To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

konsola do gier overmax ov-gamer

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gosiagosia
warto? sprawdza sie? dziecko zadowolone ?
~Luna~
U nas konsola sprawdziła się, ale na krótką metę.
Kupiliśmy ją na potrzeby długiej podróży i w tym celu się sprawdziła, trzeba tylko mieć duży zapas baterii, bo szybko "padają".
Teraz syn gra sporadycznie, większość czasu konsola leży gdzieś w koszu z zabawkami.
dankin-82
ja kupiłam chrześniakowi pomimo iż bardzo chciał i leży, może jeszcze wróci do łask ? wszystko chyba zależy od samego dziecka
gosiagosia
kupilam ale jakas lepsza v3 czy jakos tak, gral moze 2 dni a teraz lezy. jest nastawiony na gry na komputerze z tata albo w telefonie i szczerze powiem, ze te co maz mu sciaga na telefon s ao niebo lepsze. ma puzzle do ukladania, gr na refleks i bardzo duzo innych np takie releksujace z kotkiem, ktory powtarza co sie do niego mowi, tel jest dotykowy wiec malemu to pasuje i tak sie nauczyl, a konsola go nie interesuje. szkoda w sumie, ze tyle kasy poszlo. ale kupowalam tez zmysla o mlodszym
AsiaKG
Nie wiem co to TO... ale cus jak PSP tak?
Skoro młody niezainteresowany może chociaż małż pogra- pytam bo mój fan wszelkich konsol,nie wiem ile tego mamy w domu 21.gif , że o całym regale gier niewspomnę 37.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.