To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Malutkie miejscowości bez tłumów i straganów, zna ktoś ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

nati80
Na pewno ktoś zna jakąś mieścinkę mniejszą od Gąsek i Grzybowa, chcielibyśmy spędzic wakacje nad morzem bez straganów i tłumów.
Istnieje wogóle coś takiego?
truska
Moze Ostrowo icon_smile.gif
mazia
Na 100% Karwieńskie Błoto II. Rewelacja. a w razie nagłej potrzeby straganowej - Karwia w odległości 1, 5km laskiem lub plażą.
MamaJulki
my byliśmy w zeszłym roku w Karwi właśnie - tam rzeczywiście tętni życie turystyczne choć też to malutka mieścina z jedną główną ulicą
ale do Karwieńskiego Błota chodziliśmy własnie na spacerki i potwierdzam, że jest to totalne zadupie
Agnes-3
Bornholm 06.gif
amore
Zdecydowanie Swarzewo,mała miejscowość letnia -bez straganów a do Władysławowa czy Helu niedaleko.
agnese
też polecam Karwieńskie błota II
byłam 3 razy w tym samym miejscu ( w tym 2 razy z dzieckiem) i było super, mógł spokojnie biegać po plazy bez obaw ze go stracimy z oczu w tłumie ludzie bo tam pojedyncze jednostki plażowały, plaża czysta

uwielbiam to miejsce i jak zdecydujemy się na wakacje nad morzem to tam:)
Blaszka12345
polecam Łukęcin tam byliśmy 3 lata temu trzy knajpki na krzyż i dwa straganiki . super
nati80
Dziękuję za wszystkie propozycje icon_smile.gif na przyszły rok się przydadzą. W tym roku jednak zdecydowaliśmy się [edit: administrator] Udanych wakacji wszystkim życzymy bez zapachu frytek icon_smile.gif !
Ika
Nati80 - bardzo proszę o zaprzestanie kryptoreklamy, w przeciwnym razie kolejny Twój nick zostanie zbanowany. Ponadto każdy post z nazwą tej miejscowości zostanie edytowany/skasowany.
nati80
Nie rozumiem dlaczego? Nazwy innych miejscowości nie są kasowane ! O co tu chodzi ???
Ika
O to, ze kryptoreklama jest zabroniona.

Logujesz się wyłącznie po to, żeby reklamować to konkretne miejsce. Wszystkie Twoje posty tego dotyczą, na tym i poprzednim (zbanowanym) nicku. Piszesz, że mieszkasz w tej miejscowości i polecasz ją na wakacje, a później piszesz, że prosisz o radę gdzie pojechać - rady podsumowujesz, że dzięki, może w przyszłym roku, bo na razie decydujesz się na rewelacyjną miejscowość - i tu pada znowu nazwa. Daruj, nie łapiemy się na tak grubymi nićmi szyte kryptoreklamowanie icon_smile.gif

Na tym forum polecać mogą tylko stali, aktywni użytkownicy, a nie ktoś, kto zaczyna swoją bytność tutaj od polecania swoich usług.
sq8jlx
W tamtym roku byliśmy w Karwi ale ja lubie stragany i w ogóle i strasznie żałuję że nie udało mi się spotkać z ewitą 77 i MamąJulki ale mam pamiąkowe zdjęcie ławeczki z nickami dziewczyn i swoim icon_smile.gif
MamaJulki
CYTAT(sq8jlx @ Tue, 22 May 2012 - 12:07) *
W tamtym roku byliśmy w Karwi ale ja lubie stragany i w ogóle i strasznie żałuję że nie udało mi się spotkać z ewitą 77 i MamąJulki ale mam pamiąkowe zdjęcie ławeczki z nickami dziewczyn i swoim icon_smile.gif


