To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Puścić 13-latka rowerem do szkoły?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agama76
Mój syn chce jeździć rowerem do szkoły. Do przejechania ma jakieś 6 km w jedna stronę, przez centrum Wrocławia 37.gif Są odcinki gdzie jechał by ścieżka rowerowa. Kartę rowerowa oczywiście ma. Puścić go?

A.
moko.
Po Wrocławiu się super jeździ rowerem!
Rowerzystów jak mrówków jest icon_wink.gif
Zaplanuj trasę tak, aby syn jechał ścieżkami jak najwiecej się da, chociaż na ulicach są pasy dla rowerzystów, ja jednak sama mam obawy przed poruszaniem się po ulicy, bo czasem kierowcy to wariaci i trzeba być przewidywalnym trochę.
Potwora
Puścić icon_wink.gif
iff
moj jezdzi, ma 7/8 km do pokonania
jak chce puscic, ewentualnie pierwszy raz zrobic razem po poludniu trase i wskazac ewentualne zasadzki icon_wink.gif
agama76
No dobra, uspokoilyscie mnie trochę, od jutra syn zasuwa rowerem do szkoły icon_smile.gif

A
sdw
Moja jeździ. Ścieżki ma tylko kawalek, resztę kazalam po chodniku, na ulicę wjeżdżać zakazalam.
Litka
no pewnie, że puscić; mój 7- latek też jeździ, ale oczywiście na razie ze mną, potem wracam do domu, rankiem świetnie sie jeździ icon_smile.gif
grzałka
moja czwartoklasistka jeździ, ok. 4 km w jedną stronę, jest ścieżka
kasiazielonka
wrocław przyjazny ściezkowo więc od tej strone spokojnie tylko żeby trzymał się na przejściach z pó metra od kraweżnika-bo niektórzy strasznie zasuwają autami
i tak jak dziewczyny przejedź się z nim 1 raz możesz też za tydzien przejechać się - za nim tak żeby nie zwuważył - żeby zobczyć jak zachowuje się na drodze icon_smile.gif
katkasia
Tylko niech kasku nie zapomni icon_smile.gif
Kocurek
Mój prawie 12-latek też jeździ. Co prawda Rzeszów nie Wrocek, ale też niemałe miasto icon_wink.gif ma podobną odległość.
agama76
CYTAT(katkasia @ Fri, 25 May 2012 - 15:53) *
Tylko niech kasku nie zapomni icon_smile.gif


Spoko, od zawsze jeździ w kasku icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.