To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Laktator

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ATeFKa
Moja kuzynka urodziła w piątek w 32tyg. Obie mają się dobrze. Położne kazały jej kupić laktator i ściągać mleko. Mąż jej kupił taki " strzykawkowy" Było to strasznie męczące i zadzwoniła, żebym jej coś kupiła. Jako że rynek Olsztyński jest ubogi to kupiłam jej canpol babies elektryczny, za 200zł. Zawiozłam do szpiltala, podłączyła się, w butelce pojawiło się kilka kropel. Od 12 do teraz ciągle nic, mało i mało. Poszła do sąsiadki z sali obok i podłączyła się u niej pod Medele. W ciągu kilku minut miała mleka pół butelki. DO czego zmierzam - czy ten laktator canpol babies jest felerny? Jak mam go reklamować? Zanieść do sklepu i co powiedzieć? poradzcie, sprawa dość pilna, bo muszę zamówić mendele, a ona będzie szła kilka dni...
moko.
Niech kuzynka podepnie się jeszcze raz do canpola i zobaczy jak działa, bo to może nie była "wina" laktatora a odpowiedniej dlugosci stymulacja piersi?
kalarepa78
Dobór laktatora to indywidualna sprawa, chyba jedynie wyjście to próbowanie róznych modeli, niestety.
ATeFKa
Rozmawiałam z nią i mówiła, że ten canpol " nie ciągnie" a te medela od tamtej kobiety super ciągnęła. W każdym bądź razie, miała teraz jeszcze popróbować. Nie wiem, moze jakiejś uszczelki nie założyłyśmy? Wydaje mi się, że on kupiony jest już złożony, a uszczelki są dodatkowe.
walizka
czasem wystarczy coś źle zmontować i już nici ze ściągania icon_smile.gif IMO kuzynka powinna spróbować jeszcze raz z tym laktatorem, zanim go zareklamujecie.
ATeFKa
Tam w tym laktatorze jest taka dziurka ( nie pamiętam w którym miejscu) i jak ona trzymała butelkę, to przez przypadek tę dziurkę zatkała i wtedy zaczęło jej wciągać sutek z piersią. Czy to tak powinno być? Strasznie ją wtedy bolało, a chyba nie powinno. Ta dziurka to chyba raczej odpowietrznik? Nie wiem.
gosiagosia
ja mialam kiedys reczny babyono i tez nie dawal rady, mialam tez medele i ciagnal. moze ten canpol nie ma funkcji pobudzania piersi? sama nie wiem. wiem, ze medela jest mocny, z czasem az za bardzo jak pamietam
Użytkownik usunięty
CYTAT(ATeFKa @ Mon, 14 May 2012 - 17:45) *
Moja kuzynka urodziła w piątek w 32tyg. Obie mają się dobrze. Położne kazały jej kupić laktator i ściągać mleko. Mąż jej kupił taki " strzykawkowy" Było to strasznie męczące i zadzwoniła, żebym jej coś kupiła. Jako że rynek Olsztyński jest ubogi to kupiłam jej canpol babies elektryczny, za 200zł. Zawiozłam do szpiltala, podłączyła się, w butelce pojawiło się kilka kropel. Od 12 do teraz ciągle nic, mało i mało. Poszła do sąsiadki z sali obok i podłączyła się u niej pod Medele. W ciągu kilku minut miała mleka pół butelki. DO czego zmierzam - czy ten laktator canpol babies jest felerny? Jak mam go reklamować? Zanieść do sklepu i co powiedzieć? poradzcie, sprawa dość pilna, bo muszę zamówić mendele, a ona będzie szła kilka dni...


Jako mama dwóch laktatorowych ssaków (bez laktatora nie wyobrażam sobie w ogóle karmienia w moim przypadku), która w dodatku przeszła kilka typów laktatora (tak, tak... doświadczenia...) powiem tyle - TYLKO Medela. Bezbłędna i bezkonkurencyjna.
moko.
CYTAT([użytkownik x] @ Mon, 14 May 2012 - 22:46) *
Jako mama dwóch laktatorowych ssaków (bez laktatora nie wyobrażam sobie w ogóle karmienia w moim przypadku), która w dodatku przeszła kilka typów laktatora (tak, tak... doświadczenia...) powiem tyle - TYLKO Medela. Bezbłędna i bezkonkurencyjna.

Ja też kocham medelę!
Miałam kilka laktatorów, ale medela była i jest numerem jeden, dzięki niej, karmiłam inaczej, pół roku!
Wiewi
dla mnie medela też jest jedynym laktatorem który działał icon_smile.gif
ATeFKa
byłam u niej, rozkręciła go, wymieniła uszczelki i działa! Teraz ciągnie jak trzeba, mleka sobie ściągnęła ile trzeba. Okazuje się, że jest tam taka okrągła uszczelka, a ta co była założona miała ścięty jeden brzeg i tam dostawało się powietrze.
Trio
Widzę, ze post starszy, ale ja polecam medelę, bardzo dobry i tylko elektryczny...icon_wink.gif, korzystała po mnie jeszcze siostra i kumpela...
freskie
A ja mam prolactis lovi i tez jest dobry. Ma regulacje sily ssania i jest skuteczny.
ipanienko
A czy ktoś używał chińskiego laktatora z aliexpres?
marianleski86
Moja żona kupiła ten Laktator elektryczny Lansinoh na dwie piersi 2 w 1 nie był tani, ale sprawdza się w porównaniu do tanich. Tutaj jest jego opis https://www.expertrankingowy.pl/ranking-laktatorow/
miki789
Jak weźmiesz laktator od nich https://neno.pl/ to masz gwarancję producenta i nawet, jeżeli coś drobnego się stanie kurier przywiezie nowy sprzęt. To akurat sprawdzona gwarancja, bo wiele mam o tej usłudze się pozytywnie na własnych blogach wypowiada. c
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.