z łezką w oku wspominam zeszłoroczne wakacje, tego lata inne mamy priorytety...
katarakta
Tez bylam dwa lata temu w Karwi. Wszedzie blisko. Cichutko. Lasek. Plaza.
Ulinka
Pomorze środkowe. Jest tu naprawdę wiele małych spokojnych miejscowości z ładnymi plażami , np: Dąbkowice, Bobolin, Łazy (Troszke większe), Wicie, Radziskowo, Rusinowo (ale tu troszkę dalej do morza jest) 06.gif
zauroczona
Jeśli chodzi o małe kameralne miejscowości to osobiście mogę polecić Łazy:) Stragany są, ale z owocami/warzywami/ pieczywem, jest gdzie zjeść coś dobrego i taniego no i..nie jest to popularna miejscowość, więc są miejsca na plaży w których w odleglości 100 m od Ciebie nie ma nikogo:) Wszystko zależy też od tego jaki rodzaj wypoczynku preferujecie, tzn czy namiot/przyczepa, czy kwatery:) Tak czy siak, bez wzgedu na wszystko- polecam:) Z racji dużych przestrzeni i braku cienia(jeśli zdecydujecie się na plażowanie, to jest to nieuniknione) polecam zaopatrzyć się w kostiumy kąpielowe dla dzieciaczków chroniące przed promieniami UV, [spam - post edytowany przez administratora], bo po co potem siedzieć w pensjonacie, skoro można poużywać słońca z umiarem:)
dunnia
Ja polecam Chałupy - dużo mniej ludzi na plaży, niż we Władysławowie - byliśmy ostatnio ze znajomymi parami, "dzieciatymi" icon_smile.gif Wystarczyło ulokować się kawałek dalej od wejść na plażę i można było mieć dzieciaki cały czas na oku, bo wokół mało ludzi icon_smile.gif
ewela
Pleśna
Wicie
polecam:-) bylam, sprawdziłam, wracam
okruszek
CYTAT(dunnia @ Fri, 20 Jul 2012 - 11:49) *
Ja polecam Chałupy - dużo mniej ludzi na plaży, niż we Władysławowie - byliśmy ostatnio ze znajomymi parami, "dzieciatymi" icon_smile.gif Wystarczyło ulokować się kawałek dalej od wejść na plażę i można było mieć dzieciaki cały czas na oku, bo wokół mało ludzi icon_smile.gif

też polecam icon_smile.gif, mieszkam tu i jak chcecie wiedzieć jakieś info to piszcie-chętnie pomogę
aniakg
ja polecam Pustkowo pomiędzy Rewalem a Pobierowem, jeździmy tam od 10 lat, a tym roku też się wybieramy, mimo żę nasze młdosze bedzie miało w porywach 3 miesiące.
agnese
podbijam temat - szukam miejscowości małych, bez kramików itp, ale by jednak było blisko do morza (nie Zatoki) i przestrzeń na plaży - coś w stylu Karwieńskich Błot - jak ktoś zna
a jakby to było do 50 km do Łeby to w ogóle bosko - ale inne dalsze też rozważymy icon_razz.gif
sprawdzone i nie zabijające ceną kwatery też mnie interesują icon_smile.gif
Malutsia
Też szukam czegoś na te wakacje, ale żeby było tanio za nocleg i ogólnie ceny żeby były niskie:) O ile w ogóle jest taka możliwość nad polskim morzem...
Kucharz
CYTAT(agnese @ Wed, 11 Jun 2014 - 23:48) *
podbijam temat - szukam miejscowości małych, bez kramików itp, ale by jednak było blisko do morza (nie Zatoki) i przestrzeń na plaży - coś w stylu Karwieńskich Błot - jak ktoś zna
a jakby to było do 50 km do Łeby to w ogóle bosko - ale inne dalsze też rozważymy icon_razz.gif
sprawdzone i nie zabijające ceną kwatery też mnie interesują icon_smile.gif

W zeszłym roku byłem w Dębkach, to jest niedaleko Błot i do Łeby 60 km. Nie wiem tylko, czy spełni Twoje wymagania, bo tam są dwie główne ulicy z kramikami właśnie i gastronomią. Ale za to plażę masz przecudowną - szeroką, piaszczystą, bez tłumu.
A jeśli zależy Ci na typowej głuszy, to nieopodal jest Kopalino - dwa sklepy na krzyż, cisza, spokój, emeryci z kijkami. Tam byłem z kolei dwa lata temu, ale było dla mnie zbyt odludnie, no i plaża malutka. Dlatego zdecydowanie wygrały Dębki. W tym roku zaś będą Rowy.
amore
Kuźnica,Swarzewo.spokojne miejscowosci.Jastarnia tez ,ale kramiki z pirdöłkami sä niestety.
Agula9
CYTAT(agnese @ Wed, 11 Jun 2014 - 23:48) *
podbijam temat - szukam miejscowości małych, bez kramików itp, ale by jednak było blisko do morza (nie Zatoki) i przestrzeń na plaży - coś w stylu Karwieńskich Błot - jak ktoś zna
a jakby to było do 50 km do Łeby to w ogóle bosko - ale inne dalsze też rozważymy icon_razz.gif
sprawdzone i nie zabijające ceną kwatery też mnie interesują icon_smile.gif


Podłączę się i okolice podobe, możecie coś polecić?

Okruszek możesz coś fajnego i niedrogiego polecić?? Jak coś pisz na priv
Irenka.
Podbijam- jak to wygląda teraz? Miejscowości się rozwijają, może poczytam jakieś wnioski i spostrzeżenia z ubiegłorocznych wakacji? My byliśmy w Ustroniu Morskim, niby spoko (pomijając pogodę, zimno było akurat w tym tygodniu straszliwie), ale coś mi w tej miejscowości nie pasowało.
Dąbki? No podpowiedzcie, pliss..
Agalu
CYTAT(Irenka. @ Wed, 10 Feb 2016 - 12:36) *
Podbijam- jak to wygląda teraz? Miejscowości się rozwijają, może poczytam jakieś wnioski i spostrzeżenia z ubiegłorocznych wakacji? My byliśmy w Ustroniu Morskim, niby spoko (pomijając pogodę, zimno było akurat w tym tygodniu straszliwie), ale coś mi w tej miejscowości nie pasowało.
Dąbki? No podpowiedzcie, pliss..


