To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gorseciarka na śląsku

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka Kamila
Dziewczyny poratujcie, bo wy wiecie wszystko,
gdzie uszyję sobie na śląsku porządny/ładny/wygodny/niebabciowy, ale przede wszystkim dobrze dopasowany biustonosz, ewentualnie polećcie mi sklepy w których personel zna się na rzeczy.

do czasu drugiej ciąży nosiłam rozmiar 70 E, a teraz sama nie wiem jaki noszę rozmiar stanika, na pewno obwód nieco mi się powiększył ale wszystko co mierzę jest nie dla mnie.
noo nie potrafię sobie dobrac biustonosza sama, a sklep w którym kupowałam bieliznę z panią która wiedziała "o co chodzi" został zamknięty

MamaJulki
w Rybniku są Wzgórza Olimpu i tam kiedyś była pani, która potrafiła ale teraz niestety dwa razy z rzędu byłam i raz była taka co cisła wszystko byle sprzedać a raz jakiś Pan chyba na zastępstwo 37.gif
w Fokusie są dwa sklepy z bielizną - Esotiq, fajne rzeczy, promocje itp ale tam ciężko o radę
z kolei drugi chyba Dessous siÄ™ nazywa, majÄ… raczej drogie marki ale babki fajnie doradzajÄ…
fajny sklep był w Plazie ale zlikwidowali icon_sad.gif

chętnie podczytam opinie w tym temacie bo sama mam ten problem
Agnieszka Kamila
w esotiq nic mi nie pasuje o reszcie nie słyszałam ale dzięki, cena tu az tak bardzo nie gra roli gdybym szyła sobie biustonosz na miarę to pewnie tez tanio by nie wyszło, do tej pory kupowałam felinę, ja nie mam potrzebyc miec w szufladzie 50 byle jakich biustonoszy, ja mam potrzebę mieć same dobrze dopasowane
MamaJulki
no to dokładnie jak ja...
porządnie dopasowany, w którym mam pewność, że nic nigdzie nie wyskoczy itp
jest jedna gorseciarka w Rybniku ale szyje raczej po babciowemu no i nie wiem czy w ogóle jeszcze szyje bo 2 lata temu u niej byłam...

w okolicach 70E udawało mi się czasem coś kupić w tesco (F&F) i powiem, że jakość nawet fajna była bo nic się z tym nie działo, ale to było dawno temu, teraz mam taki rozmiar, że tam już nie znajdę nic dla siebie :/
olazdaleka
https://stanikowamapa.prv.pl/
mamami
W Zabrzu "Only Her" polecam gorÄ…co.
Agnieszka Kamila
mamami byłam w zabrzu, portfel uszczupliłam ciut ciut ale mam dwa pasujące,pięknie wyglądające biustonosze uwaga uwaga rozmiar 70 G

mamami
Agnieszko cieszę sie, że mogłam pomóc.,
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.