To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Cichosza Turnaua HILFE, HELP, POMASZCZI!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Użytkownik usunięty
Dziewczyny, Julia w środę ma występ w szkolnym "Mam talent". Wybrała sobie do śpiewania powyższą piosenkę, śpiewa naprawdę FAJNIE. Przy czym... na JUTRO musi mieć już gotową płytę z podkładem (karaoke), o czym dowiedziałam się wczorajszej nocy i... nierozgarnięta matka nie potrafi ogarnąć tego tematu 37.gif Dziewczyny, BŁAGAM... Bo kombinuję i kombinuję, i kombinuję... i nic z tego. Nie umiem zdobyć tego podkładu, jeszcze w takim tempie... Maniek też się poddał. Może któraś z Was może pomóc sierocie blagam.gif
Gruszka
[użytkownik x], ja wiem gdzie można odsłuchać fajny podkład. I jest tam opcja nagrania własnego wykonania, ale nie wiem czy udostępniają tak o podkład solo. Pisze z tel więc nic więcej Ci nie sprawdzę, ale zobacz na ising.pl
anetadr
Kobieto, dawaj email icon_smile.gif

A.
aisha1111
pierwsze, co mi wujek gugle wypluł:
https://ising.pl/sklep/podklad/grzegorz-turnau-cichosza/
https://chomikuj.pl/artimuza/Karaoke+mid/Tu...a,598696196.kar
mam nadzieję, że pomogłam
Gruszka
I jeszcze piaty link od góry w goigle jak wpiszesz cichosza karaoke- do pobrania za 2 zl , przynajmniej tak piszą icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
Dostałam już podkład od Anety, ale kurcze, jest ambitny. Julka musi mieć linię melodyczną, pod ten nie da rady śpiewać icon_sad.gif
Lutnia
[użytkownik x], weszłam tam gdzie podała Gruszka https://ising.pl/sklep/podklad/grzegorz-turnau-cichosza/
i masz za kilka złotych do pobrania ten utwór (dwie wersje: z linią melodyczną i bez)

edit: Szkoda, że tak późno piszesz, jutro nie będę miała czasu by pojechać do siebie do Ogniska, nagrałabym Wam to bez problemu w dowolnej tonacji.
anetadr
Wysłałam Ci jeszcze wersję fortepianową. Może to będzie łatwiejsze.

Jeśli Julka sobie nie radzi, to czy to musi być akurat Cichosza? Kocham tę piosenkę (jak i wszystko, co Turnau śpiewa), ale dzieci niekoniecznie muszą sobie poradzić.

Aneta
Gruszka
[użytkownik x] to spróbuj ten piąty link. Słuchałam na tel i jest z linią melodyczną, nie taki ful l wypas
Użytkownik usunięty
CYTAT(anetadr @ Mon, 21 May 2012 - 21:28) *
Wysłałam Ci jeszcze wersję fortepianową. Może to będzie łatwiejsze.

Jeśli Julka sobie nie radzi, to czy to musi być akurat Cichosza? Kocham tę piosenkę (jak i wszystko, co Turnau śpiewa), ale dzieci niekoniecznie muszą sobie poradzić.

Aneta


Anetka, Julia się UPARŁA jak osioł na siano na tę piosenkę. Alternatywą była Bombonierka - ten sam wykonawca, ale również odpadła w przedbiegach. Jula CHCE. Żadnej innej. Ma być Cichosza. Ona naprawdę nieźle śpiewa, więc niech próbuje...
Użytkownik usunięty
CYTAT(Gruszka @ Mon, 21 May 2012 - 21:09) *
I jeszcze piaty link od góry w goigle jak wpiszesz cichosza karaoke- do pobrania za 2 zl , przynajmniej tak piszą icon_smile.gif


Gruszka, o chomiku mowisz?
Gruszka
Albo lepiej to co Lutnia sprawdziła na tym moim ising icon_smile.gif tam mają dobrą jakość, a jak jest wersja z linią to jesteś w domu. Cspiewam sobie z nimi ew domowym zaciszu
Gruszka
CYTAT([użytkownik x] @ Mon, 21 May 2012 - 23:32) *
Gruszka, o chomiku mowisz?

Tak, tylko to avi...ale pewnie da sie przerobić w format factory.
Użytkownik usunięty
Mam czas do środy rano, Jula jutro bierze moją płytę Turnaua, nie karaoke... O mater...
anetadr
Bombonierka jest piosenką dla dwojga, więc rozumiem, że odpadła. Szkoda, ze Julka nie daje rady z tym oryginalnym podkładem. Ja jestem straszny ortodoks, jeśli chodzi o muzykę. I nie wyobrażam sobie "Cichoszy" inaczej, jak w oryginalnej wersji instrumentalnej Turnaua.

Aneta
Gruszka
[użytkownik x], jak nie kupiłaś jeszcze na ising to wejdź na muzyczka.pl i wyszukaj. Jest tam próbka utworu przed zakupem - czy taka jakośc styknie? Oplacasz smsem za 7 zl.

