To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

akcja Kacperek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gosiagosia
nie wiedzialam gdzie umiescic. jak juz tak sie dzielnie forki spisuja w akcjach, to moze zrobmy kolejna, dla kolejnego dzieciecia potrzebujacego? sama wiem ile wychodzi pieniedyz na dojazdy, sama przebywanie w szpitalu z dzieckiem + leki albo jak w przypadku Kaceprka opatrunki. moze wpsomozemy? co o tym sadzicie ?
alcia
Gosiu ja lekko nie w temacie - o jakiego kaceprka chodzi ??? Możesz coś więcej ???
gosiagosia
no tak, moglam napisac - syna Anety 86, z tematu https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...0&start=400

szkoda tylko, ze temat zostal tutaj zrzucony, gdzie w sumie malo kto zaglada
ania_411
gosiu mysle, ze zeby odzew byl wiekszy trzeba rzucic haslo w dziele na kazdy temat.
gosiagosia
tam zalozylam temat, ale zostal przeniesiony tutaj
ania_411
serio? kurcze, no to faktycznie szkoda, ze temat zostal przeniesiony bo tutaj mamy marne szanse na rozbujanie akcji 32.gif

OT a ja myslalam, ze tu na maluchach wszystkie dzieci traktowane sa jednakowo 29.gif
lornetka
Proponuję by nie pytać się tylko działać, zakładając konkretny już temat mówiący o formie pomocy, gdzie podane byłyby dokładne informacje odnośnie Kacperka.
mamboo
Wielu userów korzysta z opcji wyświetlania postów od ostaniej wizyty, więc jeżeli temat jest aktywny, to się do niego zagląda.
gosiagosia
chodzilo mi, zeby zorganizowac konkretna akcje typu aukcje dla Kacperka. takie same, jakie ost byly dla Filipka organizowane. i chcialam dowiedziec sie co juserki na to. nie zaloze drugiego takiego samego tematu, bo jeszcze powiedza ze troluje

lornetka
gosiagosia osobiście uważam, że nie jest to najlepszy moment na aukcje, to taki czas przedzlotowy, a po zlocie sezon ogórkowy przez co może być o wiele mniejsze zainteresowanie.
gosiagosia
na forum jest kilkaset uzytkownikow a na zlot jedzie kilkadziesiat. idac takim tropem, to pewnie nigdy dobry sezon nie bedzie. u mnei tez mnostwo wydatkow, ale wiem ze te pieniadze na pewno Kacprowi jego rodzinie przydalyby sie, niezaleznie od sumy.
lornetka
gosiagosia to działaj!
ania_411
CYTAT(Niedźwiadek @ Wed, 23 May 2012 - 11:09) *
gosiagosia osobiście uważam, że nie jest to najlepszy moment na aukcje, to taki czas przedzlotowy, a po zlocie sezon ogórkowy przez co może być o wiele mniejsze zainteresowanie.



szczerze mowiac tez o tym myslalam. ale z drugiej strony tak jak pisze gosia, najpierw beda wakacje, pozniej poczatek roku szkolnego.....i ciagle cos.


wiec gosia dzialaj! mnie nie bardzo prowadzic aukcje ze wzgledu na bliskie pokrewienstwo z zainteresowana;)
lornetka
Nie piszę tego w złej wierze, ale sama organizowałam pierwsze aukcje i to nie jest tak, że rzucasz hasło raz, dwa i wszystko samo się toczy.
Zobacz, teraz rzucisz hasło zbierania fantów- fanty zbierasz do połowy czerwca, aukcje zacznie się na początku lipca. I tu zaczyna się problem.
Ludzie wyjeżdżają, są wakacje.

Mam nadzieję, że w tym roku odbędzie się po raz trzeci maluchowa aukcja charytatywna organizowana nie tylko dla Filipka icon_wink.gif ostatnio była organizowana dla drugiego Filpka i Oli, bo w zamyśle tej aukcji jest pomoc większej ilości forumowych dzieci. Jeśli możecie poczekać, to macie moje słowo, że do kolejnej aukcji włączymy Kacperka.
gosiagosia
tak, tez o tym myslalam. dlatego najsprawiedliwiej byloby, gdyby byla aukcja dla drugiego Filipa i dla Kacpra. ja fanty moge zbierac, ale jak sie nikt chetny nie znajdzie do pomocy, to jak to potem sama ogarne? do poludnia siedze sama z dziecmi a wieczorami pracuje, dla mnie to logistycznie nierealne
lornetka
nie zapomnijmy również o Oli icon_wink.gif

Zobaczycie, że do października szybko zleci i wtedy zrobimy coroczną aukcję dla wszystkich potrzebujących forumowych dzieci.
gosiagosia
no nie wiem zobacze jaki bede miala grafik na nastepny miesiac i jak bedzie ok, to sama to rusze. jak sie znajda chetni do pomocy, to bedzie milo.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.