To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bylam w Krakowie :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Adriannna
Od tej niedzieli do nastepnej soboty bede w Krakowie i tak sobie pomyslalam, ze wartoby bylo taka okazje wykorzystac i spotkac kilka Krakowianek. W chwili obecnej trudno mi umawiac sie na konkretny dzien. Wiem, ze w ciagu tego tygodnia planujemy wypad do Zakopanego no i poza tym chcemy troche pozwiedzac, pokazac dzieciom smoka wawelskiego itp.icon_smile.gif Mysle jednak, ze uda mi sie wygospodarowac jakas godzine, dwie na wspolne wypicie czegokolwiek i poplotkowanie.

Od razu stawiam warunek - spotkac sie jedynie moge w okolicach Starego Rynku. Nie znam Krakowa w ogole, bedziemy mieszkac przy Rynku i nie ukrywam nie chcialabym sie stamtad zbytnio oddalac. Wybor lokalu pozostawiam oczywiscie wam. icon_smile.gif

Ktos chetny?
anax
to ja pierwsza icon_smile.gif
maminka43
Druga!
Adrianno-też chciałabym Cię poznać!
Może spotkamy się w ''Bazylii'',to zaraz koło Wawelu...i od rynku też dosyć blisko(pracuję tam i Maluchy rabat mają) icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Hermia
Ja też chętna, ale proszę dajcie mi znać sms-em, bo ja czasem na mojej wsi netu nie mam.
e_Ena
ja też chętna, byleby to nie było jutro blagam.gif blagam.gif blagam.gif bo mam I-szą Komunię córki.
Mućka
Też się zgłaszam icon_smile.gif
Barrrdzo chętnie z tym że w tygodniu to raczej po pracy od 17 jestem wolna.
ale sie dostosuję w miarę możliwości 06.gif
Adriannna
Ale fajnie icon_biggrin.gif

No dobra to juz wiemy, ze ma byc po 17.00.

Ena - jutro na pewno nie, my bedziemy dopiero w drodze do was icon_smile.gif

Maminko - jesli reszta dziewczyn stwierdzi, ze to dobre miejsce na spotkanie to jestem jak najbardziej za. Mnie osobiscie znizki dla dzieci nie interesuja bo prawdopodobnie przybede bez nich. W innym razie w ogole sobie z wami nie pogadam. Chyba, ze wszystkie macie ochote na spotkanie razem z naszymi pociechami to sie dostosuje icon_smile.gif
blaire
Adrianno, maminka mówi o zniżkach dla forumowiczów maluchy.pl, nie o maluchach-dzieciach. icon_wink.gif
Adriannna
Dzieki za oswiecenie 06.gif

Alez jestem domyslna 37.gif

Jutro bede caly dzien w drodze, wieczorem spotkam sie na momencik z Anax, ona w razie czego ma namiary na mnie tak wiec bedziemy w kontakcie. Postaram sie w poniedzialek pojawic na forum i wtedy mam nadzieje uda nam sie konkretnie umowic icon_smile.gif
anax
Donoszę że Adrianna dotarła do Krakowa i odebrała co miała obiecane icon_smile.gif

Ja nie pracuję więc odpowiada mi każdy dzień.Napiszcie tylko czy będziecie z dzieciakami czy nie.
OLA77
ja też chętna na spotkanie. Dziecia zabrać muszę- wyjścia nie mam.
Adrianna chyba pamiętasz, ze mam coś Twojego?icon_smile.gif
e_Ena
CYTAT(anax @ Sun, 20 May 2012 - 22:37) *
Donoszę że Adrianna dotarła do Krakowa i odebrała co miała obiecane icon_smile.gif


super icon_smile.gif
To teraz czekamy na konkretny termin icon_smile.gif. Ja we wtorek mogę o każdej porze icon_wink.gif, od środy popołudniu. Będę raczej bez dzieci.
Gruszka
Jak ustalicie jakis termin to postaram się dostosować. Po 17 moge być w każdy dzień icon_smile.gif
skanna
CYTAT(Sam @ Mon, 21 May 2012 - 16:07) *
też się piszę na spotkanie icon_smile.gif
Może środa? w Bazylii?



Przeczytałam "w Brazylii" i się zdziwiłam, czy Adrianna zmieniła zdanie i zaprasza do siebie icon_razz.gif
anax
Dobra to może ustalmy termin.
Sroda 17,00 jestem za

Wiola mam nadzieję że w końcu dotrzesz na spotkanie.To może i ja wezmę moją Królewnę to się dziewczyny będą mogły razem pobawić.
OLA77
no ja też mam nadzieję, choć coś mnie łapie:( Karolinę weż to moja się nie będzie nudziła.
Adriannna
O widze, ze sa jakies konkrety - super! Skoro bierzecie dzieci to zobacze, moze i ja ktoras z moich dziewczyn w takim razie przyprowadze, pewnie szybciej Sophie bo Noemie mi nie da zyc. Zobacze najpierw jakie plany moi rodzice maja i czy beda mogli zajac sie ewentualnie mlodsza.

