To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dla Ili -urodzinowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

truska
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
impreza.gif
Dirty Diana
Sto lat i samych grzecznych forumek!
Paula.
Samych wspaniałości!!!
candace
Wszystkiego naj!!!!
Kocurek
100 lat!!!!!! brawo_bis.gif impreza.gif
Edi Zet :)
Które to Ila urodziny????? 15????? Jeżeli tak, to wszystkiego dobrego Smarkulo icon_smile.gif
Maciejka
Kochana, życzę Ci jak najwięcej sił, radości i miłości. Niech to nieprawdopodobne ciepło, jakie masz w sobie zawsze nas ogrzewa. Niech Cię twoi chłopcy rozpiesczają. Wiesz, że jesteś wyjątkowa, nie? Niech Ci się wiedzie Babo nad Babami!
Wiewi
wszystkiego najlepszego!!! icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
użytkownik usunięty
CYTAT(użytkownik usunięty @ Fri, 18 May 2012 - 15:47) *
cytowany post usunięto

Dobrze, że ktoś to napisał przede mną... icon_wink.gif bo to moje nieustające życzenie da Ili icon_smile.gif

Ila, jesteś wspaniałą kobietą. Życzę Ci spełnienia marzeń i dużo życzliwości wokoło.
moko.
Ila,
Wszystkiego co najlepsze!
April.
Sto lat w szczęściu, zdrowiu i urodzie icon_smile.gif
ściskam urodzinowo !
wiewiórczak
Zdrowia i radości z życia.
I po prostu bądź!
Adriannna
Sto lat i ode mnie icon_smile.gif

Niech ci sie szczesci!
agrafkaa
100 lat brawo_bis.gif brawo_bis.gif
rtonka
Wszystkiego najlepszego!!!
paulap
To jeszcze raz ode mnie stolatów moc. Z tą dziewczynką to niegłupi pomysł icon_mrgreen.gif
malgosia1968
Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam!!!!!!!
spełnienia marzeń !!
Kaczuszka3Kaczorki
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif Samych slonecznych dni brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Filip_inka
STO LAT!!! brawo_bis.gif
anetadr
IluÅ›!

Serdeczności icon_smile.gif

Aneta
Ewelinek
Ilonko, wszystkiego najlepszego!!!!
Ila
Dziekuje Wam wszystkim bardzo za pamiec, zyczenia i cieple slowa icon_smile.gif

Edi, niestety nie 15 37.gif I nie bardzo wiem, z czego mam sie cieszyc..
Zastanawiam sie, czy zmeczenie to oznaka starosci? Bom padnieta ostatnimi dniami bardzo.

Rosa z ta slicznoscia to Cie ciut ponioslo icon_mrgreen.gif Juz myslalam usilnie, czy rozwodzic sie mam i szukac slicznosci? 29.gif

No i oczywiscie dziewczynke to juz sobie Kochane moje darujcie nienie.gif Dobrze jest, jak jest 31.gif


Helena
Jeszcze ode mnie na sam koniec dnia wszystkiego naj icon_smile.gif
Agnes-3
Ila wszystkiego naj naj brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
monilka
Ila masz jeszcze raz, a co! Sto laty same. Zawsze wyglądaj tak młodo jak wyglądasz (oczywiście, że zazdroszczę) i dziewczynka musi być. Wszak to portal maluchy. Wielodzietność jest wskazana icon_mrgreen.gif Duszka na zlocie na dziewczynkę namówimy;). I wszystkiego o czym marzysz: super wakacji, legsów po szyję, czy niewiadomoco. Niech Ci się wszystko spełni icon_biggrin.gif
e_Ena
To jeszcze ja ściskam na koniec icon_smile.gif. Wszystkiego najlepszego!!!
Dabriza
Najlepszego w obfitości!!!!!!!!!!!!!!
Edi Zet :)
CYTAT(Ila @ Sat, 19 May 2012 - 00:18) *
Dziekuje Wam wszystkim bardzo za pamiec, zyczenia i cieple slowa icon_smile.gif

Edi, niestety nie 15 37.gif I nie bardzo wiem, z czego mam sie cieszyc..
Zastanawiam sie, czy zmeczenie to oznaka starosci? Bom padnieta ostatnimi dniami bardzo.

Ila, masz się cieszyć icon_smile.gif Jesteśmy w tym samym wieku i wiesz, gdyby nie ta moja ciąża to moja radość z tego że niedługo dzieci same sobie przysłowiowy tyłek zabezpieczą, by była większa i bym była bardzo spokojna, czekała na stabilność dnia, przewidywalność i nic-nie-robienie icon_smile.gif Wiesz o co mi chodzi, o to że dzieci odchowane, same sobie kanapki zrobią, umyją się, zajmą się czymś i nic już mi nie wyskoczy (a niestety 4.08.2012 wyskoczy). Chciałabym już z tymi maluchami być na finiszu.....
Arwena.
Ilko, wszystkiego naj naj! Åšciskam CiÄ™ serdecznie icon_smile.gif
Ida.dorota
Ja też przyłączam się do życzeń icon_smile.gif .
paulap
CYTAT(monilka @ Fri, 18 May 2012 - 23:24) *
Duszka na zlocie na dziewczynkę namówimy;).


no właśnie. Wszak Amania też się kiedyś zarzekała. I proszę. Jakiego cudnego Antoniego mamy icon_smile.gif Tak więc dla Was malutka dziewczynka będzie idealna icon_lol.gif
monte
Ilu, ściskam Cię mocno urodzinowo, samych pomyślności i spełnienia marzeń. Sto lat!
Silije
Ila wielu lat życia w radości w realu i na forum icon_wink.gif
Zdrowia i miłości dla wszystkich co cię otaczają.
Ewcia!
IluÅ›, sto lat!
Niech Ci siÄ™ darzy!
Ila
Jeszcze raz bardzo wszystkim dziekuje icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.