To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Noc muzeów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Elak
Tylko chciałam poinformować, że zbiliża się z 19 na 20 maja 06.gif
Filip_inka
a ja jak co roku zbyt pozno sie dowiaduje jak juz mam plany:((
anax
ja w tym roku odpuściłam.wszyscy chorzy i jeszcze to zimno na polu odstrasza.
maminka43
Wszędzie kolejki,ale przed muzeum farmacji na Floriańskiej co roku są świetne pokazy,wykłady i niespodzianki (w zeszłym roku niespodziewanie im w kolbach i flaszeczkach ogień wybuchł!:))
Dwa lata temu w muzeum Czartoryskich byłam-przecudnie!

edit.linka i obrazki dodałam:)
https://krakow.naszemiasto.pl/artykul/galer...b037fda86,1,3,5
Wiewi
a ja chciałam pójść ale mama się rozchorowała i z dziećmi nie ma kto zostać, a ja sama spałam dziś 3 godziny i padam na pysk już teraz więc o nocy na mieście nawet nie myślę...
Elak
Ja byłam z Julcią na Zamku Królewskim, kolejka oczywiście była, ale bardzo szybko weszłyśmy icon_wink.gif

Muszę napisać, że strasznie podobała mi się ta nocna Warszawa. Oczywiście Stare Miasto kocham, niemniej tyle ludzi wszędzie, to życie tętniące nocą, stare autobusy (jeden się zepsuł i ludzie go pchali icon_wink.gif ), stare samochody, ludzie poprzebierani w stroje z dawnych epok, wszędzie pootwierane kawiarenki. Byłam zauroczona.
Pomyślałam, że jak przypadkiem jakiś obcokrajowiec zawitał do nas przejazdem, tak właśnie w ten wieczór i nie wiedział, że to taki wyjątkowy wieczór, to pewnie był bardzo zdziwiony, że tu w Polsce tak fajnie nocą można spędzić czas icon_wink.gif
Ida.dorota
A mój mąż i syn uczestniczyli w grze miejskiej "Ostatni skok" i nawet pierwsi złapali Zgryza icon_smile.gif
Filip_inka
Elak ja to sie powinnam podpisac pod Twoim postem. Poza zwiedzaniem Zamku mam podobne odczucia:)
Super klimat.
chaton_ania
Uwielbiam noc muzeow icon_smile.gif
Fajnie, ze ktos wpadl na ten pomysl. Oby wiecej takich bylo.
grubassek:)
u nas także spore kolejki ale warto było poczekac
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.