To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mei Tai czy Manduca?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

amania
Co wybrać? Które wy macie i polecacie?
Z Manducą się nigdy bliżej nie zapoznałam, widziałam tylko na zdjęciach.
MT pożyczyłam żeby wypróbować i mi się podoba. Ale może gdybym wypróbowała Manducę, to MT już by mi się tak nie podobał.
No jeśli MT, to jaki? Myślałam, że wszystkie są takie same (tzn. identycznie uszyte), a tu okazuje się, że oprócz kolorów i materiałów, różnią się też nieco kształtem.
Czyli jeśli MT, to jaki konkretnie i gdzie go kupić?
Pomóżcie proszę, bo sama nie jestem w stanie zdecydować.

ps. Aha, Antoś za moment skończy 10 miesięcy (bo może to ma znaczenie).
amania
Nikt mi nie pomoże??
truska
Ja miałam tylko MT i byłam zadowolona 06.gif
cath
Ja też mam tylko Mietka i zdecydowanie mogę go polecić.
amania
A jakie miałyście? Tzn. gdzie kupowałyście?
monte
Ja mam świetny MT (z manducą nie miałam nigdy kontaktu), a nawet kilka, ale jeden polecam szczególnie. Chcesz? Dam Wam i będziecie sobie używać, ile tylko zechcecie, ponieważ nie planuję więcej dzieci w nim nosić. Chyba, że dotrwa do wnuków. icon_wink.gif
amania
No pewnie, że chcę! Tzn. chętnie go kupię, o ile nie ma damskiego ubarwienia icon_wink.gif
monte
Ubarwienie ma bardzo klasycznie damskie - Chanel się kłania - biało-czarny, dwustronny icon_wink.gif.
Długość pasów taką, że Jarek spokojnie nosił Sonię (Nadia nie dawała się właściwie tak bezpardonowo krępować diabel.gif ), ja też sobie radziłam.
Produkcja Tulikowa, swojego czasu, moim zdaniem, najlepsze MT w Polsce. Nie ma żadnych "nowoczesnych" usprawnień/udziwnień (kieszonek, kapturków, troczków), taki classic, miękkie wyściełane ramiona i solidne siedzisko, to wszystko.

Wolałabym go pożyczyć Wam w długą dzierżawę, niż sprzedać, bo mam ogromny sentyment i chciałabym go mieć na wieki, ale kto ma w nim podróżować, jeśli nie Antoni.
Wyślę Ci kilka zdjęć, zobaczysz, czy Wam się spodoba.
MamaJulki
ja mam półhybrydę szytą przez panią z Wrocławia - namiary dostałam na spotkaniach w klubie kangura
nosiliśmy oboje i sprawdziło się super, pewnie w lecie się jeszcze przyda no i jak najmłodsza córa podrośnie 04.gif
Owca
Właśnie, a jeśli już kupować to jakie konkretnie? Sprawdziłam pobieżnie

Nie ukrywam, że potrzebne od zaraz o Mei Tai mówię, bo żadne nosidła nawet manduca do mnie nie przemawiają- nie chcę nosić młodej w plecaku icon_wink.gif myślałam o chuście, młoda z elastyka wyrosła jakiś czas temu, ale MT wygląda fajnie i z tego, co widzę szybciej się je zakłada no i nie ma żadnych udziwnień icon_smile.gif
dankin-82
przy nosidłach ma znaczenie czy dziecko samodzielnie siada/siedzi


przy mt MUSISZ dobrać szerokość panela do dziecka, to bardzo ważne przy takim maluszku by zachowana była "żabka"
najprościej zmierzyć szerokość zamotanego w chustę dziecka, ale jeśli nie masz, posadź malca na sobie brzuszek do brzuszka i zmerz po prostu odległość "od kolanka do kolank" malucha

z kupnem mt radzę się wstrzymać i wypytać o szczegóły, właśnie odnośnie panela a przede wszystkim rozejrzeć się; w razie czego mogę Ci pomóc icon_wink.gif
Osobiście radziłabym mietka uszyć pod własne potrzeby, naprawdę nie kupuj pierwszego lepszego

Zapraszam CiÄ™ na forum chustowe chusty.info to kopalnia wiedzy

To prawda że mt są różniaste icon_smile.gif kształt panela nie jest ważny, ważny jest wymiar panela; pasy biodrowy i naramienne fajnie jak są wypełnione, mi fajnie sprawdzają się wszelakie kapturki (ale te nie każdy lubi) itd itd


hehe ja o mietkach mogłabym naprawdę duuuuużo pisać icon_wink.gif



Ps tu dziewczyny oferują nosidła, warto poprosić o wymiarki, fotki i info przez kogo nosidło było szyte icon_smile.gif


na lato też fajnie sprawdzają się chustomietki


a manduce imo spokojnie możesz sobie odpuścić icon_wink.gif
rtonka
ja mialam mt szyte przez pathi na wymiar dziecka, bylam bardzo zadowolona, cenowo ok
ggabrysia
ja też mam mt szyte na zamówienie- jestem bardzo zadowolona
duuużo na ten temat można wyczyać na forum chustowym- o widze , że Dankin juz adres zapodała icon_smile.gif
green
miałam MT (szyte na zamówienie) i wielbiłam ponad wszystko icon_smile.gif i nie potrafiłam się z nim rozstać... chyba zostawię dla wnuków icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.