Edit: na ising jest 5 zl lub 6,15 i też jest próbka. Nic lepszego nie znajdziesz, a jesli juz to jakies dziwne formaty. Więc bierz tu icon_smile.gif
Ściągnęłam nawet na szybko z torrentow ale nie ma tam turnaua. Za to mam 400 piosenek karaoke... Moze na zlot sie chociaż przydadzą icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
No to nieźle... Po całych perypetiach (w życiu bym nie powiedziała, że TYLE może się zdarzyć przy zgrywaniu JEDNEGO podkładu, choć kupiłam go i mam) Julka zaśpiewała a capella, gdyż... szkolny sprzęt nie obsługuje formatu mp3 37.gif Na to nie wpadłam... Panie oklaskały Julkę na stojąco i orzekły, że KONIECZNIE ma śpiewać w drugim etapie TO SAMO... no i jesteśmy w punkcie wyjścia... wallbash.gif
Dorott
ale masakra...jak to sprzęt nie obsługuje mp3 icon_sad.gif

a dla Julki wielkie brawa
Ila
CYTAT(Gruszka @ Tue, 22 May 2012 - 00:05) *
Za to mam 400 piosenek karaoke... Moze na zlot sie chociaż przydadzą icon_smile.gif


Gruszka, masz to na plycie? bo ja nie kumam w jakim Wy jezyku tu mowicie 37.gif
Bierz, oczywiscie ze bierz na zlot icon_smile.gif

A za [użytkownik x] Julke trzymam kciuki w drugim etapie!
jaAga*
Marcin już od dawna kompletuje piosenki na karaoke (bo lubimy), więc tez możemy przywieźć na zlot icon_wink.gif. A Gruszka cudnie śpiewa i mam na to dowody! sorki za OT.

[użytkownik x] gratulacje dla Julki!
Użytkownik usunięty
Luzik z tym OTem.

Tylko jak ja ogarnę drugi raz tę kuwetę, to nie wiem 37.gif
Lutnia
CYTAT(Dorott @ Wed, 23 May 2012 - 13:17) *
ale masakra...jak to sprzęt nie obsługuje mp3 icon_sad.gif

a dla Julki wielkie brawa


Normalnie, pewnie jest z czasów, z których ja mam wieżę icon_smile.gif ona też nie widzi mp3.

[użytkownik x], pomysł dość dziwny, ale może przegrać ten podkład na telefon komórkowy i dać Julce do szkoły? Tak chyba byłoby najprosciej (o ile głośność będzie odpowiednia).
Chyba, że ma być super profesjonalnie - wtedy trzeba będzie chyba zanieść większy od tel. sprzęt odtwarzający do szkoły. To co Ci mogłabym nagrać też byłoby w formacie mp3 i w dodatku gorzej brzmiące (ograniczona mozliwość keyboardów)...

Myślę...

Przekaż Julce gratulacje icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
Biedulka się zestresowała tymi oklaskami. Orzekła, że chciała uciekać icon_wink.gif Ale śpiewać chce nadal.

Lutnia, ja sobie to mp3 przerobię na audio, to już nie jest problem icon_smile.gif DZIĘKI!!!

Ty się Kochana dowiedz, jeśli możesz... jeśli wiesz... Gdzie Julkę można na lekcję śpiewu zapisać. Niech śpiewa, jak lubi.
anetadr
JaAga* karaoke bez Twojego męża to by już nie było to samo karaoke icon_biggrin.gif. Dodatkowy repertuar zawsze się przyda, ale niektóre zlotowe hity muszą być!

Aneta
Psi
[użytkownik x] a jaki format ten sprzęt odtwarza? W sensie jak Ty masz ten podkład dostarczyć? Wav? Nie ogarniam zupełnie ale może się przydam, chyba, że o kasetę chodzi hehe icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(Psi @ Wed, 23 May 2012 - 21:52) *
[użytkownik x] a jaki format ten sprzęt odtwarza? W sensie jak Ty masz ten podkład dostarczyć? Wav? Nie ogarniam zupełnie ale może się przydam, chyba, że o kasetę chodzi hehe icon_smile.gif


No nie, o płytę. Ale taką, "żeby odtworzył zwykły magnetofon". Czyli pewnie audio nagrane na CD? Psi, oświeć ociemniałą... 37.gif
Psi
Ale ja też ciemna jestem chyba...bo mi się wydawało, że jak było CD to już mp3 to były. Kurcze, totalnie nie wiem icon_biggrin.gif
Ja mogę Ci podesłać Cichoszę z linią w mp3 albo wav...ale kurcze nie wiem czy to coś pomoże.

W googlu wyczytałam, że chyba wav się nada...pewna nie jestem. Daj maila to Ci podeślę tego wava - może uda się to wcześniej sprawdzić.
Paula.
Wielkie gratulacje dla Julki!!!

[użytkownik x] na kiedy masz mieć ten podkład? Pogadam z T. pewnie coś będzie mógł wykombinować, ale już dzisiaj nie da rady.
Użytkownik usunięty
Na 2 czerwca, czyli czasu trochę jest icon_smile.gif Ale chciałabym oczywiście mieć go ciut wcześniej, żeby dziecię mogło ćwiczyć. Tymczasem mam lekko dosyć tego kawałka icon_wink.gif

Dziewczyny, za wszelką pomoc będę b. wdzięczna. A mój meilik [użytkownik x]2@wp.pl
Gruszka
[użytkownik x] ja też moge Ci przerobić te mp3 na audio. O to chodzi?
Użytkownik usunięty
CYTAT(Gruszka @ Thu, 24 May 2012 - 21:45) *
[użytkownik x] ja też moge Ci przerobić te mp3 na audio. O to chodzi?


No Maniek też może okazuje się 06.gif Więc ogromnie dziękuję!!! Damy radę. Mam nadzieję icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.