Karwieńske Błota II nadal bez straganów ,kramików itp. spokojnie no i piękna plaża ,bardziej zaludniona niż parę lat temu ale i tak zdecydowanie mniej ludzi niż np. w Karwii ,Władysławowie itp.
Polecam icon_wink.gif
Trio
A jak analogicznie takie miejscowości tylko za granica, u nas to juz chyba wszędzie tłok, choć ja jeszcze na obrzeżach krynicy wynajmowałam do centrum nie chodziłam, tylko plaża kwatera sklep, a na plaży pusto po brzegach. Za granice mam chec w tym roku, tylko ciekawe czy w ostatniej chwili coś znajdę, najlepiej kwaterę nie hotel.
maminkowa
CYTAT(Trio @ Wed, 29 Jun 2016 - 15:15) *
A jak analogicznie takie miejscowości tylko za granica, u nas to juz chyba wszędzie tłok, choć ja jeszcze na obrzeżach krynicy wynajmowałam do centrum nie chodziłam, tylko plaża kwatera sklep, a na plaży pusto po brzegach. Za granice mam chec w tym roku, tylko ciekawe czy w ostatniej chwili coś znajdę, najlepiej kwaterę nie hotel.


Ja tam ścierpię te straganiki, byle ładna plaża była i nie było zbyt tłoczno, bo niestety, ale teraz nawet najmniejsza wieś jak tylko odkrywa potencjał wakacyjny, to wkraczają do akcji stragany. Już się z tym pogodziłam, dla mnie wazniejsze zeby nie była to miejscowosc stricte turystyczna, bo wtedy jednak te tłumy są masakryczne. A za granicą też pewnie da się takie miejsca znaleść, ale wydaje mi się, zę trudniej. Natomiast wiem na pewno ze nawet w popularnych miejscach mozna znaleźć ciche nieeksplorowane plaże, zatoczki czy wysepki, po prostu czasem trzeba przejsc sie kawałęk dalej niz 100 metrów do najblizszej plazy icon_wink.gif
szpilka1
Też nie znoszę tłumów i kramików, a na plaży parawaningu, przez który człowiek nawet przejść plażą nie może spokojnie. Baltyk jest super, ale przed sezonem albo po. Tylko co, jak człowiek musi na urlop w czasie wakacji, bo potem już szkoła się zaczyna... My od dwóch sezonów jeździmy za granicę. W dwie rodziny, na dwa auta. Kwater szukamy trochę w ustronnym miejscu, żeby mieć spokój i naprawdę wypocząć. Dzieciaki maja raj. Dorośli zresztą teżicon_smile.gif Najlepiej mieć sprawdzone biuro, wtedy wakacje to czysta przyjemność i zero rozczarowań.
Ratatam
Szpilka - robimy tak samo. Niestety, ale wczasy w Polsce bywają mega drogie - w tej cenie można sobie pozwiedzać ciekawsze miejsca. To nie znaczy, że nie odpoczywamy w Polsce, bo raz właśnie jedziemy gdzieś u nas, a raz gdzieś zagranicę.

A tu jak ktoś się rozgląda za biurami podróży: https://info.rp.pl/temat/984572.html - ranking z tego roku. Właśnie dlatego wolę wynająć domek przez taki Interhome, niż kupować superorganizowaną wycieczkę w biurze, które może w trakcie urlopy zbankrutować. icon_smile.gif A takie sytuacje są przecież co roku w mediach.
Trio
No właśnie sporo cennych uwag tu rzuciliście dzięki, patrzyłam na ten ranking biur podróży i widzę Interhome (znajoma mówiła mi że od nich zamawiała kwatery).
gutek90
Również polecam Karwię. Jestem tam co roku icon_smile.gif Zdecydowanie spokojnie i przyjemnie icon_smile.gif
MaciejEm
w województwie zachodniopomorskim gmina rewal
Morska Kraina nad morzem
Zapraszamy do spokojnej małej nadmorskiej miejscowości Białogóra. Jesteśmy rodzinnym ośrodkiem wypoczynkowym. Dysponujemy komfortowymi domkami Morska Kraina oraz pokojami gościnnymi Wittenberg. Posiadamy certyfikat "Obiekt Przyjazny Dzieciom" organizujemy wysokim sezonie ANIMACJE DLA DZIECI. Zachęcamy do skorzystania z PAKIETÓW PROMOCYJNYCH szczegóły oferty oraz informacje o naszych obiektach znajdą Państwo na Odwiedź moją stronę kontakt telefoniczny 606 409 114 Zapraszamy, będzie nam miło Państwa gościć!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.