Czyli wstepnie jest sroda, 17.00, Bazylia.

Ola, pamietam, pamietam icon_wink.gif

Skanna - oczywiscie, ze do siebie rowniez zapraszam! A tak swoja droga zastanawiam sie czy kiedykolwiek tak sie stanie, iz jakas foremka mnie na tym moim "koncu swiata" odwiedzi...
OLA77
CYTAT(Adriannna @ Tue, 22 May 2012 - 01:13) *
O widze, ze sa jakies konkrety - super! Skoro bierzecie dzieci to zobacze, moze i ja ktoras z moich dziewczyn w takim razie przyprowadze, pewnie szybciej Sophie bo Noemie mi nie da zyc. Zobacze najpierw jakie plany moi rodzice maja i czy beda mogli zajac sie ewentualnie mlodsza.

Czyli wstepnie jest sroda, 17.00, Bazylia.

Ola, pamietam, pamietam icon_wink.gif

Skanna - oczywiscie, ze do siebie rowniez zapraszam! A tak swoja droga zastanawiam sie czy kiedykolwiek tak sie stanie, iz jakas foremka mnie na tym moim "koncu swiata" odwiedzi...

ja jestem chętna jechać na ten Twój koniec świata:)
Fragosia
Dobrze doczytałam? W środę o 17.00 w Bazylii, a to moze ja też dotrę.

Adrianno, uwazaj bo chętnych na zlot u Ciebie jest coraz więcej 29.gif
Adriannna
...no wlasnie i na tych checiach sie zwykle konczy icon_wink.gif
maminka43
Ok.''Bazylia''jest na ul.Stradomskiej 13,w podwórzu icon_biggrin.gif Po prawej stronie idąc od Wawelu,jakieś 150m.
Jak planujecie z dziećmi to zarezerwuję dla nas drugą salę,tam mamy tablice do malowania,zabawki i takie tam...
Chyba,ze wolicie na ogródku posiedzieć? icon_wink.gif
Szkoda,że w środe jestem w pracy to tylko się dosiądę na trochę,bo jakb dziś to wzięłabym Kubę ze sobą i posiedziała dłużej...
Ale może być jutro,obyście tylko były! icon_biggrin.gif
anax
CYTAT(Fragosia @ Tue, 22 May 2012 - 11:50) *
Adrianno, uwazaj bo chętnych na zlot u Ciebie jest coraz więcej 29.gif


To ja też chcę a co..
anax
To co dziewczyny do zobaczenia o 17 icon_smile.gif
Adriannna
No ja mam nadzieje! Przychodzic, przychodzic! 08.gif
OLA77
ja będę choć kaszle mnie i mam katar, ale nie moge przegapić takiej okazji:)
okko
Ojejciu szkoda ze nikt mi nie dał znac ja ostatnio nie mam czasu na net za bardzo- załuje ogromnie icon_sad.gif Wybrałabym sie na 100% gdybym wiedziła o spotkaniu icon_sad.gif
Adriannna
Szkoda Okkko, ze nie wiedzialas :(Byloby mi niezwykle milo mogac rowniez ciebie poznac osobiscie.

Dziewczynom, ktore sie pojawily bardzo dziekuje za przybycie. Wszystkie jestescie baaaaardzo faaaaaaaaaaaajne 06.gif
e_Ena
Okkko, szkoda icon_sad.gif. Następnym razem wysyłam Ci smsa icon_smile.gif

Ja też dziękuję za fantastyczne spotkanie icon_smile.gif. Bardzo się cieszę, że miałam okazję Cie poznac Adrianno, Ole, no i zobaczc znowu stare dobre maluszanki krakowianki icon_razz.gif
Gruszka
Noooo ja utknelam w drodze do Was na odcinku krolewskiej... Zwróciłam na pl. inwalidów bo ten kawałek zajął mi 40 minut... Strasznie żałuje i zazdroszczę spotkania.
Mućka
bardzo mi przykro że nie dotarłam icon_sad.gif
strasznie późno dzisiaj wyszłam 32.gif
maminka43
Bardzo miło było się z Wami zobaczyć!
Szkoda,że na tak króciutko mogłam dołaczyć.
I bardzo,bardzo się cieszę,ze mogłam poznać i uściskać Adriannę icon_biggrin.gif i Olę icon_biggrin.gif
Musimy spotkać się rychło ponownie,ale w taki dzień żebym wolne miała icon_wink.gif bo tak w biegu to nie rozmowa 21.gif
anax
Ja też się cieszę że spotkanie się odbyło i mogłam was znowu zobaczyć.Dobrze że nas nie wyrzucili za zachowanie naszych dziewczynek icon_rolleyes.gif
Fragosia
Wczoraj nie miałam neta, ale dzisiaj juz spiesze donieść, iż czuję się wyrózniona bo poznałam obie córeczki Adrianny.
Wszystkie 3 urocze i piekne - co oczywiscie było juz widac na zdjęciach wstawianych wczesniej.

