie się uzupełniają.
gosiaczek987
Nigdy żaden nawet najdroższy krem nie da tyle efektów co profesjonalna pielęgnacja w salonie odnowy biologicznej. Ja osobiście zawsze omijałam tego typu miejsca sądząc, że sama w domu smarując się kremem uzyskam oczekiwany efekt. Tak jest jeśli nie ma się problemów skórnych. U mnie pojawiły się po ciąży przebarwienia, z którymi walczę już rok i nic. Postanowiłam skorzystać z zabiegów u kosmetologa. Znalazłam też na stronie ciekawy zabieg antycelulitowy we Wrocłąwiu https://magiadlaciala.versum.com/services/80104. Zastanawiam się czy się na niego przy okazji nie wybrać. Po ciąży niestety został straszny celulit. Nie panuję więcej dzieci, więc postanowiłam zadbać o siebie tak na 100%!!!
KamilaMas
Według mnei warto. Miałam robione w gabinecie Bellisana i skóra naprawdę wygląda lepiej icon_smile.gif Nawet nie sądziłam, że efekt będzie tak widoczny.
edinka
Z peelingu kawitacyjnego obecnie już nie korzystam. Regularnie za to to chodzę na mikrodermabrazję do gabinetu Wyspa Piękna we Wrocławiu. Warto tam zajrzeć, jeśli jesteście w okolicy, bo panie kosmetolog potrafią dobrać odpowiednie zabiegi oraz sugerują jak często najlepiej je wykonywać. O wszystko zawsze należy pytać specjalistów.
celina20
Od siebie mogę polecić zabiegi kawitacji. Efekty widać już po pierwszym zabiegu. Miałam głównie problem z pośladkami i brzuchem, a dzięki zabiegom kawitacji skóra jest bardziej ujędrniona. Ogólnie bardzo polecam bo po używaniu tylu kremów dopiero kawitacja pomogła icon_smile.gif Więcej o kawitacji możecie poczytać tutaj:
https://estetykaodchudzanie.pl/kosmetologia/kawitacja
gilly
U mnie peeling kawitacyjny nie dał takich dobrych efektów niemniej jestem zadowolona z mikrodermabrazji Mam tłustą skórę. NIe jest wrażliwa, tak więc mogłam sobie pozwolić na mocniejsze złuszczanie Na zabieg chodziłam do Gdańska ( clinica dermatologica).
https://clinicadermatologica.pl/
Każda skóra jest jednak inna tak więc warto jest skonsultować się na początku z lekarzem albo kosmetologiem aby ten doradził nam odpowiednie dzialania.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.