To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pediatry, alergologa, dermatologa ... cudotwórcy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gremi
Hej
Mam córkę z AZS. Jej stan jest kiepski i od ponad pół roku nie było poprawy. Zaczęło się to jakieś 1,5 roku temu i jest coraz gorzej. Testy alergiczne nie wykazują żadnej alergii, smarujemy małą systematycznie, leki bierze w zasadzie nieustannie i nic. Zaczęłam szukać u niej pasożytów, grzybów i innych możliwych przyczyn. Wyszły u niej lamblie ale nasza pediatra nie chciała jej przeleczyć ze wszystkich pasożytów bo te w badaniach nie wyszły. Potrzebuję lekarza który kompleksowo by ją przebadał w tym kierunku i oczywiście wytępił co trzeba. Nie wiem do kogo się udać i gdzie szukać pomocy. Pomóżcie proszę. Znacie jakiegoś lekarza który mógłby jej pomóc?
Fiona89
U nas Nikolka też ma AZS i skazę białkową. Chodzimy do dr Witkowskiej na ul. Jaskółczej. Ja jestem zadowolona, chociaż chodzimy dopiero od pół roku. W sumie całą skórę wyleczyła nam pediatra i dobrała mleko. U alergologa teraz walczymy co naprawdę jest powodem, przepisuje leki. No i kontroluje nas. Wcześniej ja chodziłam do tej Pani doktor z astmą i alergią.
walizka
gremi, jak sobie poradziłaś z robalami?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.