To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

opisy co warto kupić a co nie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

asqa
W ramach akcji dostaliśmy od firmy paczuszkę wraz z płynem do mycia butelek i smoczków. Na początku byłam nim zachwycona ,jednak szybko mój entuzjazm opadł.Ponieważ po umyciu butelki czytając etykietkę okazało się ze potrzebuje stelilizatora . Zrobiłam to w staromodny sposób i wyparzyłam w garnku. Niestety osad z soczku z marchewki nadal był na buteleczce. Osobiście uważam że płyn jest dobry dla rodziców maluszków na samym mleczku a nie na rozszerzonej diecie.
Wady;
-zbyt wodnisty
-bardzo lejÄ…cy siÄ™ z butelki bez pompki
-brak opisu na opakowaniu jaka ilośc jest potrzebna do umycia butelki
-użycie stelilizatora
-cena
Zalety;
-kolor zacheca do kupna
-Å‚adnie siÄ™ pieni przy uzyciu szczoteczki
-wykonany z natualnych składników
-obojetne pH
-delikatny dla skóry
-znana marka
-delikatny zapach.

Dorotka25
ale o co chodzi?
Tuni
Dorotko, cierpliwości.
Pewnie niedługo się dowiemy 06.gif
Dorotka25
Mnie oprócz tego, co to za magiczny płyn, jeszcze bardzo ciekawi, co to jest "stelilizator"...?
dankin-82
CYTAT(Dorotka25 @ Fri, 18 May 2012 - 21:39) *
ale o co chodzi?



a może o reklame icon_wink.gif




CYTAT(Dorotka25 @ Sat, 19 May 2012 - 12:41) *
Mnie oprócz tego, co to za magiczny płyn, jeszcze bardzo ciekawi, co to jest "stelilizator"...?



pewnie literówka
Dorotka25
literówka dwa razy? czy raczej zabieg celowy?
dankin-82
mnie aż dziwi że ten wątek sobie tu jeszcze wisi, serio
Dorotka25
mnie też, ale sądzę, że po prostu użytkownik jest pod obserwacją icon_wink.gif....
Agnieszka AZJ
W sumie trudno uznać go za reklamę, skoro nikt nie wie, o co w nim chodzi 06.gif Takie kuriozum forumowe, niech sobie wisi icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.