To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Stomatolog przyjazny dzieciom i dorosłym

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Doruśka
lek.stom.Magda Dąbrowska-Michałowska
ul.Kromera 27/5 Wrocław
tel.71/7991755
0601965285
Polecam,moja Kalina nie chce wracać do domu po wizycie
Plombujemy jej tam ząbki z powodu odwapnienia,nie chcieliśmy lapisowac ,Pani Magda zresztą tego nie poleca,
W gabinecie dvd z bajkami
w poczekalni miła pani zajmuje sie dzieckiem-lepi z plasteliny,rysuje czyta bajeczki,herbatkę robi,baloniki daje.
polecam naprwde!
Monisia
Podaj ceny icon_biggrin.gif

Ja dziś zarejestrowałam Laurę do dentysty koło nas , bezpłatny.
Jutro idziemy na 14.00

No i zobaczymy...
Doruśka
za plombę Kaliny 60zł,lakowanie 40zł(ale akujemy koło domu za 20,nie tam)
a plomba u dorosłych 80zł.
IdaS
Dorusia
Ja płacę u Pani Magdy 80 zł.Samuel ma 14 zębów do plombowania więc troszkę popłyniemy z kasą ale warto,to co ja przeżyłam z poprzednimi stomatologami to prawdziwy koszmar.Wreszcie trafiłam na Panią Magdę.Dosłownie wpadłam rozhisteryzowana do niej do gabinetu błagając o pomoc(nikt wcześniej nie potrafił nam pomóc oprócz plombowania na siłę icon_twisted.gif )a ona złapała mnie za rękę i powiedziała,że wszystko będzie dobrze.Za każdym razem kiedy od niej wychodzimy to aż mam ochotę ją uściskać.A Samuel ją uwielbia,w domu cały czas opowiada o niej i chce siębawić w dentyste.Bardzo się cieszę,że tam trafiliśmy,bo dla mojego misia każda wizyta to radość.A ten patent z dvd jest super.No i herbatka z dziekiej róży z miodem-specjalność Pani Babci też działa,za każdym razem jak mój synek wchodzi to prosi o nią:)Polecam z całego serca
fire
ja byłam wczoraj i naprawdę było super. Karolina już chce chodzić do dentysty i przestała się bać borowania, a wyrywanie mleczaków to przyjemność icon_smile.gif

co do pani Babci to mam odmienne zdanie. Była na siłę miła i koniecznie chciała zabawić moje dziecko. Ja ją rozumiem, że chciała dobrze ale trudno rozbawić prawie 7 letnią dziewczynką, która boi się i jedyne na co ma ochotę to przytulać się do Mamy. Takie zabawianki to wychodzą z Młodszymi dziećmi. Kiedy jej delikatnie mówiłam, że Karolinka woli sobie posiedzieć to nie skutkowało. Pani zrobiła naburmuszoną minę i po kolejnej próbie w bardzo ostry sposób powiedziała Młodej, że jak ma tak się zachowywać to lepiej żeby poszła do domu bo skoro z nią nie chce współpracować to tym bardziej z panią Magdą nie będzie chciała i że one nie mają czasu na takie histerie. No i wtedy moje dziecko do tej pory siedzące cicho ale z ponurą miną zaczeło wyć. Już byłam bliska ubrania się i zrezygnowania z wizyty. Na szczęście pani Magda w gabinecie dokonała cudu i efekt końcowy WIELCE POZYTYWNY icon_smile.gif)))))
anonimowy
hej Kamile to ja Ci powiem,że jestem zdziwiona.Ja u Pani Magdy byłam juz nie raz i za każdym razem Pani Babcia była przemiła.Potrafiła i mnie za rękę złapać i uspokoić,następnym razem na pewno będzie lepiej.Grunt to nastawienie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.