To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

szukam fajnego jeziora:))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grubassek:)
witam. w tym roku wakacje chcielibysmy spedzic zupelnie inaczej niz zwykle- tzn. chcemy wybrac siÄ™ nad jezioro:)
nie mamy wielkich wymagań jesli chodzi o nocleg ... ALE mamy wymagania co do jeziora:)
moze któraś z Was zna miejsce którego szukamy i podpowie nam- za co z góry WIELKIE DZIĘKI:)
oto nasze wymogi:icon_smile.gif
- Kaszuby lub Mazury
- jezioro zadbane i czyste,"płytkie"- głownie zależy mi na tym żeby zejscie było delikatne- tzn. żeby dzieci spokojnie mogly bawić się we wodzie
- dostęp do sprzetu wodnego, np. rowerki wodne
- mało ludzi
- nocleg blisko jeziora
- cisza i spokój
jesli coś jeszcze wpadnie mi do glowy to dopiszęicon_smile.gif
Agnieszka AZJ
Takie rzeczy to tylko w Erze icon_wink.gif

Czyste, z płytką wodą i sprzętem jest w Nartach k. Szczytna, ale ludzi tam sporo.
Byłam kiedyś koło Kościerzyny w ośrodku Kormoran - tam było dość spokojnie i jezioro fajne dla dzieci, ale to było jakieś 6 lat temu, więc nie wiem, jak tam jest teraz.
grubassek:)
Kormoran powiadasz.... szukam ... juz szukam:)) i dzieki za pierwszy odzew:)
katarakta
Zapraszam tutaj.
Wody pod dostatkiem, do wyboru do koloru ( no moze nie doslownie ). Okolica przecudna, duzo atrakcji.
https://www.przechlewo.pl/
https://www.przechlewo.maxmedia.pl/
Kitka*
Grubassek, to może okolice Chojnic? My byliśmy w miejscowości Charzykowy-jeziro spore, żaglówki, kajaki, rowerki wodne. Piaszczysta plaża, bezpieczne kąpielisko. Nocleg mieliśmyu co prawda oddalony od jeziora, ale to dlatego, że zamawialiśmy w środku sezonu, z dnia na dzień praktycznie, z pewnością mozna znaleźć coś duzo bliżej.
katarakta
To co ja podalam i Kitka to sa jedne okolice. Odleglosc ok 30 km. Jezior jest sporo. Osrodkow sporo bo wszystko sie slicznie rozrasta. Moze kiedys sie tam przeprowadze.
grubassek:)
dzięki dziewczyny zaraz zajrzę na podane stronki... bo ciągke szukamy i zdecydować się nie możemy.... a wyjechać gdzieś trzeba- chcoiaz kilka km od domu, ale trzeba zmienić otoczenie chociaż raz w roku:)))
początkowo myślelismy o górach ale z czterolatkami stweirdzilismy ze jeszcze musimy sie wstrzymać z uwagi na długą podróż i nie ma chyba sensu męczyć dzieci chodzeniem itp itd... więc pozostaje jezioro lub morze... ale skoro nad morzem jestemsy co chwilke to chcielibysmy ...chyba... jezioro:)
siłaczka
A ja polecam miejscowośc Danowskie, tam zupełny spokój a na plaży nawe zjeżdżalnia dla dzieci jest.
Digitalis7
ja niezmiennie polecam (reklama) spełnia wszystkie warunki przez Ciebie podane, byliśmy tam rok temu i wrócilismy mega zadowoleni icon_wink.gif
Rybkanitka
A może jezioro Wielewskie?
Byłam tam rok temu - jest super duże, fajne kapielisko we wsi Wiele- a woda jest taka przejrzysta, ż ejak Ci maluch do niej wejdzie po szyje to stopy na luzie widaćicon_smile.gif Przepiękne i fajne zejścia do wody.
Tu wynalazłam parę fotek i opis: Jezioro Wielewskie, naprawe fajne miejsce!
marek124
Chojnice? icon_smile.gif
Mięta
Polecam ośrodek Przystanek Tleń w Borach Tucholskich. https://www.przystanektlen.pl Smaczne jedzenie oraz ładne otoczenie.
Głównym punktem Borów Tucholskich jest Park Narodowy, ale równie ciekawe jest miejsce, które znajduje się w jego pobliżu. Mowa tu o akwedukcie usytuowanym w Fojutowie.

Jest to najdłuższy tego typu obiekt na terenie naszego kraju. Otoczone lasami są efektowne jeziora.

Ostatnio wypoczywaliśmy tam z dzieciakami. Polecam na miejscu szczególnie kajaki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.