To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

klocki jdlt

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jaśminka
Szukałam, ale nie znałazłam takiego tematu.
Chcę kupić dziecku Duplo, takie duże zoo, no ale cena zaporowa ponad 300 zł. Znałazłam podobny zestaw właśnie firmy jdlt dużo taniej. No ale jak z jakością? Ma ktoś?
maania
Jaśminko moja L. dostała w zeszłym roku na urodziny jeden zestaw z jdlt i drugi z jixin czy jakos tak. W porównaniu do Duplo te wypadają słabo. Jakościowo różnią się bardzo. Figurki jeszcze są ok ale same klocki u nas się nie sprawdziły. Najpierw ciężko je połączyć- trzeba czasami naprawdę sporo siły w to włożyć, później się "wyrabiają" i jakakolwiek budowla nie jest w stanie się utrzymać, czasami są też jakieś szpary między klockami itp.. Ja tych klocków się pozbyłam i kupiliśmy po raz kolejny duplo. Ja wiem, że ceny tych dużych zestawów przyprawiają o zawrót głowy. Z ciekawostek:kilka razy trafiłam na przecenione "Dziecko" właśnie z duplo (cena 3 czy 4 zł)- były trzy klocki (te zwykłe kostki) i figurki (pan/pani, owca, zebra itp).
grubassek:)
niestety ale warto dolozyc więcej pieniążków i kupic DUPLO. wykonanie jdit jest beznadziejne... żałuję że wydałam na to pieniadze bo nie nadaje sie to do zabawy:(( i to dla tak malych dzieci...
Jaśminka
Dzięki dziewczyny. W takim razie będzię Duplo. Będzię jeden duży składkowy prezent, ale porządny icon_wink.gif
Inkusia
Nie wiem jakiej firmy sÄ… te klocki ale do Duplo pasujÄ… klocki z zestawu z kolejkÄ… i torami.
dankin-82
moje młode dostały ale słabo jakościowo 21.gif zdecydowanie lepiej dołożyć i kupić duplo
Jaśminka
Ostatecznie kupiłam Duplo, ale używane za pół ceny.
dankin-82
no i super icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.