To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

prezent na 40-tke

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lena77
jestesmy zaproszeni na 40-tke do mojego kuzyna. nie mam zupelnie pojecie, co moglabym kupic mu na te okazje. jest to osoba wyksztalcona, raczej niepijaca, ceni sobie cieplo domowego ogniska icon_smile.gif ksiazke kupilismy mu z okazji wczesniejszych urodzin icon_smile.gif
Latte_macchiato
CYTAT(lena77 @ Mon, 14 May 2012 - 14:51) *
jestesmy zaproszeni na 40-tke do mojego kuzyna. nie mam zupelnie pojecie, co moglabym kupic mu na te okazje. jest to osoba wyksztalcona, raczej niepijaca, ceni sobie cieplo domowego ogniska icon_smile.gif ksiazke kupilismy mu z okazji wczesniejszych urodzin icon_smile.gif



wieczne pióro, koszula, szlafrok dobry, krawat, organizer, teczka skórzana
coÅ› z hobby, coÅ› do pracy .... ?
~Luna~
Wieczne pióro z grawerem .
Filip_inka
chetnie sobie poczytam o pomyslach, bo tez mamy niebawem taka impreze:)
anetadr
Skok spadochronem, bilet na Formułę 1, albo na jakiś koncert.

Aneta
rysa154
spinka do krawatu, do mankietów, ozdobna łyżka do butów, kieliszki,szklanki do dribków, barometr, brelok do kluczy, korkociąg,wizytownik,nóż do rozcinania listów,lupa,kufel do piwa,podkowa na szczęcie...
dużo zależy od zainteresowań
bb
CYTAT(rysa154 @ Wed, 16 May 2012 - 09:51) *
spinka do krawatu, do mankietów, ozdobna łyżka do butów, kieliszki,szklanki do dribków, barometr, brelok do kluczy, korkociąg,wizytownik,nóż do rozcinania listów,lupa,kufel do piwa,podkowa na szczęcie...
dużo zależy od zainteresowań


jakich listow? teraz w kopertach to glownie rachunki 37.gif

Ps- czy ktos jeszcze pisze piorem? icon_wink.gif
minka.
Ot:JA pisze piorem! Moim tym samym od lat, pieknie niebieskim i naj naj Watermanem:)

bb
Tez kiedys tylko piorem a w ostatniej dekadzie przerzucilam sie na klawiature i...olowek 37.gif
mama_do_kwadratu
CYTAT(anetadr @ Mon, 14 May 2012 - 18:21) *
Skok spadochronem, albo na jakiÅ› koncert.

Aneta


Aneta, chcę takie prezenty właśnie icon_smile.gif (już w przyszłym roku, łomatko...)
rysa154
CYTAT(bb @ Wed, 16 May 2012 - 10:20) *
jakich listow? teraz w kopertach to glownie rachunki 37.gif

Ps- czy ktos jeszcze pisze piorem? icon_wink.gif



nawet rachunków 08.gif
anetadr
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Sat, 19 May 2012 - 16:08) *
Aneta, chcę takie prezenty właśnie icon_smile.gif (już w przyszłym roku, łomatko...)


Skok spadochronem to też moje marzenie. I ja też w przyszłym roku.... 37.gif

Aneta
lena77
kupilam krawat. waski. cos mniej wiecej takiego : https://www.menswear.pl/krawaty/krawat-rozowy-gladki
dziekuje za pomysly
Agnieszka Kamila
a na urodziny mężowi - podłoczę się pod pytanie, wszystko powyzej ma lub nie chce lub mnie nie stac psychicznie i finansowo ( skok spadochronem/ foruła1)

ja myslałam o miesięcznym karnecie do baru bo ostatnio marudzi przy jedzeniu ale nie wiem czy się nie obrazi 29.gif

Ika
CYTAT(AQA @ Mon, 14 May 2012 - 13:32) *
Wieczne pióro z grawerem .


A grawer siÄ™ zgodzi?
Chyba że on taki, jak ten właściciel, dołączony do samochodu, sprzedawanego ostatnio na allegro...



CYTAT(Agnieszka Kamila @ Fri, 01 Jun 2012 - 14:56) *
ja myslałam o miesięcznym karnecie do baru bo ostatnio marudzi przy jedzeniu ale nie wiem czy się nie obrazi 29.gif

Może się nie obrazi, gorzej, jeśli zacznie planować odwet icon_wink.gif

Album (np. scrapowy) ze zdjęciami z całego życia, pt. "Czterdzieści lat minęło"...?
Siunia
CYTAT(bb @ Wed, 16 May 2012 - 08:20) *
Ps- czy ktos jeszcze pisze piorem? icon_wink.gif


JA! 06.gif
Siunia
A może zrób mu prezent podwójny icon_wink.gif
Dzień w Spa dla dwojga. Relaks dla Niego, podwójnie - bo zrelaksowana żona mniej marudzi 04.gif
Ja osobiście polecam pomysły z tego Katalogu Marzeń.pl
W dobrej cenie jest choćby panitboll laserowy dla dwojga. Mogłoby być ciekawie. Wszystko zależy od miejsca zamieszkania, choć w zasadzie od inwencji obdarowującego.
Natomiast jeżeli imprezka jest większa i będą znajomi , możecie zrobić zrzutę na coś ekstra. Niech ten dzień będzie niezapomniany.

- Siunia
Siunia
Sorry, pierwsza z powyższych propozycji to raczej dla męża, nie kuzyna icon_wink.gif
A zresztÄ…... same wybierzcie, co dla kogo i w jakiej konfiguracji 08.gif

- Siunia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.