Miło było Was wszystkie zobaczyć. Anax nie masz się co przejmować, uważam że im głośniej były dziewczynki
tym większą robiły reklamę lokalowi który od teraz może sobie wpisać na stronie: lokal przyjazny dzieciom icon_smile.gif

Pozdrawiam i do następnego razu.
anax
CYTAT(Fragosia @ Thu, 24 May 2012 - 09:23) *
Wczoraj nie miałam neta, ale dzisiaj juz spiesze donieść, iż czuję się wyrózniona bo poznałam obie córeczki Adrianny.
Wszystkie 3 urocze i piekne - co oczywiscie było juz widac na zdjęciach wstawianych wczesniej.


Pozdrawiam i do następnego razu.


To ja Ci powiem że ja pierwsza dziewczynki poznałam 08.gif
okko
Ale jestem na was zła :foch: ze mi nie dałyscie znac- taka okazja nie tylko babskiego spotkania ale i poznania uroczych Brazylijek mnie omineła- nastepna sie pewnie niepredko zdarzy a do Hameryki sie nie wybieram icon_sad.gif
anax
CYTAT(okkko @ Fri, 25 May 2012 - 23:36) *
Ale jestem na was zła :foch: ze mi nie dałyscie znac- taka okazja nie tylko babskiego spotkania ale i poznania uroczych Brazylijek mnie omineła- nastepna sie pewnie niepredko zdarzy a do Hameryki sie nie wybieram icon_sad.gif

Ojej nie gniewaj się nienie.gif skąd mogłyśmy wiedzieć że nie czytasz maluchów.
Adriannna
Krakowainki kochane....kto mnie poratuje?!?!?

Wczoraj wybralismy sie do Galerii Krakowskiej, moj tato postanowil zabrac ze soba Sophie na kulki (to na I pietrze jest) no i niestety przez nieuwage zapomnial, iz Sophie na te kulki dotarla z nim w bluzie. Oczywiscie opuscili Galerie bez niej, a gdy sobie przypomnieli, plac zabaw byl juz zamkniety. Tato chcial dzis to odebrac ale...mamy Zielone Swiatki przeciez, wiec wiadomo...

Nie ukrywam, zal mi bardzo tej bluzy. Kupilismy ja u nas w BR, jest idealna na nasza pogode, bo nie za ciepla...no i nie byla tania icon_sad.gif Czy ktoras z was nie bedzie sie przypadkiem jutro znajdowala w okolicach Galerii i nie zechcialaby dla mnie tej bluzy odebrac, a potem przeslac? Ja wszelkie koszty pokryje oczywiscie, dojazdu do Galerii, wysylki, nawet straconego czasu icon_wink.gif Naprawde, gdyby ta rzecz nie byla dla mnie tak wazna nie zawracalabym nikomu glowy.
anax
hej ada właśnie doczytałam.Ja będę w okolicy jutro po południu to mogę tam podejść.Tylko napisz mi jak wyglądała bluza jaki miala kolor i rozmiar czy była wkładana czy rozpinana no szczegóły albo najlepiej zdjęcie icon_smile.gif

znalazłam do nich tel.To możesz zadzwonić rano albo jak wolisz ja zadzwonię i zapytam czy jeszcze jest ta bluza. 502 382 825
ja mogła bym tam być koło 15,00 lub 17,00
Mućka
jakby Anax nie dała rady jestem koło galerii codziennie..
Adriannna
CYTAT(anax @ Sun, 27 May 2012 - 16:31) *
hej ada właśnie doczytałam.Ja będę w okolicy jutro po południu to mogę tam podejść.Tylko napisz mi jak wyglądała bluza jaki miala kolor i rozmiar czy była wkładana czy rozpinana no szczegóły albo najlepiej zdjęcie icon_smile.gif

znalazłam do nich tel.To możesz zadzwonić rano albo jak wolisz ja zadzwonię i zapytam czy jeszcze jest ta bluza. 502 382 825
ja mogła bym tam być koło 15,00 lub 17,00


Anax, wysylam pw icon_smile.gif

I dziekuje za odzew dziewczyny icon_smile.gif
anax
Adrianno mam bluzę.Podaj adres na pw to jutro wyślę. icon_smile.gif
Adriannna
icon_biggrin.gif

Nawet nie wiesz jak sie ciesze.

Prosze wyslij to pod adres:

Adrianna Lasota
Okopowa 16
78-100 Kolobrzeg

Prosze, jak wyslesz przeslij mi numer konta i podaj ile mam przelac pieniedzy (mozesz smialo liczyc wszystko 06.gificon_biggrin.gif Tak jak napisalam juz wczesniej, przesylka, koperta, dojazd, poswiecony czas itp.

Dziekuje, dziekuje, dziekuje jeszcze raz!

Sciaskam!
A.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.